Czy tylko na moim Onecie nie ma nic o zamieszkach we Francji na głównej stronie czy mam jakiś zły Onet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dajcie mi link do dobrego Onetu bo wiem że różne są, na pewno jakiś zły włączyłem xD

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#francja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bomba4: Polacy nie mają jaj, by zrobić porządek z władzą, która występuje przeciw ludowi. Nie ma co się cieszyć.

Od czasów proteściku z filmu, do morderstw na komisariatach nie dochodzi, tak? Takie skuteczne działania sprzeciwu społecznego xD

Polacy, potomkowie chłopstwa. Widać, że szlachtę i inteligencję wybili w poprzednich generacjach :/
  • Odpowiedz
@rad_kop: co ty pierdisz powstania listopadowe i styczniowe, wiosna ludów , powstanie Warszawskie gdzie zginęło chyba z 300tys ludzi, wielkie strajki za PRL gdzie ginęli ludzie, protesty aborcyjne ostatnio.
W jakiej ty bańce żyjesz że uważasz że Polacy nie potrafią walczyć o swoje???
Przyjmij poprostu że ogółowi ludzi przez ostatnie 20lat poprawia się komfort życia i nie czują powodów by robić rozp
*l
( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@Dominek: Heh wrzucać zdjęcie spalonej fury tvnu z 2012 r. i porównywać to do zamieszek gdzie spalono tysiące samochodów, dziesiątki komiariatów, setki domów/sklepów/bibliotek zostało splądrowanych i nastepnie również spalonych. Splądrowano również sklepy z bronią (ostrą) kościoły, A na koniec smaczek kilku francuzików straciło tej nocy ręce (zostały obcięte przy użyciu maczet) bo niezbyt zgadzali się na to żeby ich samochód został spalony. Neuropa w formie.
  • Odpowiedz
Zastanawiacie się czemu inżynierowie rabują sklepy podczas protestów? Absolutnie nie chodzi o bogacenie się na kradzieży. To jest symbolika - wy skradliście życie naszego brata a my skradniemy wam telewizory czy motocykle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#francja #usa #afryka #islam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam tylko nadzieję, że we Francji, w przerwach między spaleniem jednego i drugiego samochodu, piją przez papierowe słomki, bo inaczej planeta p--------e.
#francja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#francja Taki fajny kraj i tak go na własne życzenie zdewastować, niegdyś cel migracyjny, dziś nie znam nikogo kto by z własnej woli chciał tam mieszkać xd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrFaithless we Francji i w Anglii masz chyba najwyrazniejszy podzial na prowincje i aglomeracje w europie. Taki Francuz czy Anglik z miasteczka w kornwalii albo bretanii czy gdzies po srodku masywu centralnego rzadziej widzi ciemniejsza karnacje niz polak z włodawy. Wszyscy migranci skupiajaj sie w duzych miastach a dokladniej w ich okreslonych czesciach i te dwie spolecznosci zyja osobno
  • Odpowiedz
@szarley cale szczescie nie, ale wiozlem kiedys na blabla turasa z takiej wioski na lubelszczyznie gdzie nawet domow ceglanych nie bylo a kebsa mieli xd nie pamietam gdzie to bylo dokladnie sorry
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: tutaj nie jest normalne miejsce do życia. Perspektywa ci się zawęziła do podstawowych instynktow - instynkt przetrwania i potrzebę bezpieczeństwa. Wyższe potrzeby są utrudnione do realizacji w takich krajach, o których piszesz
  • Odpowiedz