Mam problem. Stworzyliśmy wspólnie ze znajomymi grę Czółko, która odniosła sukces w polsce i zauważyliśmy, że nie ma żadnej podobnej gry w niemczech. Postanowiliśmy więc przetłumaczyć ją i zobaczyć czy przyjmie się też tam. Gra nazywa się "Wer bin ich" i na razie jest w fazie beta testów. Znacie może jakieś forum bądź stronę gdzie moglibyśmy ją wypromować? Chodzi mi tutaj o strony w języku niemieckim albo angielskim, gdzie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
@JanuszSebaBach: pokaż mi jakie reklamy wyświetla ci przeglądarka a powiem ci kim jesteś.
- 0
@goblin21: To był by jedyny przypadek kiedy na zdjęciach przed i po jest ten sam obiekt :D.
Na wykładzinę działa bardzo dobrze :D.
Na wykładzinę działa bardzo dobrze :D.
#forum #politechnikawarszawska #studia #automatykairobotyka #mechatronika
Witam, otóż wyniki z matur okazały się całkiem owocne przez co mogę przebierać w kierunkach i chciałam zapytać studentów mechatroniki i automatyki i robotyki czy jest cholernie trudno bez wcześniejszego przygotowania? Niestety za bardzo nie miałam od kogo czerpać wiedzy technicznej, ale nie jestem kompletnie upośledzona technologicznie.
Witam, otóż wyniki z matur okazały się całkiem owocne przez co mogę przebierać w kierunkach i chciałam zapytać studentów mechatroniki i automatyki i robotyki czy jest cholernie trudno bez wcześniejszego przygotowania? Niestety za bardzo nie miałam od kogo czerpać wiedzy technicznej, ale nie jestem kompletnie upośledzona technologicznie.
- 2
@NH35: No nie spodziewam się gromadki koleżanek. ;)
@Kombajn665: jak w miarę ogarniasz matmę i się przyłożysz, to dasz radę. Na wydziale mechatroniki na pw na pierwszych dwóch latach jest mało programowania, o ile nic się nie zmienilo to dwa przedmioty z c++, pierwszy to nauka podstaw, drugi to projekt. Wiedza techniczna nie jest potrzebna, raczej wszystkiego co potrzebne się nauczysz, ale jak się trochę interesujesz, to łatwiej się wkręcić. No i przez pierwsze dwa lata (przed specjalnością)
- 1
#forum #programowanie Macie może jakiś namiar na forum które posiada możliwość rejestracji pod warunkiem dokonania płatności elektronicznej np dotpay, bitcoin ? Potrzebuję taką możliwość bo w planie jest zamknięte forum dostępne tylko dal osób które dokonają wpłaty.
@BITmaniak: weź PHP by Przemo dobrze ztestowane. wyłącz rejestracje i naspisz swój script co dane do rejestracji pobiera z block chana
- 1
@wytrzzeszcz: hehe - napisz skrypt :) dobre:) ja nie programista:)
- 1
W sobotę 5 Maja swoje święto mięli rowerzyści w Gliwicach, zapraszamy na relację z ROWERiady!
http://www.whystory.pl/pl/wiadomosci-whystory/sportowe/roweriada-w-gliwickim-c-h-forum.html
#whystory #wiadomosci #relacje #roweriada #sport #forum #gliwice #bicykle #monocykle
http://www.whystory.pl/pl/wiadomosci-whystory/sportowe/roweriada-w-gliwickim-c-h-forum.html
#whystory #wiadomosci #relacje #roweriada #sport #forum #gliwice #bicykle #monocykle
#vanilla #forum #php #programowanie #programisci #linux Witam mam do Was pytanie odnośnie spolszczenia do forum Vanilla. Witajcie , w paczce spolszczenia do tego waniliowego forum :) jest piec plikow php :
archivecore.php
dashcore.php
archivecore.php
dashcore.php
- 1
- 1
@BITmaniak: https://vanillaforums.org/get/vf_fr-locale-2016.05.03p1601
ściągnij to, wgraj i zobacz czy żabojady się pojawią na liście
ściągnij to, wgraj i zobacz czy żabojady się pojawią na liście
Mirki pomocy, chcę zrobić forum, miałem już kiedyś ale to było dawno. Chodzi o to, że chcę skorzystać z kreatora, gotowego forum do konfiguracji ale żeby nie było to przestarzałe. Przydałaby się funkcja, żeby użytkownik mógł mieć punkty, przydzielane tylko przez administratora :D
#forum #pomocy #nieprogramowanie
#forum #pomocy #nieprogramowanie
@wypokowy_hazardzista: No więcej w tym momencie nie pomogę. Ale zawołam @MattheV może on ci pomoże
- 1
@wypokowy_hazardzista: phpbyPrzemo jest dosyć przestarzałym systemem dla for internetowych. Aktualnie mogę polecić jako rozwiązanie darmowe SMF lub IPBoard na którym działałem przez kilka lat. Oczywiście IPB jest płatne, ale jak poszukasz to znajdziesz 'wersję testową' nulled. ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
3
Forum Nieśmiałość | Jak pokonać nieśmiałość

Forum nieśmiałość dla wszystkich nieśmiałych, samotnych. Pokonaj nieśmiałość, nie bądź samotny(a).Z nami poznasz nowe osoby i spędzisz miło czas.
z- 0
- #
- #
- #
@powalacz: forum cdaction?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
3
PÓŁNOCNO - ZACHODNIA GRUPA RADIOAMATORÓW :: FORUM CB RADIO
forum radioamatorów,cb ,kf, dyskusyjne, dla wszystkich osób zainteresowanych tematem CB i KF. Porady, recenzje, opinie, testy anten i instalacji, informacje o zlotach i spotkaniach a także zaproszenie do łączności ....
z- 0
- #
- #
- #
Jakie fora dyskusyjne polecacie? Ze względu na zablokowanie wypoku przez moje korpo filtry, szukam miejsca do pogadania, czytania i nie otrzymywania raka. Swojego czasu szanowalem forum gery.pl, znacie cos podobnego?
#kiciochpyta #forum #pytanie
#kiciochpyta #forum #pytanie
- 1
Witam. Słuchajcie chciałbym pokusić się o stworzenie forum na nodeBB. Prosty skrypt przyjazny dla niezajerestrowanych i osób starszych. Tylko jak wygląda kwestia licencji? Na stronie widnieje "Free Trial". Przybliżyłby mi ktoś sytuacje? Pozdrawiam! :)
#forum #nodebb #nodejs #licencja #programowanie
#forum #nodebb #nodejs #licencja #programowanie
@Turysta10: Fantasta.pl, lubimycztać i biblionetka. Ew. info - encyklopediafantastyki
@Turysta10: Forum Nowej Fantastyki, ewentualnie http://latajaca-holera.pl/forum/index.php , ale nie wiem, ilu tam użytkowników jest aktywnych.
- 8
- 3
Elo Mireczki i Mirabelki w nowym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcemy Was poinformać, że równolegle do nasze strony zostało uruchomione forum. Także jeżeli ktoś coś to zapraszamy (。◕
Chcemy Was poinformać, że równolegle do nasze strony zostało uruchomione forum. Także jeżeli ktoś coś to zapraszamy (。◕
źródło: comment_bFdpP9RDAIXww1ZO1im2FNyuLuazFWEs.jpg
Pobierz- 11
2 posty na krzyż, HURR DURR FORUMING ELEKTRONICIZNY CHODŹTA xDDD
- 16
@feriar: Temat poruszany wiele razy na forum. Użyj wyszukiwarki. Zamykam.
3
Timelapse fajerwerkow z 30 pietra Hotelu Forum

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #























#forum #heheszki #zdrowie
źródło: comment_iUep20NwcRPIDrT9QO601b1YCkMCUBZz.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora