@elbankiero: derringer to male rda raczej pod smak - da sie z tego wydusic duza chmure, ale mala komora i maly airflow powoduja, ze to troche bez sensu. doge to typowy cloud chaser, chociaz jak krecisz 'ciezkie' grzalki, to nic powyzej 2,5mm ID nie wsadzisz - komora zweza sie w kierunku dripa i grzalki moga haczyc o cap. oba rda maja z tego co pamietam po 3 posty (pojedynczy posthole +),
Tak tak wiem, zaraz hejty polecą bo znów ktoś pisze o ijuscie2... trudno ale mam pytanko. Nigdy nie miałem parownika gdzie sam musiał bym kręcić grzałki, a z chęcią spróbował bym swoich sił i efektów tej pracy. Dużo dobrego czytałem o Goblinie mini i myślałem nad zakupem lecz nie chce dokupować boxa czy innej potężniejszej baterii (hajs się nie zgadza :D ) Czy bateria od wspomnianego wcześniej Ijusta2 da radę na tym
@MrEmsik: masz miernik opornosci? znasz prawo ohma? wiesz jaki jest maksymalny prad wyladowania baterii w ijust2? wiesz przy jakiej opornosci odpala sie zabezpiecznie? mozesz nawet dripper zalozyc na ijusta2 i (z dobrze zrobiona grzalka) bedzie chodzilo, ale jak nie masz pojecia co robisz (a nie masz, skoro pytasz o takie rzeczy), to uzywanie wlasnorecznie kreconych grzalek - ktorych nie jestes w stanie sprawdzic pod katem opornosci/ewentualnego zwarcia - na nieregulowanym ep
@Bulgulator: ja palę na 66/33 na tym samym sprzęcie. Zero bobra, grzałki przed użyciem zalewam w każdy otwór (po kropli, obracając grzałką, dwa otwory wezmą więcej, bo są przelotowe, aż nie będzie wsiąkać), skręcam wszystko ze zbiornikiem pełnym przymajmniej w połowie i zostawiam w pionie na minimum 30 minut - po czymś takim nie miałem bobra ani razu.
Może felerna grzałka albo nie nasączona albo po prostu koincydencja?
#epapieros
Jak sądzicie - brać evic vtc mini czy istick-a? A może w ogóle jest coś jeszcze innego w cenie do 200zł (bez baterii i ładowarki)? Szukam czegoś możliwie niezawodnego (wiem, że to niska półka), z przyciskiem, który nie zepsuje się od razu. Na razie chcę używać zasilania do kupnych grzałek, w przyszłości - może kręcić własne.
Ogólnie kupuję "na zaś" - na razie jadę na gimbozestawie ijust2, ale jako że powstrzymał
@przomsik: znikną płyny o mocy 24mg. Zmieni się trochę ekspozycja sklepów bo będzie trzeba to sprzedawać jak normalne papierosy. Nie będzie można sprzętu i liquidów sprzedawać niepełnoletnim pod groźbą kary. Nie będzie można się tak łatwo reklamować w mediach itd. Sklepy internetowe będą miały większe problemy, ale też do obejścia.
@kotstrazak: dostaniesz, mysle ze bez problemu. przynajmniej do subtanka - jeden z popularniejszych kiedys subohmowych tankow. do zephyrysa, czy uwell crown pewnie tez. najlepiej jakbys sie do jakiegos stacjonarnego sklepu wybral i zobaczyl co maja na stanie, jesli zalezy Ci na takiej dostepnosci, bo przez www kupisz wszedzie.
https://www.youtube.com/watch?v=OPCDaE132Yo

E-PAPIEROSY I DIACETYL: INFORMACJA, KTÓRA WYWOŁUJE PANIKĘ!


Miliony palaczy, spośród których wielu właśnie planuje świąteczno-noworoczny zakup e-papierosa, zostało w ostatnim czasie zaalarmowanych o nowym niebezpieczeństwie związanym z używaniem e-papierosów. W prasie i internecie pojawiły się artykuły: "Trzy czwarte płynów do e-papierosów zawierało niebezpieczny diacetyl", "Elektroniczne papierosy smakowe mogą wywoływać groźną chorobę płuc"...


Czy informacje na temat zagrożenia te są prawdziwe? Ich treść i data publikacji publikacja są przypadkowe, czy związane z
@SuperHiperBola: na to nie zwróciłem uwagi, sugerowałem się testem, który ktoś przeprowadzał na trawniku.
Sam w tym momencie mam efesty IMR18650 2900 mAh 35A. Jestem zadowolony, ale zaraz ktoś wyskoczy czy nie boję się o ręce.
Przed wczoraj zakupilem Evic VTC Mini i GeniTank. Tank na "chwile" i planune zakupic cos lepszego z mniejsza opornoscia i mozliwoscia krecenia wlasnych grzalek. Co polecacie?

Jesli to pomoze to na GeniTanku schodzi mi ok 4ml na dzien i chcialbym by tyle zostalo, ale tez zeby nowy tank mial wieksza pojemnosc. SubTank, Zephyrus, Atlantis 2?

Mega podoba mi sie czarny Urwell Crown ale z tego co patrzylem to jakby ciezko go dostac
@Deacs: crown na enzo od reki. co do 'ile ml dziennie': po pierwsze bedziesz uzywal nizszych mocy (6mg/ml na grzalce 0.5 i nizej to juz duzo...); po drugie zacznij sam mieszac lq (to proste, a oszczedzisz sporo $).
@Deacs: crown i subtank maja bazy rba na jedna grzalke. latwiejsie kreci, przynajmniej na poczatku.
crown ma wiekszy przeciag, wiec i wieksze chmury z niego wycisniesz, dodatkowo grzalki stockowe sa z SS, wiec na evicu mini mozesz je odpalac w TC, albo zwyklym power mode. jedyny minus to dostepnosc grzalek.
subtank jest sprawdzonym atomizerem, ale ma (wzglednie) maly airflow jak na subohmy. baza rba jest podobna do crown. plus to duzo
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

siemanko, mam pytanie do was Mireczki, mam nautilusa mini, 2 dzień i już grzałka jedna się zepsuła (cała zwęglona -1.8 Ohm, używana na baterii innokin clk 1280) a druga grzałka która wsadziłem wczoraj ma bardzo mały ciąg powietrza, nawet na największym otworze przepływu powietrza, od czego to może zależeć?
#epapieros
@Bialoskorsky: po ~10 dniach jakość i wielkość chmurki zauważalnie spadała. Nie masz na co czekać, kup sobie jakieś RBA, trochę drutu, watę, to i koszta znacznie Ci spadną. :) Za 10 zł (1 grzałka do Nautilusa), wystarczy Ci drutu i waty na rok.