Mam problem. Stworzyliśmy wspólnie ze znajomymi grę Czółko, która odniosła sukces w polsce i zauważyliśmy, że nie ma żadnej podobnej gry w niemczech. Postanowiliśmy więc przetłumaczyć ją i zobaczyć czy przyjmie się też tam. Gra nazywa się "Wer bin ich" i na razie jest w fazie beta testów. Znacie może jakieś forum bądź stronę gdzie moglibyśmy ją wypromować? Chodzi mi tutaj o strony w języku niemieckim albo angielskim, gdzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#forum #politechnikawarszawska #studia #automatykairobotyka #mechatronika
Witam, otóż wyniki z matur okazały się całkiem owocne przez co mogę przebierać w kierunkach i chciałam zapytać studentów mechatroniki i automatyki i robotyki czy jest cholernie trudno bez wcześniejszego przygotowania? Niestety za bardzo nie miałam od kogo czerpać wiedzy technicznej, ale nie jestem kompletnie upośledzona technologicznie.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kombajn665: jak w miarę ogarniasz matmę i się przyłożysz, to dasz radę. Na wydziale mechatroniki na pw na pierwszych dwóch latach jest mało programowania, o ile nic się nie zmienilo to dwa przedmioty z c++, pierwszy to nauka podstaw, drugi to projekt. Wiedza techniczna nie jest potrzebna, raczej wszystkiego co potrzebne się nauczysz, ale jak się trochę interesujesz, to łatwiej się wkręcić. No i przez pierwsze dwa lata (przed specjalnością)
  • Odpowiedz
#forum #programowanie Macie może jakiś namiar na forum które posiada możliwość rejestracji pod warunkiem dokonania płatności elektronicznej np dotpay, bitcoin ? Potrzebuję taką możliwość bo w planie jest zamknięte forum dostępne tylko dal osób które dokonają wpłaty.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pomocy, chcę zrobić forum, miałem już kiedyś ale to było dawno. Chodzi o to, że chcę skorzystać z kreatora, gotowego forum do konfiguracji ale żeby nie było to przestarzałe. Przydałaby się funkcja, żeby użytkownik mógł mieć punkty, przydzielane tylko przez administratora :D
#forum #pomocy #nieprogramowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypokowy_hazardzista: phpbyPrzemo jest dosyć przestarzałym systemem dla for internetowych. Aktualnie mogę polecić jako rozwiązanie darmowe SMF lub IPBoard na którym działałem przez kilka lat. Oczywiście IPB jest płatne, ale jak poszukasz to znajdziesz 'wersję testową' nulled. ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
  • 1
Jakie fora dyskusyjne polecacie? Ze względu na zablokowanie wypoku przez moje korpo filtry, szukam miejsca do pogadania, czytania i nie otrzymywania raka. Swojego czasu szanowalem forum gery.pl, znacie cos podobnego?

#kiciochpyta #forum #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Słuchajcie chciałbym pokusić się o stworzenie forum na nodeBB. Prosty skrypt przyjazny dla niezajerestrowanych i osób starszych. Tylko jak wygląda kwestia licencji? Na stronie widnieje "Free Trial". Przybliżyłby mi ktoś sytuacje? Pozdrawiam! :)
#forum #nodebb #nodejs #licencja #programowanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach