Przy odpalaniu niektórych stron (np groupona), załaduje się cała strona, po czym wskakuje czarny ekran i nic nie działa. Cała strona stoi. Co to może być? Chrome, mint14.

Na firefoxie normalnie ładuje.

#jakzyc #chrome #firefox #czarne #linux
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mozilla #firefox rządzi

przeglądam sobie spokojnie wykop, a tu nagle ścinka, na górze napis "nie odpowiada"

klikam ctrl+alt+del, a tam firefox zajmuje już 1,2 gb pamięci (normalnie 200-300) i nadal rosnie O.O boje sie myslec co by bylo gdybym tego nie wylaczyl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam mały problem z moim FF na laptoku. Wszystkie aktualizacje powyżej ff 12 nie odtwarzały wideo na wykopie audio było ale kiedy odtworze Yt wszystko gra. Postanowiłem usunąć całego ff usunąłem folder również ze śmieciami w program files oraz przeleciałem po wszystkim jeszcze cclenerem i zainstalowałem ff 19.02 i nic to samo. Więć WTF?

#firefox #problem #umieraj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wchodzę na "Moje allegro" pojawia mi się informacja: "Aby wyświetlić pełną zawartość strony potrzebne są dodatkowe wtyczki". Klikam więc na "zainstaluj brakujące wtyczki" Firefox sobie szuka i szuka i nic nie znajduje... macie może podobnie? czego brakuje?

Ubuntu 12.04 x86

Firefox 19.0.2

#ubuntu #firefox #allegro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox #fajerfoks #pytanie

Właśnie przesiadłem się z chrome i mam pytanie. Jak ustawić, żeby nowe zakładki były domyślnie dodawane do paska zakładek a nie do "zakładek nieprzypisanych"?

Druga rzecz: czemu każdą stronę na jaką wejdę dodaje mi do strony startowej (tej gdzie jest 9 kafelek z miniaturami stron)?

To nie powinno działać jako najczęściej odwiedzane strony?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elec: ja mam pytanie. Co cię skłoniło do przesiadki z chrome na firefox? Ja zrobiłem ruch w drugą stronę ze względu na to, że nowy firefox często mi się wywalał. W tamtych okienkach to przypnij sobie te które ci pasują i po problemie.
  • Odpowiedz
Mam problem z firefoxem, jak np. wchodzę w ustawienia to zamiast wszystkich opcji pokazuje mi się w tym okienku miniatura strony, wtf? Ogólnie mam tak samo jak nacisnę prawym na cokolwiek na stronie. A jak najadę na tą miniaturę myszką to miga i pokazują się opcje i miniaturka całej strony na przemian. #problem #internety #firefox #przegladarka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od wersji 19 Firefoxa trochę mi wadzi jego dziwne zachowanie, pojawiają się kreski obok przycisków nawigacyjnych, a na stronach, które ładują treść dynamicznie po dojechaniu do dolnej krawędzi, pojawiają się czarne pasy przez całą szerokość okna, które znikają jak się je zescrolluje z pola widzenia... Mam tak na 2 kompach. Czy tylko ja? :o

#firstworldproblems #internet #firefox #przegladarki
ReY1990 - Od wersji 19 Firefoxa trochę mi wadzi jego dziwne zachowanie, pojawiają się...

źródło: comment_peereLaXs99PPxmjNMJgYzaIREl4vkpM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach