Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

mug3n
- 2

KillBill
- 0
@mug3n: a Dolphin?

mug3n
- 0
@bartov: @KillBill: Sprawdzę to. Firefox.. to jak wracanie do byłej, jak się jest zadowolonym z obecnej :/
@Capo_Bastone: ja na becie działam, dlatego mam Firefoksa 20. Stabilna jest 19-tka.
- 0
@servio-arbett: hymm?
- 2
Nocne wydania #firefox.a czasami zaskakują. Od kilku dni na about:blank widzę czerń :P
- 0
@Marmite: to nie jest rozwiązanie
- 0
@kitkat82: Ale działa. Inaczej ciężko by to było zrobić, strona ma w sobie skrypt który wykrywa czy została otwarta w ramce i jeśli tak, to robi przekierowanie. Więc albo dodatek blokujący wykonywanie przekierowań z poziomu JS (poprzez blokadę możliwości zmiany parametru window.location.href) albo wyłaczenie JS w ogóle :>
#firefox lisy są nowoczesne :D
źródło: comment_1GpOTVsE0SwjPLOS3vT3xi3PvMJ6qCY7.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Patrol220: Ale Firefox to Pana Mała :<
- 17
Komentarz usunięty przez moderatora
@detektor_szczescia: Tak, po tej do 3.0.6 bodajże. Przecież ta przeglądarka to największy zamulacz na rynku.
@spazz: opera nie lepsza
@spazz: opera nie lepsza
wtf is this shit? przed chwilą wcisnąłem jakąś magiczną kombinację w #firefox 19 i zrobiło mi się coś takiego. Można dowolnie formować przeciąganiem myszy ten "podgląd", obok nie mogę przeciągnąć sąsiedniej zakładki #pocotokomu ? #pytanie i jak to uruchomiłem :)
źródło: comment_ajMpQpNxAlUemO3cE02xewPVIflFVzZy.jpg
Pobierz- 1
@goromadska: Po to to komu żeby testować wygląd strony w różnych rozdzielczościach ekranu. A uruchomiłeś to ctrl+shift+m
@goromadska: Ctrl + shift + m
- 3
#firefox
Jeżeli wersja 20.0 rzeczywiscie będzie miała takie okno pobierania to uciekam do innej przeglądarki
Jeżeli wersja 20.0 rzeczywiscie będzie miała takie okno pobierania to uciekam do innej przeglądarki
- 2
@Migfirefox: Ja ciągle korzystam z bety i jest równie stabilna co normalna. Aurora czasami się wykrzaczała.
@bbkamil: Tam gdzie jej używam nie potrzebuję kombajnu jak w domu gdzie mam czasem otwartych 100 kart.
- 2
#firefox
ktoś podpowie o co moze chodzić?
Problem jest taki: oglądam filmy na yt. Gdy włączam tryb pełnoekranowy znika obraz jednak dzwięk zostaje.
a np na dailymotion czy innych tego typu stronach w ogóle nie ma obrazu. Nie zależnie od tego czy jest to pełny ekran czy normalny widok. Dzwięk też jest.
ktoś podpowie o co moze chodzić?
Problem jest taki: oglądam filmy na yt. Gdy włączam tryb pełnoekranowy znika obraz jednak dzwięk zostaje.
a np na dailymotion czy innych tego typu stronach w ogóle nie ma obrazu. Nie zależnie od tego czy jest to pełny ekran czy normalny widok. Dzwięk też jest.
- 1
@anas_lex: spróbuj taki myk: kliknij prawym w obraz na YT, wybierz Ustawienia.. i odptaszkuj Włącz przyspieszenie sprzętowe. Jeżeli to nie pomoże to sugerowałbym sterowniki do karty graficznej zaktualizować.. #znamsieisiewypowiem
- 0
@anas_lex: to jest już od dobrej chwili known issue i przeważnie zdarza się w laptopach z funkcją przełączenia trybu karty graficznej z wbudowanej na dedykowaną. Poszukaj aktualizacji sterowników do grafiki, zainstaluj i śmigaj sobie po YT jak człowiek z "zaptaszkowanym" Włącz przyspieszenie sprzętowe. No a za poradę-wiadomix że wisisz browara ;)
<3 narzędzia dla webmasterów w #firefox! google chrome to porażka. :D
- 2
Co jakiś czas w Firefoxie mam zdeformowany, zapikselowany tekst. Tutaj screen z przykładem: http://i.imgur.com/xpL6qFT.png . Jak widzicie tekst "Raty PayU" wyświetla się poprawnie, reszta rozwalona. Zazwyczaj wystarczy przewinąć stronę i samo znika, ale trochę to denerwujące bo pojawia się dosyć często. (Gorzkie żale: coraz gorszy ten firefox, czasem łapie zwiechy na kilkanaście sekund i nic wtedy nie robi, na nowym kompie i świeżym systemie też to występuje; ale przyzwyczaiłem się do niego
@adamino: Ciężko cokolwiek na ten temat znaleźć. Pisz do supportu, Oni wią najlepiej takie rzeczy.
Chciałem pomóc, ale to grubsza sprawa.
Chciałem pomóc, ale to grubsza sprawa.
- 0
@lamernoire: Dzięki za chęci ;)
Znalazłem coś tutaj, chyba ktoś miał taki sam problem: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=341548
i tak jak ktoś tam polecił, wyłączyłem akcelerację dla 2d. BTW miałem nadzieję, że sterowniki do Radeonów już działają w miarę sensownie :< :D
Znalazłem coś tutaj, chyba ktoś miał taki sam problem: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=341548
i tak jak ktoś tam polecił, wyłączyłem akcelerację dla 2d. BTW miałem nadzieję, że sterowniki do Radeonów już działają w miarę sensownie :< :D
Oglądam sobie różne rzeczy na youtube i mam takie adnotacje na dole. Jak je wyłączyć? Kliknięcie w chmurkę na dole nie działa, w krzyżyk wyświetlony na adnotacji - też. To wina youtuba czy mojej s--------j przeglądarki?
#kichiochpyta #firefox #youtube
#kichiochpyta #firefox #youtube
źródło: comment_eTINL2tymHRZ8oTW4gmI45rWoyD1Uua9.jpg
Pobierz- 3
miałem kiedyś tapetę ustawioną przez firefoxa (prawy>ustaw jako tapeta) i zmieniłem, mogę to teraz jakoś znaleźć na dysku? #kiciochpyta #tapeta #pomocy #firefox
- 3
Czy jest możliwość w Chrome aby po aktywacji trybu pełnoekranowego móc przełączać karty jak w trybie pełnoekranowym firefoxa? Jest na to jakiś dodatek, czy też opcja w "chrome://flags"? #kiciochpyta #google #chrome #firefox
- 1
@baxiu90: możesz zainstalować roszerzenie np. to https://chrome.google.com/webstore/detail/fullscreen-address-bar/ppmkmdianhgppfjciekeiodmgdppglno?utm_source=chrome-ntp-icon
Wtedy po wciśnięciu F6 albo najechaniu na górną krawędź masz taki pasek do wpisywania adresu.
Wtedy po wciśnięciu F6 albo najechaniu na górną krawędź masz taki pasek do wpisywania adresu.
źródło: comment_NgwjtNdEjoizdjN2Ijb07HCDyw67LElk.jpg
Pobierz- 0
@aRth: dziękuje!
@Migfirefox: U mnie chrome zabiera ~1000 MB, do tego podział kart na oddzielne procesy jest wybitnie irytujący, bo nie mogę ograniczyć czasu procesora dla niego. Wychodzi, że najbardziej obciążającym komputer programem jest przeglądarka internetowa -.-

















