Sprzedam czarnego klona aromamizera RDTA 3ml z bazą velocity. Stan jak nowy, wywapowałem na nim może z 5ml. Co do jakości wykonania, to nie odchodzi od oryginału, chyba najlepszy jakościowo klon z jakim miałem do czynienia.
Cena 75zł z wysyłką poleconą priorytetową PP. Jak ktoś chce, to mogę przesłać zdjęcia.
#epapieros #epapierosy
Kupiłem dzisiaj Goblina Mini. Jest zajebisty!

Rozmiar parownika przeszedł moje wszelkie oczekiwania - jest rzeczywiście karłowaty (). W końcu nie będę miał wypchanych kieszeni :). Na szybko ukręciłem dual coil'a (wyszło około 0,6 Ohm'a na fi 2,5 mm, drut 0,4). Użyłem waty muji. Poskładałem, zalałem (jedyny minus tego parownika - tankowanie odbywa się od dołu "na śrubę"). Ustawiłem 30W na isticku i.... aż mnie zatkało,
Też ukręciłem na Kanthalu A1. Generalnie używałem już różnego rodzaju druty (prócz taśmy oporowej) i szczerze żadnej, większej różnicy nie zauważyłem w ich "pracy".

W sumie trafiłeś w 10 z tym parownikiem jak na 1szy raz. Przewinęło mi sie przez ręce już około 20-25 parowników (drippery, tanki, rdta itp), gdzie trzeba samemu ukręcić grzałkę i ten aktualnie jest na podium :).
#epapieros Tak jak obiecywałem, miałem dorzucić swoje 3 grosze odnośnie Aromamizer RDTA by Steam Crave. Wygląda to tak, że przepływ powietrza jest właśnie taki jak w dripperze, smak jest naprawdę dobry, chmura całkiem spora a grzałki banalnie łatwe do zrobienia, i ciężko zbobrzyć. Podoba mi się wykorzystanie klucza imbusowego w bazie, według mnie znacznie lepiej to działa niż w przypadku standardowego śrubokrętu. Widziałem komentarze co do przeciekania, jeszcze tego nie doświadczyłem. Zapewne
#epapierosy #epapieros
A więc tak mireczki, kończy powoli mi się zapas bazy i aromatów, bazę kiedyś miałem hangsena, lecz ostatnio używam Atp-biotehnology. Baza skład ma lepszy ponieważ nie zawiera wody, lecz jakoś tak mi się wydaję jest bardziej jakby piekąca (jesli to możliwe, może to moje urojenia). Atp ma na razie awarie w rozlewni a więc co polecicie?
No i doradźcie jakieś soczki do tego, bo hezelnut,kawa,jabłko już się przejadły z lekka.