Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kiedyś miałem bekę z ludzi biorących #kredythipoteczny na chów klatkowy i myślałem o wielkiej płycie ze względu na lepszą lokalizację i infrastrukturę dookoła, ale po tych scenach z #francja niczym z Genezy Planety Małp oraz coraz to większymi problemami z włamaniami, gwałtami i kradzieżami w moim wojewódzkim spowodowanymi odkręceniem kurka z #imigranci z krajów trzeciego świata zacząłem się zastanawiać czy jednak ogrodzone getto deweloperskie to nie jest lepszy wybór w dzisiejszych czasach.
Ewentualnie czas przebranżowić się na jakąś działkę związaną z IT, poszukać pracy zdalnej , poznać jakąś konserwatywkę i wyprowadzić się poza największe ośrodki, z dala od tego syfu.
#nieruchomosci #kredyt2procent #oswiadczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
Ewentualnie czas przebranżowić się na jakąś działkę związaną z IT, poszukać pracy zdalnej


@mirko_anonim: troche cie zmartwie, ale wykopkowe marzenia o przebranzowieniu do mitycznego IT i pracy zdalnej trzeba bedzie juz odstawiac w kat, rynek sie nasycil i coraz wiecej firm nie pozwala juz pracowac zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim przecież te dewoperskie getta to są budowane głównie z myślą o wynajmie, więc tam imigrantów będziesz miał nie mniej niż na starych osiedlach.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): OP here, nie skopiowałem kodu.
@massh: jasne, do ogrodzonego getta też mogą wejść, ale poziom trudności dużo wyższy niż w przypadku wielkiej płyty.
@majkel88: IT to nie tylko programowanie i testowanie, ale także np. helpdesk czy systemy ERP i BI (o które mocno zahaczam na moim obecnym stanowisku). Z tym powrotem do biur to fakt, trochę racji masz, ale z tego co widzę IT i tak ma większe pole manewru niż reszta korporobactwa.
@mookie: trochę tak a trochę nie, ja tam roboli Gruzinów i Szoszonów widzę głównie w blokach z wielkiej płyty, gdyż tam jest taniej. W deweloperce to już prędzej korposzczurów z Indii lub całe rodziny zza Buga. Poza tym wielka płyta wymiera, właściciele powoli się przekręcają, a imigracja będzie tak wielka że do deweloperki i tak wszystkich byś nie pomieścił.
@ksiezycoweNieruchy: celuję w dwa pokoje, może niekonieczne samo centrum, ale okolice dość dobrze skomunikowane. Nie
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim ja tam widze, że to od lokalizacj zależy a nie od budownictwa, na jakichś zadupiach wielka płyta to patologia głównie, ale w miastach wojewódzkich to zwykle topowe lokalizacje gdzie hołoty nie stać.
Ja jestem w szoku ile młodych rodzin sie pojawia we Wrocławiu na osiedlach jak Grabiszyn czy Szczepin które stoją wielką płyta.
Te mieszkania tam stoją po 11-12k co jest zresztą paranoją, bo drożej niż deweloperka na takim Jagodnie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chlopie mieszkam w czyms co w nazzwie ma apartamenty - iluzoryczny poziom bezpieczesntwa byl taki ze ludzie zostawiali rower na klatce xD kamery HD nagrly jak ziomeczek w zoltej bluzie wszedl przez furtke - otworzyl klatke szybciej niz ja wpisuje kod i wyszedl z dwoma rowerami XDD kwik milenialsow ze jak to na strzezonym cos ukradli? xD Takie jest strzezone ze oficjlanie ciec chroni tylko elewacje a na elewacji
  • Odpowiedz