Mikroby, znacie plugin który monitoruje zmiany na stronie i jeśli zmiana nastąpi to informuje mnie o tym ?

Wiem, że kiedyś coś takiego było, ale nie mogę sobie przypomnieć co to #chrome #firefox #helpdesk #liczenapomoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#firefox zaktualizował mi się, zmieniło mi się okienko do pobierania, obok "domku" ze strona domową doszedł przycisk od pobierania.

I od tego momentu ff zaczął się tak mulic, 2 karty ciężko otworzyć, a gdzie tutaj sprawdzić wersje.. co chwile wyskakuje "błąd aplikacji" i blednie, nie można nic zrobić.. Chore..

Pisane z chrome ( niestety) :< #gorzkiezalejakchuj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mozilla #firefox #gorzkiezale Już kilka razy zdarzyło mi się wyłączyć Firefoxa podczas ściągania plików. Teraz nie ostrzega ona przed zamknięciem. :/ Czy jest jakiś sposób aby tego uniknąć? Pozostaje ściąganie w chrome bo tam jest wyświetlany taki komunikat.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ffox wymusza na mnie aktualizację, zwalnia jeśli uruchomię go z pominięciem instalacji: z opóźnieniem sprawdza poprawność ortograficzną, niezmiernie opornie przewija stronę, nie zawsze pozwala klikać na linki. Co to ma być? Na siłę przekonują mnie, że nowsza wersja jest o niebo lepsza od tej, która jeszcze wczoraj działała bez zarzutu. WTF? #firefox #bulwers #gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie

Przesiadłem się na #firefox z #chrome i teraz mam mały problem ze skonfigurowaniem liska w taki sposób jaki lubię, otóż wszystkowiedzący webmasterzy niektórych stron uważają, że zdecydują za mnie, że przeglądarka ma uruchomić podstronę z hiperłącza w nowej karcie gdy kliknę na niego l-p-m, ja jednak wolę tradycyjny model, w którym l-p-m otwiera stronę w tej samej karcie - jeśli chcę otworzyć stronę w nowej
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krupek: Nigdy nawet nie zbliżyłem się do takiej ilości zakładek bo jest taki ścisk że nie praktycznie się korzysta w ten sposób, ale to kwestia kompa, zauważyłem że ram jest bardzo istotny w temacie przeglądarek, dokupiłem 4GB, teraz mam 8GB i nie ma problemu.
  • Odpowiedz
Coś żem na grzebał w firefoxie i teraz po otwarciu nowej zakładki zamiast panel z 9 kwadratami mam "Adres jest nieprawidłwy". Ktoś miał podobnie po grzebaniu w plikach config?

#sierotapyta #idiota #firefox
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach