@Czupa360: No przekonałem się, a wczoraj takie opory :) Nawet grzałek nie zmieniałem, same ustawienia mocy i airflowa wystarczyły, no i drip tipa bo tamten za duży. Za ile, czemu sprzedajesz, czemu tak drogo, nie chcę, czemu tak drogo, dej linka do tej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siemka!
Mam iSticka 30W i jakiego setupu bym na nim nie zalozyl dosteje "Atomizer Short", cale zestawy dzialaja na innych modach bez problemu wiec to nie jest wina stykajacych sie pinow czy mojego nieudolnego krecenia. Jak zakladam np lemo2 to pokazuje wszystko: opornosc grzalki, W i V a jak odpalam to po ulamku sekundy pojawia sie ww blad. Mieliscie juz cos takiego z iStickem? Do wywalenia/rozkrecenia i zabawy?

#epapieros #epapierosy #epalenie
@Otius: A nic ci w nim nie lata? mógł się pin obniżyć w isticku, samo rozkręcenie to banalna sprawa jak masz torx 5 bodajże albo 3 już nie pamiętam więc spróbuj może tak
@przomsik: dyrektywa miała jakieś ogólne zapiski, a Polska mogła te zapiski dostosować do siebie. Oczywiście dostosowali tak jak Unia chciała, a nawet i gorzej dla nas -.-
@olifjaturq: jak masz zmieniać na istick60 z melo2 to bym odradził. lepiej wziąć tylko evica vtc + akumulator, a parownik zostawić z ijusta2. i tak takie same grzałki wchodzą, jedyna różnica jest taka, że w melo masz kontrolę airflow, ale za to w ijust2 mieści się więcej liquidu.
ps. jak będziesz miała kontrolę W to bierz 0,5ohm grzałki, a nie 0,3
@qwed: no jakże to, śliczny nowy, niewycentrowany sposób wyświetlania, kasowanie liczników i jakaś tam manualna kontrola rezystancji temperaturowej :P Zawsze można też kupić silikonowe etui zmieniające kolor XD
@qwed: A co jeszcze miałby zmieniać? Dla mnie największą zmianą na + jest to, że w końcu szybciej zmienia się waty w trybie TC, bo wcześniej była z tym katorga.
@MatMal: od 3 dni do paru tygodni. mozesz sie bawic w speed stepping - pogooglaj sobie - ale efekty sa rozne, szczegolnie jesli chodzi o nikotyne.
Witajcie jako, że dostałem od fasttecha kupon na 13$ planuje kupić jakieś nowe zasilanie. Zastanawiałem się głównie nad KBOX 8-40W, nie zależy mi w ogóle na jakichś wyświetlaczach czy innych tego typu bajerach, nawet w sumie nie potrzebowałbym regulacji napięcia. Jedyna rzecz, która jest dla mnie istotna to niezawodność czyli, żeby na przykład guzik nie zepsuł mi się po miesiącu. Widzę, że wszyscy polecają evic mini jednak dla mnie to trochę za
@hjrhombre: zmiana rezystancji danego materialu wzgledem temperatury. dzieki tym wspolczynnikom dziala TC. joytech umozliwil wprowadzanie customowych wartosci TCR, dzieki czemu TC powinno lepiej dzialac z drutani SS, ale tez z np. drutem NiFe, czy innymi.
przydatny tekst ad. obliczania maksymalnego obciazenia baterii w regulowanych boxach:
https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3xrt03/calculating_battery_current_for_a_regulated_mod/
TL:DR - moc (w) [moc ustawiona w boxie, dzielona przez liczbe baterii] / minimalne napiecie (v) [napiecie ponizej ktorego mod przestaje odpalac - w specyfikacji kazdego boxa - dzielone przez liczbe baterii] = maksymalne obciazenie ogniwa (a);
przykladowo dla ipv3li ustawionego na 118w: 59w/3.1v=19.03a
#epapieros
W sumie kupiłem 3 bardzo podobne do siebie aromaty

Aqua Route 66, Totally Wicked Tobacco i Black Magic

Aqua Route 66 w stężeniu 10% chyba pachnie najintensywniej i jak dla mnie jest nawet troszeczkę za mocny więc 9% było by spoko. Aromat generalnie jest kwaśny (nie chodzi mi o smak) i słodki, taki landrynkowo-owocowy. Nieco przypomina napój energetyczny.

Totally Wicked Tobacco jest bardzo zbliżony do Route 66 ale zdecydowanie delikatniejszy, lekko anyżowy,