Kupiłem dzisiaj Goblina Mini. Jest zajebisty!
Rozmiar parownika przeszedł moje wszelkie oczekiwania - jest rzeczywiście karłowaty (。◕‿‿◕。). W końcu nie będę miał wypchanych kieszeni :). Na szybko ukręciłem dual coil'a (wyszło około 0,6 Ohm'a na fi 2,5 mm, drut 0,4). Użyłem waty muji. Poskładałem, zalałem (jedyny minus tego parownika - tankowanie odbywa się od dołu "na śrubę"). Ustawiłem 30W na isticku i.... aż mnie zatkało,
Rozmiar parownika przeszedł moje wszelkie oczekiwania - jest rzeczywiście karłowaty (。◕‿‿◕。). W końcu nie będę miał wypchanych kieszeni :). Na szybko ukręciłem dual coil'a (wyszło około 0,6 Ohm'a na fi 2,5 mm, drut 0,4). Użyłem waty muji. Poskładałem, zalałem (jedyny minus tego parownika - tankowanie odbywa się od dołu "na śrubę"). Ustawiłem 30W na isticku i.... aż mnie zatkało,























Cena 75zł z wysyłką poleconą priorytetową PP. Jak ktoś chce, to mogę przesłać zdjęcia.
#epapieros #epapierosy