Po wielu latach używania #firefox odkryłem przed chwilą, że można sobie ustawiać wybraną rozdzielczość wyświetlania strony XD a ja po googlach szukałem narzędzi do tego właśnie myku XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś tutaj używa jeszcze LeechBlock w Firefoxie? Schrzanił mi się, i chcę się dowiedzieć czy to tylko u mnie czy jeszcze ktoś ma podobne problemy (problem polega na tym, że strasznie szybko zlicza pozostały czas, co kilka sekund spada o ponad minutę, nie wiem co z tym zrobić, a nie widzę też sensownej alternatywy :/) #firefox #leechblock
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym się przenieść z Chrome na Firefoxa ze względu na to, że Chrome zamula mi na małym Netbooku, ale przy Chromie trzyma mnie pasek zakładek zamiast belki tytułowej. Da radę coś takiego zrobić w Firi-Firi?

#firefox #chrome
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak też macie problem z youtubem włączającym automatycznie filmy w za niskiej rozdzielczości albo zawsze w małym rozmiarze odtwarzacza i do tego używacie #firefox, to #polecam wtyczkę: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youtube-high-definition/

Raz ustala się rozmiar odtwarzacza i rozdzielczość, jedną konkretną albo zawsze najlepszą dostępną i działa (czasami zaraz po włączeniu filmu a czasami z małym opóźnieniem 2-3 sekund).

Działa tylko na #youtube, filmów udostępnionych np. na wykopie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po moich wczorajszych #gorzkiezale nad lagami flasha w street view czy youtube pod #firefox zainstalowałem #chrome i stwierdzam, że street view działa zajebiście natomiast youtube ciągle gubi sporo klatek przy nawet słabszym HD, muszę chyba jeszcze przetestować #opera - niby ta sama wtyczka, a działa różnie zależnie od przeglądarki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikebo: tak, gubi, zainstalowałem jednak operę i radzi sobie najlepiej ;) chociaż z drugiej strony z google street view, chrome działa nieco lepiej, ale i tak obie zostawiają daleko w tyle firefoxa (opera po przesunięciu zdjęcia najpierw, na około sekundę pokazuje w słabej rozdzielczości dopiero po chwili daje w pełnej, a firefox w ogóle ma opóźnienie względem kursora...)
  • Odpowiedz
Ja wróciłem do flasha 10.3 i wyłączyłem automatyczną aktualizację bo 11-tka na słabym sprzęcie to już jest tragedia. Musiałby kupować nowy sprzęt co pół roku dla "kochanego" flasha...
  • Odpowiedz
@Xatoos: A miałem kilka fajnych rzeczy. Ale nic. Jutro wolne bo dzisiaj cały dzień angielski pisałem. Kto wymyśla przerwę pomiędzy maturą podstawową a rozszerzeniem? -.-
  • Odpowiedz