@sscav: murwa kać, nie myślałem, że jeden wpis na szybko, rozkręci takie przedsięwzięcie xD Ja akurat jako jedyny w ekipie ogarniam mody i wrzucono mnie na stoisko gdzie są nawet jakieś lepsze sprzęty typu evic, tesla, atlantisy i zefiry i te mody staramy się promować.
@olifjaturq: prawo ohma. Np. Akumulator działa pod obciażeniem jednego ampera gdy oporność wynosi 1 ohm i prąd płynący ma natężenie jednego volta. Wzór 1A=1V/1Ohm
Stąd też gdy akumulator może pracować na maks 20 amperach, a grzałka wymaga od niego więcej - może jebnąć. Np w przypadku gdy podasz 6V na grzałkę 0,25Ohm.
@Unikat: wiesz co, próbowałem naprawdę już wielu sposobów, cienka wata, gruba w #!$%@? wata, w kanały, nie w kanały, otulanie całej bazy dookoła watą tak jak ten straszny pan: https://www.youtube.com/watch?v=f2jNcsUDUgU

i teraz po prostu mi po nieco dłuższym wapowaniu lq spływa delikatnie, jak się zgromadzi na dole, to po przechyleniu się to wylewa lekko, chodzę z nim z chusteczką zawsze gotową, jak seryjny koniobijca xD
@nowitam: mam aromamizera, bardzo polecam. Cieknie tylko jak lezy na boku (jak chyba kazdy tank z airholami) wiec zawsze musi stac pionowo. Krecenie grzalek jest bardzo proste i mowie to jako ktos kto nigdy wczesniej nie mial z kreceniem nic wspolego
Aktualnie pracuję sobie na wyspie z efajkami po przeprowadzce do miasta i co się dzieje to masakra. Jednak to prawda, że ijusty używają głównie gimby. Tyle szczurów z ajszitami jeszcze nie widziałem. :D Podchodzi taki i nieśmiałym głosem mówi "ma pan grzałki do ajdzasta?" Nie mam i nie będę miał. W szafce prócz chipsów i batonow trzymam grzaly do milfa wave które pasują bo to w sumie ten sam sprzęt, ale aż
Mirki od #epapieros #epapierosy

Właśnie wyszedł nowy soft V3 do Joyetech VTC Mini. Oprócz zmiany wyglądu wyświetlacza doszła jedna fajna opcja. Kontrola temperatury SS (stal chirurgiczna) do grzałek między innymi Tritona 0,4; 0,5. No i tu pytanie, na jakiej temperaturze mogę maksymalnie jechać na tego typu grzałkach? Mam obecnie 0,4 Ohm. Nie chciałbym uwalić grzałki, choć bobra jeszcze nie czułem. Ktoś coś pomoże?

#joyetech #vtcmini #vtc #mody #boxy
Pobierz weeden - Mirki od #epapieros #epapierosy

Właśnie wyszedł nowy soft V3 do Joyetech ...
źródło: comment_ufuRCyF8UdxbpegsoXq6EkjDPQUucsXW.jpg
#epapieros z ciekawości kupiłem http://www.aliexpress.com/item/VVTF-NAUTILUS-RBA-DECK-REBUILDABLE-HEAD-ATTY-FOR-NAUTILUS-AND-NAUTILUS-MINI/32377594973.html?spm=2114.031010208.3.2.bjw70p&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_4_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_8 dzisiaj dojechała paka, nie cieknie, działa, eliminuje koszty grzałek, wyszło 39pln, mieści się w nautilusie mini
Nie polecam dla ludzi którzy już mają wprawę w naprawianiu grzałek do nautilusa, ze względu na super mały rozmiar bazy założenie grzałki wymaga dużej cierpliwości. Nie jest to super upgrade ale jednak jest łatwiej, deck taki jak w subtanku tylko dużo mniejszy. Gdybym miał to w rękach przed zakupem, nie zdecydowałbym
@sscav: ło panie troche drogo jak za taką rzecz się wydaje. a jak sie sprawuje jak jakość/smak w porównaniu z fabrycznymi grzałkami.
Mi by się w sumie nie opłacało nautilusa miałem ponad pół roku. Kupiłem z 4-5grzałek czyli koszt 4x12zl
@Bongletoo: fabryczne grzałki trafiają się niedorobione ale z reguły smak będzie taki sam na każdej kolejnej grzałce, za to na decku możesz improwizować z drutem i watą, przepływ powietrza jest troszkę większy, mimo to raczej nie polecam
@Artron: wieksza chmura = wiecej smaku. wielkosc chmury determinuje wilkosc powierzchni styku grzalka/bawelna; duze grzalki kreci sie z drutu o wiekszym przekroju, a wieksze fi = mniejsza opornosc. zeby rozgrzac drut o mniejszej opornosci potrzebujesz baterii wysokopradowej, podajacej napiecie 4,2v, o duzym dopuszczalnym pradzie wyladowania. jako ze bateria podaje mniejsze napiecie w miare wyladowywania minimalizuje sie ten efekt tworzac 'paczki' - zazwyczaj sa to 2 baterie polaczone szeregowo. tu mozesz zobaczyc
Mireczki, chcę kupić #epapieros ale nie mam pojęcia które są warte uwagi i ile powinien kosztować minimum jakiś dobry jakościowo sprzęt. Znalazłem teraz urządzenie firmy mild em z baterią 1100 mAh i z dolnogrzałkowym parownikiem Volish dual bdc za 119zł. Brać czy polecacie coś innego? Na początek chciałbym wydać na zestaw tak do 200zł bo nigdy nie miałem z tym styczności i nie wiem czy mi się to spodoba.
@Czupa360: No przekonałem się, a wczoraj takie opory :) Nawet grzałek nie zmieniałem, same ustawienia mocy i airflowa wystarczyły, no i drip tipa bo tamten za duży. Za ile, czemu sprzedajesz, czemu tak drogo, nie chcę, czemu tak drogo, dej linka do tej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siemka!
Mam iSticka 30W i jakiego setupu bym na nim nie zalozyl dosteje "Atomizer Short", cale zestawy dzialaja na innych modach bez problemu wiec to nie jest wina stykajacych sie pinow czy mojego nieudolnego krecenia. Jak zakladam np lemo2 to pokazuje wszystko: opornosc grzalki, W i V a jak odpalam to po ulamku sekundy pojawia sie ww blad. Mieliscie juz cos takiego z iStickem? Do wywalenia/rozkrecenia i zabawy?

#epapieros #epapierosy #epalenie
@Otius: A nic ci w nim nie lata? mógł się pin obniżyć w isticku, samo rozkręcenie to banalna sprawa jak masz torx 5 bodajże albo 3 już nie pamiętam więc spróbuj może tak