Wpis z mikrobloga

pierwszy i ostatni raz ukrecony alien clapton coil. srednica grzalki 3mm, druty 2x0.5 i owijka z 0.18, calosc 0.17ohma. chmura w stasuncku do staggered fused claptona/fused claptona mniejsza i chlodniejsza (dalej dosc ciepla), jakby bardziej mokra. grzalka faktycznie sama wickuje i 'trzyma' przy tym duze ilosci lq miedzy zwojami. jak ktos chce porzucac #!$%@? w trakcie zabawy i zmarnowac troche drutu, to polecam. :-P
#epapieros
vgf_ - pierwszy i ostatni raz ukrecony alien clapton coil. srednica grzalki 3mm, drut...

źródło: comment_cv1m1H21kmH6CiLgs8jqWmlaww04ENY6.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dreaper: kurde, u mnie widzę różnice na samogonowych aromatach (ta sama baza, różne aro, różna gęstość i temperatura chmury), więc pewnie wszystko ma znaczenie.
  • Odpowiedz
@dreaper: raczej stosunek pg/vg. nie sprawdzalem, ale vg chyba ma wyzsza temperature wrzenia, wiec i pewnie wyzsza temp. waporyzacji, czyli tez chmura bedzie cieplejsza (przy wyzszej zawartosci vg).
edit: co do aliena - najgorzej dobrac odpowiednie 'rozciagniecie' claptona. najlepiej ukrecic go naprawde duzo, a pozniej potestowac rozciagajac w paru miejscsch bardziej - jak juz znajdziesz szerokosc segmentu to samo nawijanie nie jest jakims duzym wyczynem. ja krece ostatnio wszystko bez imadel/tasm/kretlikow
  • Odpowiedz
@vgf_: no ja mam jeden taki liquid, który jest motzno ciepły jak go wapuję ale on ma akurat dużo wody i więcej PG niż VG i po nim mnie gardło boli i nie wiem czy to od wody czy od jakichś innych składników, ale myślę, że na 99% jest w nim za dużo wody, chociaż i tak zmniejszyłem w nim ilość wody to dalej jest jej za dużo i będę musiał
  • Odpowiedz
@PartiaSlaskichPingwinow: samo ukrecenie claptona, zdjecie owijki, zalozenie jej na rdzenie, wyprostowanie i nawiniecie na srubokret? jakies 10minut. znalezienie odpowiedniej szerokosci segmentu i ukrecenie kolejnej kolejnego claptona w wystarczajacej ilosci? jakies 40minut. jak z mechanikiem samochodowym - przykrecenie srubki 10zl; wiedza ktora srubke przykrecic 190zl. :-P
  • Odpowiedz
@vgf_: tak zwany "kop" zależy od aromatów (a raczej konkretnych substancji chemicznych w nich zawartych i dodatków np. kwas jabłkowy, mentol, absoluty i olejki tytoniowe, chociaż te ostatnie bardziej pieką w język jeśli już). tu mam wrażenie jak by mnie coś parzyło. przy okazji liquid strzeli i czasami nawet zaliczę jakąś gorącą kropelkę.
  • Odpowiedz