Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zachodniego społeczeństwa wpuścimy za dużo obcych "kultur"


@SGTIHALIT: Bo trzeba wiedzieć jak i ile wpuszczać. Dania przyjmuje dużo, a zamieszek u nich nie było nigdy.
  • Odpowiedz
  • 314
@ButtHurtAlert: dla nich zawsze wina leży w niezależnych od nich czynnikach, a oni sami nie mają wpływu ani nie ponoszą odpowiedzialności za swoje życie, tacy ludzie bez właściwości po prostu
z fartem
  • Odpowiedz
Jakby były zamieszki jak we Francji, dołączyłbyś się na trzeciego i próbował upolować jakieś fanty ze sklepów? #francja

?????

  • tak 26.1% (380)
  • nie 49.6% (721)
  • pomidor 24.3% (353)

Oddanych głosów: 1454

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach