Wpis z mikrobloga

@KalashnikovMirasnikov: @kfiatek_na_parapecie: Póki co to przez ostatnie 1,5 roku zaroiło się od newsów że 'sprawca nieustalonej narodowości' odwalił to czy tamto i co gorsze, takich akcji jest coraz więcej. Nie jest to narracja wypoku, tylko lokalne wiadomości z pierwszej ręki których nie idzie zamieść pod dywan.

normalnie funkcjonuje
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie:

ludzie z indii, bangladeszu i pakistanu to brudasy, ktore nigdy nie powinny przyjechac do europy


Wbrew przeciwnie. Są dwa poziomy wyżej kulturowo niż wszelakiej maści rosyjskojęzyczne nacje przyjeżdżające tutaj. Większość to buddyści, więc pokojowo nastawieni. Co najważniejsze znają podstawowy angielski dzięki czemu można się z nimi porozumieć. Tacy Białorusini czy Ukraińcy to zazwyczaj mówią do ciebie po rusku i oczekują, że zrozumiesz xd

Indyjscy migranci > Migranci z byłych republik
  • Odpowiedz
Póki co to przez ostatnie 1,5 roku zaroiło się od newsów że 'sprawca nieustalonej narodowości' odwalił to czy tamto


@eeehhh: Nigdy nie widziałem takiego artykułu. No, #!$%@?, nigdy.

W naszych mediach z miejsca jest, że albo coś #!$%@?ł Ukrainiec, albo Gruzin. Nadreprezentacja Gruzinów jest w takich wiadomościach sroga - pytanie, czy te wiadomości się często nie dublują, bo polskie "niezależne" prawicowe gównomedia potrafią takim syfem spamować tygodniami.
  • Odpowiedz
Wbrew przeciwnie. Są dwa poziomy wyżej kulturowo niż wszelakiej maści rosyjskojęzyczne nacje przyjeżdżające tutaj.


@Aquamen: No, z całą pewnością. Sranie na ulicy, masowe gwałty, mordy i zamachy to tam #!$%@?. O tym rzadko się mówi, ale w Indiach to akurat jest dość powszechne.

Większość to buddyści, więc pokojowo nastawieni.


Większość to nie buddyści. 1/3 Hindusów to muzułmanie, 9/10 Pakistańczyków zachodnich i wschodnich (obywateli Pakistanu i Bangladeszu) to muzułmanie.

Poza tym buddyzm
  • Odpowiedz
bo polskie "niezależne" prawicowe gównomedia potrafią takim syfem spamować tygodniami.


@vrNFWrUew3D4Rgz: Może dlatego że nosisz rózowe okulary i nie chcesz tego wiedzieć. Czekaj, bo nie dodałem... że takie informacje również potwierdzają ludzie w komentach na FB pod własnym imieniem i nazwiskiem jako naoczni świadkowie, których nikt nie gania za pomówienia czy inne 'szerzenie nienawiści'... Nigdy nie było nic złego o Hindusach czy Wietnamczykach, za to o całej reszcie a i owszem.
  • Odpowiedz
Może dlatego że nosisz rózowe okulary i nie chcesz tego wiedzieć


@eeehhh: Po prostu tego nie widzę.

Czekaj, bo nie dodałem... że takie informacje również potwierdzają ludzie w komentach na FB pod własnym imieniem i nazwiskiem jako naoczni świadkowie...


Mogłeś nie dodawać, bo teraz #!$%@?łeś swojemu wysrywowi resztki wiarygodności.

...których nikt nie gania za pomówienia czy inne 'szerzenie nienawiści'...


Z jakiego, #!$%@?, paragrafu niby? xD

Nigdy nie było nic złego o
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: ty mówisz o przybyszach z Afryki teraz i nie wiesz nawet co pi$#@sz wrzucając w to hindusów, Nepalczyków i podobnych. Tak się składa, że mam styczność z nimi na codzień jak i z Ukraińcami czy Bialorusinami i prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż jakiś buddysta odpieprzy coś co rosyjskojęzyczne nacje robią tu na codzień (darcie ryja o 5 rano, kradzieże, włamania, wyłudzenia etc.)
  • Odpowiedz
Tylko nie robiłem żadnych badań w tym zakresie, więc nie powiem, na ile te wiadomości się dublują, a na ile narodowość jest tam niedopowiedziana.


@vrNFWrUew3D4Rgz: To się w końcu zamknij i sam sobie przestań przeczyć że coś wiesz lub nie wiesz.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: ty mówisz o przybyszach z Afryki teraz i nie wiesz nawet co pi$#@sz wrzucając w to hindusów, Nepalczyków i podobnych.


@Aquamen: Nie, mówię o Hindusach, Nepalczykach i innych. Jak tam Islam właśnie jest przyczyną rozdrobnienia tych państw xD

Tak się składa, że mam styczność z nimi na codzień jak i z Ukraińcami czy Bialorusinami...


Mam to w dupie. #!$%@? mnie obchodzą jakieś anegdoty.
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: podałeś liczby z dupy i udajesz inteligenta. Szufladkujesz ludzi ze względu na kolor skóry. Straszny z ciebie rasista.


@Aquamen: Nawet nie wspomniałem nigdzie o kolorze skóry. Gówniany chochoł. A liczby sobie sprawdź. Buddyzm w tych krajach to jest jakaś żałosna mniejszość. Tam dominuje głównie islam, z kolei w Indiach ten słynny hinduizm.


  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz:

Ty tym bardziej nie robiłeś


Nie muszę się zastanawiać, wystarczy odpalić tag ustawiony na znaleziska, czytać swoje informacje lokalne czy na bieżąco być z innymi newsami. Nie muszę tego nawet usprawiedliwiać, to się po prostu dzieje mimo żenującego zamiatania pod dywan lub negowania przez ukraińskie farmy. So much onutza.
  • Odpowiedz
Niezły chochoł xD Może naprawdę nie jesteś rasistą tylko to daltonizm xD


@Aquamen: W ogólniaku będziesz mieć może geografię, to tam się nieco na ten temat może dowiesz. Hindusi są po prostu biali, typie. Ten zlepek "indoeuropejski" nie jest bez znaczenia xD

Nie muszę tego nawet usprawiedliwiać, to się po prostu dzieje mimo żenującego zamiatania pod dywan lub negowania przez ukraińskie farmy.


@eeehhh: Co? Co ma jedno do drugiego? To
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz:

To dawaj jakieś statystyki. Konkretne


Po co? Przecież jak podam dane z aresztów, kradzieży, zatrzymań na drodze, oszustw, malwersacji, danych ministerstwa pracy o tym ilu poszło do pracy czy nawet zachorowań na hiv to i tak w nic nie uwierzysz, bo po prostu nie możesz to wierzyć a musisz zaprzeczać, ewentualnie rozmydlić temat jak w tej chwili. Taką masz tutaj robotę.
  • Odpowiedz