Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

tejotte
- 2

Angel_of_death
- 1
@tejotte: chrome

tejotte
- 0
@Angel_of_death: hmm, trzeba będzie popróbować. Tę odpowiedź piszę już z Chrome'a bo oczywiście od ostatniego wpisu Firefox zawiesił mi się 3 razy
Po wielu latach używania #firefox odkryłem przed chwilą, że można sobie ustawiać wybraną rozdzielczość wyświetlania strony XD a ja po googlach szukałem narzędzi do tego właśnie myku XD
- 1
- 2
Ktoś tutaj używa jeszcze LeechBlock w Firefoxie? Schrzanił mi się, i chcę się dowiedzieć czy to tylko u mnie czy jeszcze ktoś ma podobne problemy (problem polega na tym, że strasznie szybko zlicza pozostały czas, co kilka sekund spada o ponad minutę, nie wiem co z tym zrobić, a nie widzę też sensownej alternatywy :/) #firefox #leechblock
- 8
@semperfidelis: Czy schabowy jest lepszy od mielonego? Uzasadnij.
- 3
- 1
coś mi nie działa ten firefox sync...założyłem konto, skonfigurowałem, sparowałem laptopa z pecetem i nie mam na lapku tego co w ff w pececie...co mogę robić źle?
#firefox #firefoxsync #kiciochpyta
#firefox #firefoxsync #kiciochpyta
#pytanie #wyszukiwarka #firefox #allegro
Po aktualizacji nie działa mi wyszukiwanie w oknie adresu. Co lepsze, wpisanie dowolnego słowa przekierowuje mnie na allegro.
Według tego
https://support.mozilla.org/pl/kb/wyszukiwanie-w-pasku-adresu#w_wyszukiwanie-wg-internetowych-saaahw-kluczowych
Po aktualizacji nie działa mi wyszukiwanie w oknie adresu. Co lepsze, wpisanie dowolnego słowa przekierowuje mnie na allegro.
Według tego
https://support.mozilla.org/pl/kb/wyszukiwanie-w-pasku-adresu#w_wyszukiwanie-wg-internetowych-saaahw-kluczowych
@BlissBreathe: chrome
- 1
@raq195: wydaje mi się, że to właśnie kwestia XP. Kliknij prawym na tę belkę i odznacz "pasek menu". U mnie po włączeniu tego pojawia się pasek z Plik/Edycja/Widok itd.
- 0
@ZenobiuszFurman: DZIĘKI! Pomogło! :]
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
przestał mi działać adblock a jest włączony #firefox
- 1
synchronizacja wszxystkiego w firefoxie w czasie mniej więcej rzeczywistym? zakładki, historia, dodatki? da radę? w chromie wiem, że coś takiego jest, ale firefox4life #firefox #dodatki #kiciochpyta
Jak też macie problem z youtubem włączającym automatycznie filmy w za niskiej rozdzielczości albo zawsze w małym rozmiarze odtwarzacza i do tego używacie #firefox, to #polecam wtyczkę: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/youtube-high-definition/
Raz ustala się rozmiar odtwarzacza i rozdzielczość, jedną konkretną albo zawsze najlepszą dostępną i działa (czasami zaraz po włączeniu filmu a czasami z małym opóźnieniem 2-3 sekund).
Działa tylko na #youtube, filmów udostępnionych np. na wykopie
Raz ustala się rozmiar odtwarzacza i rozdzielczość, jedną konkretną albo zawsze najlepszą dostępną i działa (czasami zaraz po włączeniu filmu a czasami z małym opóźnieniem 2-3 sekund).
Działa tylko na #youtube, filmów udostępnionych np. na wykopie
- 0
@white_duck: Lepszy skrypt do greasemonkey http://userscripts.org/scripts/show/13333
Tak teraz stwierdziłem że nie potrzebuję pasków przewijania w przeglądarce. Da to się je jakoś łatwo wyłączyć? #przegladarki #firefox #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
@goromadska: szybko wrócisz do nich xD widać gdzie jesteś po nich :P
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@goromadska: no to chromium, albo Iron - bazuje na chromium tylko ma pokasowane te ZŁE rzeczy
@goromadska: Miałem to pół godziny temu.
Mam problem z Firefoxem - po wyłączeniu go i ponownym łączeniu nie ładuje mi AdBlocka (muszę go za każdym razem instalować od nowa). Zna ktoś rozwiązanie? #pcproblem #pchelp #firefox #mozillafirefox
Po moich wczorajszych #gorzkiezale nad lagami flasha w street view czy youtube pod #firefox zainstalowałem #chrome i stwierdzam, że street view działa zajebiście natomiast youtube ciągle gubi sporo klatek przy nawet słabszym HD, muszę chyba jeszcze przetestować #opera - niby ta sama wtyczka, a działa różnie zależnie od przeglądarki
- 0
@przemek6085: html5 też gubi klatki?
- 0
@mikebo: tak, gubi, zainstalowałem jednak operę i radzi sobie najlepiej ;) chociaż z drugiej strony z google street view, chrome działa nieco lepiej, ale i tak obie zostawiają daleko w tyle firefoxa (opera po przesunięciu zdjęcia najpierw, na około sekundę pokazuje w słabej rozdzielczości dopiero po chwili daje w pełnej, a firefox w ogóle ma opóźnienie względem kursora...)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Ja wróciłem do flasha 10.3 i wyłączyłem automatyczną aktualizację bo 11-tka na słabym sprzęcie to już jest tragedia. Musiałby kupować nowy sprzęt co pół roku dla "kochanego" flasha...
#youtube #przegladarki #firefox #flash #html5
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego filmy z Youtube'a ale otwierane poza nim są włączane w HTML5 (tak właśnie chcę), a na YT we Flashu? :|
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego filmy z Youtube'a ale otwierane poza nim są włączane w HTML5 (tak właśnie chcę), a na YT we Flashu? :|
Wie ktoś jak można manualnie przywrócić poprzednią sesję w fiefoxie? Rano mi prąd w mieszkaniu strzelił (przecudowna elektryka pamiętająca PRL) i teraz chciałbym przywrócić te karty co miałem przed odcięciem.
#pytanie #kiciochpyta #firefox #ludzieratujta
#pytanie #kiciochpyta #firefox #ludzieratujta
- 0
@Xatoos: A miałem kilka fajnych rzeczy. Ale nic. Jutro wolne bo dzisiaj cały dzień angielski pisałem. Kto wymyśla przerwę pomiędzy maturą podstawową a rozszerzeniem? -.-
@Migfirefox: Urzędnicy ; d
- 1
czy jak wyczyszczę historię w ff to usunie też zakładki? #firefox






















