Mirce z #epapierosy jest tu ktoś kto palił mocne papierosy i przerzucił sie na elektryka? planuje zakup i nie wiem jaki liquid by brać do tego żeby szło sie napalić poradźcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #epapieros #palacze
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 2
#epapieros #epapierosy
Gdzie najtaniej drut ? lepsze zgrzewanie? nie wiem ile metrów brać - chciałbym Claptona popróbować
0.25 100m 0.3 100m 0.4 50m 0.5m 50m? Nie mam nic z kontrolą temperatury prócz isticka 40wTC więc sam kanthal D z lepszego zgrzewania? https://www.lepsze-zgrzewanie.pl/28-druty-kanthal
Gdzie najtaniej drut ? lepsze zgrzewanie? nie wiem ile metrów brać - chciałbym Claptona popróbować
0.25 100m 0.3 100m 0.4 50m 0.5m 50m? Nie mam nic z kontrolą temperatury prócz isticka 40wTC więc sam kanthal D z lepszego zgrzewania? https://www.lepsze-zgrzewanie.pl/28-druty-kanthal
- 0
@Unikat:
KTD02-200 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,2 mm -szpula 200 metrów
1 44,28 zł 44,28 zł
KTD05-100 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,5 mm - szpula 100 metrów
1 49,20 zł 49,20 zł
KTD04-100 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,4 mm - szpula 100 metrów
1 49,20 zł 49,20 zł
KTD03-100 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,3 mm - szpula 100 metrów
1 36,90 zł 36,90 zł
Z przesyłką niecałe
KTD02-200 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,2 mm -szpula 200 metrów
1 44,28 zł 44,28 zł
KTD05-100 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,5 mm - szpula 100 metrów
1 49,20 zł 49,20 zł
KTD04-100 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,4 mm - szpula 100 metrów
1 49,20 zł 49,20 zł
KTD03-100 Drut Oporowy Kanthal, d = 0,3 mm - szpula 100 metrów
1 36,90 zł 36,90 zł
Z przesyłką niecałe
@Drill: a 3 lata palenia efajek na tym drucie ;D
Witam!
Od niedawna bawię się w regeneracje grzałek do Nautilus Mini. Używam bawełny Muji z e-dym, wszystko OK, transport liquidu świetny.
Jedyne co bardzo przeszkadza to straszny posmak waty! Zapach i smak jakby grzybowy. Czy to normalne? Watę trzeba wygotować?
Próbowałem różnych konfiguracji, mniej waty, więcej waty... Za każdym razem jest ten sam posmak który nie schodzi nawet przy 3 - 4 ml liquidu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Od niedawna bawię się w regeneracje grzałek do Nautilus Mini. Używam bawełny Muji z e-dym, wszystko OK, transport liquidu świetny.
Jedyne co bardzo przeszkadza to straszny posmak waty! Zapach i smak jakby grzybowy. Czy to normalne? Watę trzeba wygotować?
Próbowałem różnych konfiguracji, mniej waty, więcej waty... Za każdym razem jest ten sam posmak który nie schodzi nawet przy 3 - 4 ml liquidu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@piekarz139: duzo muji na malej powierzchni. zreszta - jak uzywasz malo intensywnych lq, to bedziesz czul kapcia przez pare pierwszych ml. breaking in time - google it.
edit: i myj rece przed rewickowaniem. nawet jak masz czyste. muji zbiera z palcow pot, kurz itp. albo uzywaj rekawiczek.
edit: i myj rece przed rewickowaniem. nawet jak masz czyste. muji zbiera z palcow pot, kurz itp. albo uzywaj rekawiczek.
- 0
@piekarz139: Watę przed uruchomieniem baterii należy nasączyć liquidem - czyli parę kropel liquidu na watę przed skręceniem parownika, tak aby wata była nasączona. Potem zakładasz parownik wypełniony liquidem i z 5-10min czekasz, aż się wszystko odpowiednio nasączy. Wtedy posmaku waty nie będzie ;)
- 1
Mirki pomożecie?
Dotarły do mnie takie druty jak na zdjęciu.
Narazie zrobiłem grzałkę (tak z 8 zwoi miała) z tego Nikrothal 80. wyszło 0.5 oma
Max tak z 16 W dało się palić, dalej słychać juz syczenie i bóbr.
Najgorsze, że po 2 dniach palenia juz nie jest ten smak, chyba już za dużo dla niej.
podobnie miałem z drutem Nichrome.
Jeszcze nie próbowałem Kanthal D. Co zrobić, abym bez problemu mógł
Dotarły do mnie takie druty jak na zdjęciu.
Narazie zrobiłem grzałkę (tak z 8 zwoi miała) z tego Nikrothal 80. wyszło 0.5 oma
Max tak z 16 W dało się palić, dalej słychać juz syczenie i bóbr.
Najgorsze, że po 2 dniach palenia juz nie jest ten smak, chyba już za dużo dla niej.
podobnie miałem z drutem Nichrome.
Jeszcze nie próbowałem Kanthal D. Co zrobić, abym bez problemu mógł
- 0
@MRacheron: nie musisz opalać, możesz zamontować grzałkę i dopiero rozgrzać do czerwoności.
#epapieros
niefortunnie, w stanie nietrzeźwym, zbilem szkielko od billowa v2. dostane gdzies w pl?
niefortunnie, w stanie nietrzeźwym, zbilem szkielko od billowa v2. dostane gdzies w pl?
- 2
Dostanę gdzieś w polskim slepie tpa pie crust? Na e-dym i e-plyny nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) A chcę zrobić http://e-liquid-recipes.com/recipe/66928/gambit+v2
#epapieros #epapierosy #mojliquid
#epapieros #epapierosy #mojliquid
- 4
Ważne.
https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3xeulb/warning_efest_purple_35a_3000mah_is_now_a_10a/
TL:DR - aktualnie wypuszczane efesty opisane jako 35A w testach osiagaja max 10A. nie kupowac.
#epapieros
https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3xeulb/warning_efest_purple_35a_3000mah_is_now_a_10a/
TL:DR - aktualnie wypuszczane efesty opisane jako 35A w testach osiagaja max 10A. nie kupowac.
#epapieros
- 1
@vgf_: @Lanc: Warto jeszcze wspomnieć, że ten Pan robił już wiele testów i efesty zawsze wypadały w nich kiepsko. Kiedyś już wspominałem o efestach, które też miały śmiesznie mały amp limit(test przeprowadzony przez tego samego człowieka).
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/efest-purple-32a-64a-3500mah-26650-bench-test-results-only-a-10a-battery.704758/#post-16635237
https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/efest-purple-32a-64a-3500mah-26650-bench-test-results-only-a-10a-battery.704758/#post-16635237
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Mirki, potrzebuje jakieś namiary na sklep stacjonarny we Wrocławiu w którym kupie Isticka 20W + jakiś atomizer. Najlepiej jak by był otwarty w niedziele :)
#epapieros #epapierosy #wroclaw
#epapieros #epapierosy #wroclaw
- 4
Miesza ktoś może w takich butelkach?
http://allegro.pl/butelka-szklana-100ml-z-nakretka-buteleczka-i5790660892.html
Po wymieszaniu bym sobie po prostu to przelewał do mniejszych butelek ;)
#mojliquid #epapieros #epapierosy
http://allegro.pl/butelka-szklana-100ml-z-nakretka-buteleczka-i5790660892.html
Po wymieszaniu bym sobie po prostu to przelewał do mniejszych butelek ;)
#mojliquid #epapieros #epapierosy
- 2
Wiem że tu wszyscy pędzą swoje samogony ale może ktoś poleci coś gotowego i niedrogiego (w sensie że nie chcę przepłacać za jakieś liqueeny)? nie bardzo mam czas i umiejętności by robić własne liquidy
polecicie coś co będzie niedrogie i będzie miało chociaż odrobinę smaku? zdecydowanie nie wapuje żadnych tobacco, odpadają też jakieś capuccino, energy, herbaty - raczej owocowe, słodkie, kwaskowe
najchętniej z linkiem przy okazji poznam wasze źródła sprawdzonych dostawców :)
polecicie coś co będzie niedrogie i będzie miało chociaż odrobinę smaku? zdecydowanie nie wapuje żadnych tobacco, odpadają też jakieś capuccino, energy, herbaty - raczej owocowe, słodkie, kwaskowe
najchętniej z linkiem przy okazji poznam wasze źródła sprawdzonych dostawców :)
Nie znam się zbyt dobrze na #epapierosy i dlatego mam pytanie - czy Joyetech eCAB klik to dobry wybór jak na początek? Obejrzałam kilka wideorecenzji i - jak na oko laika - wygląda zachęcająco.
Dobrze rozumiem, że do takiego zestawu dokupuje się cartridge i po prostu napełnia liquidami? Budżet to 120 zł i niestety nie mogę go zwiększyć.
Jakiś mireczek jest mi w stanie polecić bądź odradzić ten konkretny model? A jeśli
Dobrze rozumiem, że do takiego zestawu dokupuje się cartridge i po prostu napełnia liquidami? Budżet to 120 zł i niestety nie mogę go zwiększyć.
Jakiś mireczek jest mi w stanie polecić bądź odradzić ten konkretny model? A jeśli
- 1
@mamorupzdjencie: nie będzie ok.
- 1
@mallavi: uzbieraj jeszcze 30 zł i wybierz Joyetech Ego One Mini - jest bardzo mini i daje porządną chmurę :-) Na youtubie są jego recenzje więc możesz tam zobaczyć jak się sprawuje.
@reborn: inawera
- 0
@Hyakinthos: aktualnie vapuję Haka ananas z kokosem ale na połączenie z pigwą bym nie wpadł :P
- 2
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=drut+oporowy&bmatch=engagement-v10-promo-sm-sqm-hou-1-2-1218 aki kupić? Będę pierwszy raz się bawił w to na serio i drut będzie siedział w chthulhu. Będę robił dual coil.
Dodatkowo, znacie kanał na yt, gdzie ktoś dokładnie wszystko wyjaśnia jeśli chodzi o kręcenie? Tzn jaki drut do czego, jaka temperatura, itp itd. Może być po angielsku, bo oglądałem kilka filmików, ale mnie nie usatysfakcjonowały.
#epapieros #epapierosy
Dodatkowo, znacie kanał na yt, gdzie ktoś dokładnie wszystko wyjaśnia jeśli chodzi o kręcenie? Tzn jaki drut do czego, jaka temperatura, itp itd. Może być po angielsku, bo oglądałem kilka filmików, ale mnie nie usatysfakcjonowały.
#epapieros #epapierosy
- 1
- 1
#epapieros #epapierosy
Mirki, posiadam aktualnie InnokinCell'a (50W) + Aspire Triton'a. Mam budżet 500-600zł na nową zabawkę, do której sam będę gotował soki. Jakieś pomysły, co wziąć, aby robić dobrą mgłę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki, posiadam aktualnie InnokinCell'a (50W) + Aspire Triton'a. Mam budżet 500-600zł na nową zabawkę, do której sam będę gotował soki. Jakieś pomysły, co wziąć, aby robić dobrą mgłę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@always_peeping: zrobisz. Z tym, że 200W to stanowczo za dużo na takiego zephyrusa wiec z moca nie przesadzaj.
- 0
@always_peeping: wismec rx200 bedzie okay, jak chcesz potwora jakiegos do tego, to smok tfv 4 z jakims quad coilem (sa gotowe do kupienia) i jedziesz nawet do 110w. :-P szczerze - powyzej 140w w sumie nie zdazy Ci sie pewnie wyjsc, nawet z rda z duzyyymi grzalkami.
Ewentualnie mozesz wejsc w 'markowe' chipy - cos na dna200, albo na starszym yihi (tez 200w), tylko tutaj przygotuj sie na ceny samych boxow
Ewentualnie mozesz wejsc w 'markowe' chipy - cos na dna200, albo na starszym yihi (tez 200w), tylko tutaj przygotuj sie na ceny samych boxow
285
palić to trzeba umieć

jak w tytule
z- 20
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Jakiś RTA godny polecenia pod istick'a 50w? Ewentualnie cały zestaw(mod+parownik+aku) a istick zostanie jako zapasowe zasilanie.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 1
Wyprzedaż RDA na focalecig.com, zamówiłem Derringera (3$), hobo(3$) i doge(3,5$). Wysyłka za darmo, tracking 1,5$.
Link do promocji(mi nie wyświetlają się zdjęcia): http://e.focalecig.com/Subject/ChristmasRDApromo/Default.html
Link do kategorii RDA: http://focalecig.com/category/RDA-499
#epapieros #epapierosy
Link do promocji(mi nie wyświetlają się zdjęcia): http://e.focalecig.com/Subject/ChristmasRDApromo/Default.html
Link do kategorii RDA: http://focalecig.com/category/RDA-499
#epapieros #epapierosy
- 1
@elbankiero: derringer to male rda raczej pod smak - da sie z tego wydusic duza chmure, ale mala komora i maly airflow powoduja, ze to troche bez sensu. doge to typowy cloud chaser, chociaz jak krecisz 'ciezkie' grzalki, to nic powyzej 2,5mm ID nie wsadzisz - komora zweza sie w kierunku dripa i grzalki moga haczyc o cap. oba rda maja z tego co pamietam po 3 posty (pojedynczy posthole +),
- 0
taktyk jak cholera
- 1
Tak tak wiem, zaraz hejty polecą bo znów ktoś pisze o ijuscie2... trudno ale mam pytanko. Nigdy nie miałem parownika gdzie sam musiał bym kręcić grzałki, a z chęcią spróbował bym swoich sił i efektów tej pracy. Dużo dobrego czytałem o Goblinie mini i myślałem nad zakupem lecz nie chce dokupować boxa czy innej potężniejszej baterii (hajs się nie zgadza :D ) Czy bateria od wspomnianego wcześniej Ijusta2 da radę na tym
- 0
@MrEmsik: Nie nada się bo z tego co wiem nie ma on regulacji napięcia
- 1
@MrEmsik: masz miernik opornosci? znasz prawo ohma? wiesz jaki jest maksymalny prad wyladowania baterii w ijust2? wiesz przy jakiej opornosci odpala sie zabezpiecznie? mozesz nawet dripper zalozyc na ijusta2 i (z dobrze zrobiona grzalka) bedzie chodzilo, ale jak nie masz pojecia co robisz (a nie masz, skoro pytasz o takie rzeczy), to uzywanie wlasnorecznie kreconych grzalek - ktorych nie jestes w stanie sprawdzic pod katem opornosci/ewentualnego zwarcia - na nieregulowanym ep



















Drogie Mirki. Potrzebuję pomocy!!
Czy:
Eleaf Lemo 2
+
eVic-VTC Mini
to dobry wybór? (pale e-papierosy ponad 2 lata i myślę, że czas przejść na bardziej "zaawansowany" zestaw) - czy też polecacie coś lepszego - myślę że budżet to około +-300-350 zł.
Ile toto żre liquida przy "normalnym" wapieniu (tak w zakresie tygodnia/miesiąca)?
Wiem, że temat wałkowany pierdyliard razy.... no ale to mój 1szy "profesjonalny" zakup i liczę na