Mam pytanie odnośnie oporności, mianowicie wzrosła mi oporność z 0.5 na 0.6 i to już nie pierwszy raz. W każdej grzałce jaką ukręcę to po 3-4 dniach wzrasta. Niby bardzo mało, lecz ciekawi mnie dlaczego tak się dzieje, to wina nagaru?

Pewnie na to pytanie odpowie mi @beer_man ;)
#epapieros #epapierosy
@Tylik: kbox przeklamuje opornosc, nic się nie bój. miałeś graniczna opornosc i po prostu zaokraglil do góry tym razem

ktoś mi kiedyś powiedział, że w kboxie opornosc nie jest mierzona tylko szacowana stąd te rozjazdy
Mirki spod #epapieros, #epapierosy. Mam jeszcze jedno pytanie. Ostatnio wziąłem się za robienie liquidów i pomyślałem o pierwszym modzie. Brać iJust 2, czy poczekać i dołożyć jeszcze stówkę na coś konkretnego? Wiem, że do iJust 2 da się dokupić bazę RBA, jakby mi się zachciało kręcić grzałki.

Ps. Obecnie używam Vapros Nunchaku + ProTank 2.
@MarekSax: Billow v2 - niezawodny, z ręką na sercu polecam; OBS Crius v3 - mocno obecnie polecany. Z Ijustem daj sobie spokój, nie wiem czemu ludzie się na to napalili, no ok jest tani, ale to pochodzi 2 góra 3 miesiące i pada śmiercią naturalną, więc lepiej dołożyć kilka złotych do czegoś lepszego.
Najlepsi są klienci ktorzy przychodzą i mowią "poproszę grzałkę do volisha" i dziwią się że patrzę na nich jak na idotów. Skąd przecież mogą wiedzieć że mam kilkanascie rodzajów grzałek. Inni klienci przychodzą i proszą o liquidy bez smaku. Szkoda że nie mamy baz w sprzedaży to bym takich częstował. Oczywiscie oni myślą że nikotyna bierze się w liquidzie z tytoniu i te wszystkie owocowe smaki to chemia a tytoniowe to czysta
Pobierz xardas060 - Najlepsi są klienci ktorzy przychodzą i mowią "poproszę grzałkę do volish...
źródło: comment_F7SKNaV8EbkPaVRqngxS5SwSjAL7o4R1.jpg
Mireczki, opłaca się jeszcze kupować mody? W końcu #!$%@? wchodzi za pół roku.

Jeżeli tak, to prosiłbym o pomoc w wyborze:
- Wismec Releaux RX 200 (https://e-dym.pl/promocje/1656-wismec-reuleaux-rx-200.html lub fasttech)
- Jeszcze raz wziąć Evica VT, ale chyba w wersji mini. ;)
- Snow Wolf (https://www.fasttech.com/products/3039/10015306/2834200)

Do tego akusy które?
- AKUMULATOR 18650 LG HG2 3000MAH (https://e-dym.pl/nowosci/1646-akumulator-18650-lg-hg2-3000mah.html)
- Akumulator Li-ion 18650 PANASONIC 3400mAh (https://e-dym.pl/glowna/161-akumulator-li-ion-18650-panasonic-3400mah.html)

Co do modu - prosiłbym
@DWMT: @xDgg: kłopot z dyrektywą dotyczy dwóch kwestii.
1. sprzętu- dystrybutorzy mają utrudnioną ścieżkę wprowadzania nowości - muszą wypełniać jakieś papiery i czekać pół roku potem.
problem łatwy do obejścia - będą sprzedawać kolekcjonerskie mobilne dyskotekowe wytwornice mgły.
2. płyny - tu wchodzi zakaz handlu w sieci. oraz ograniczenie w pojemości buteleczek (do 20ml) w sumie to nie wiadomo jaką mają mieć pojemność 10ml lub 20ml i jaką moc
sam
Jeśli wystarczy ci mała moc i tc - bierz evica - mały, porządny, dostaje dużo updatów, bardzo dobry i dokładny chip. A co do batek to oczywiście lepiej HG2
Mirki dlaczego po 3-4 zmianach waty (zmiana waty co 4-5 dni, palę czysta bazę) drut grzałki nabiera jakiegoś białego polotu i dodatkowo wygląda jakby lekko rdzewiał? Wcześniej w Kayfunie czegoś takiego nie było. Zephyrus + Evic VT. Grzałka z kanthala 0.4mm, 0,51 oma i 35w. Nie jest to nagar, zawsze dokładnie przepalam grzałkę. Używam zwykłej bawełny z edyma (te kulki, nie wiem jak się zwą). Da się to trochę zeskrobać nożem, ale
@Deacs: Ale ty wiedź, że są znaczące różnice w smaku/zapachu pomiędzy np. Capellą, a TPA. Nie mówiąc, już o Inawerze. Mi najlepiej podchodzą TPA, ale ja tylko mixy trzaskam.
@czlowiekBEZnicka: U mnie było tak, że po kilku buchach w TC SS przeskakiwał na power, raz nawet na ustawionych 25W dawał 10 i wywalał protection. Nakręciłem nową grzałkę i problemy znikneły, prawdopodobnie śrubki mocujące grzałki się gdzieś poluzowały. Sprawdź u siebie czy nie ma gdzieś luzów.

To, że rośnie oporność to dobrze tak ma być i na tym polega TC i ustalanie temp przez Evica. A wraca do power, bo założony
@nowayman: o to stary, w dziedzinie e-fajek postęp jest naprawdę ogromy :) też zaczynałem mase lat temu od takich z diodą na końcu :) jak se pomyśle, że mi sie chciało z tym #!$%@? użerać :) teraz to jest tak jakbyś porównał rozdupconą syrenkę bez szyb i z dziurami w podłodze z aktualnym mercedesem S klasa :) po prostu niebo w ziemi :)