Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 15
#opowiescizwyspy
Jako że koledze @Cummykaze pewnie się nie będzie chciało jeszcze raz zawołać tak zrobię to za niego. W założeniu będą to opowieści jak to wylądował na wyspie i jak mu się tam wiedzie, i jak 2 innych kolegów żyje na równoległych wyspach :) Wyjaśnienie tagu dla kumatych nie piszę bo to i tak nie kumate #epapieros #epapierosy
Jako że koledze @Cummykaze pewnie się nie będzie chciało jeszcze raz zawołać tak zrobię to za niego. W założeniu będą to opowieści jak to wylądował na wyspie i jak mu się tam wiedzie, i jak 2 innych kolegów żyje na równoległych wyspach :) Wyjaśnienie tagu dla kumatych nie piszę bo to i tak nie kumate #epapieros #epapierosy
- Cummykaze
- bartol_wwa
- hjrhombre
- Czupa360
- pavaczek
- +10 innych
- 2
Czym się różnią akusy? O co chodzi z tym 20A, 40A? Jaki najlepszy będzie do isticka 60w?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 3
@olifjaturq: prawo ohma. Np. Akumulator działa pod obciażeniem jednego ampera gdy oporność wynosi 1 ohm i prąd płynący ma natężenie jednego volta. Wzór 1A=1V/1Ohm
Stąd też gdy akumulator może pracować na maks 20 amperach, a grzałka wymaga od niego więcej - może jebnąć. Np w przypadku gdy podasz 6V na grzałkę 0,25Ohm.
Stąd też gdy akumulator może pracować na maks 20 amperach, a grzałka wymaga od niego więcej - może jebnąć. Np w przypadku gdy podasz 6V na grzałkę 0,25Ohm.
- 4
- 1
jaki RTA polecacie? bellus czy aromamizer?
pytam, bo nie mogę już zdzierżyć wycierania airflow co 5 min w smoku
http://www.wykop.pl/wpis/15669615/elo-mireczki-moj-smok-tfv4-mini-ma-problemy-z-pech/53222117/
#epapierosy #epapieros
pytam, bo nie mogę już zdzierżyć wycierania airflow co 5 min w smoku
http://www.wykop.pl/wpis/15669615/elo-mireczki-moj-smok-tfv4-mini-ma-problemy-z-pech/53222117/
#epapierosy #epapieros
- 1
@Unikat: wiesz co, próbowałem naprawdę już wielu sposobów, cienka wata, gruba w #!$%@? wata, w kanały, nie w kanały, otulanie całej bazy dookoła watą tak jak ten straszny pan: https://www.youtube.com/watch?v=f2jNcsUDUgU
i teraz po prostu mi po nieco dłuższym wapowaniu lq spływa delikatnie, jak się zgromadzi na dole, to po przechyleniu się to wylewa lekko, chodzę z nim z chusteczką zawsze gotową, jak seryjny koniobijca xD
i teraz po prostu mi po nieco dłuższym wapowaniu lq spływa delikatnie, jak się zgromadzi na dole, to po przechyleniu się to wylewa lekko, chodzę z nim z chusteczką zawsze gotową, jak seryjny koniobijca xD
- 1
Aktualnie pracuję sobie na wyspie z efajkami po przeprowadzce do miasta i co się dzieje to masakra. Jednak to prawda, że ijusty używają głównie gimby. Tyle szczurów z ajszitami jeszcze nie widziałem. :D Podchodzi taki i nieśmiałym głosem mówi "ma pan grzałki do ajdzasta?" Nie mam i nie będę miał. W szafce prócz chipsów i batonow trzymam grzaly do milfa wave które pasują bo to w sumie ten sam sprzęt, ale aż
- konto usunięte
- Techies
- konto usunięte
- ninetyeight
- zeb3rko
- +21 innych
- 8
- 8
- Techies
- ninetyeight
- Cummykaze
- konto usunięte
- jjarik
- +3 innych
hej. potrzebuje pomocy. biegam po Silesii i zastanawiam się nad kupnem drutu.
sprzęt evic mini + Lemo2
Lubie średnie chmury dobry smak, wole chłodniejsze chmury. moja umiejętność w skręcaniu to amator :p ale drut Lemo juz zużylem
jaki drut wybrać ?
#epapieros #epapierosy
sprzęt evic mini + Lemo2
Lubie średnie chmury dobry smak, wole chłodniejsze chmury. moja umiejętność w skręcaniu to amator :p ale drut Lemo juz zużylem
jaki drut wybrać ?
#epapieros #epapierosy
- 1
@mattpoz: To jest grubość drutu, na lemo 2 najbardziej optymalne grzałki właśnie na takich grubościach wychodzą. Optymalne w sensie najlepszy smak/chmura. Resztę wyregulujesz sobie ilością zwojów
- 1
@mattpoz: masz regulowany mod elektroniczny to sam sobie ustawisz za jego pomocą wielkość i ciepłotę chmury :D 0,4 i 0,5 kanthal D się nada tak czy siak.
Czy próbował ktoś dodawać aromaty do coli? W sensie kupujesz litrową colę, dodajesz aromat, zakręcasz i odstawiasz na 2-3 dni. Cola z kokosem, to może być dobre.
#dziwnerzeczy #niewiemjaktootagowac
chociaż może ktoś od #epapieros #epapierosy wpadł na podobny pomysł
#dziwnerzeczy #niewiemjaktootagowac
chociaż może ktoś od #epapieros #epapierosy wpadł na podobny pomysł
- 3
@Hyakinthos: xD
włączam to do kolejnych głupich pomysłow, zaraz za typkiem, który na dripperze wapował czyste aromaty
włączam to do kolejnych głupich pomysłow, zaraz za typkiem, który na dripperze wapował czyste aromaty
@Hyakinthos: jest cola kokosowa od hoop. Do tego pełno smaków coli original z biedronki.
- 1
Mirki od #epapieros #epapierosy
Właśnie wyszedł nowy soft V3 do Joyetech VTC Mini. Oprócz zmiany wyglądu wyświetlacza doszła jedna fajna opcja. Kontrola temperatury SS (stal chirurgiczna) do grzałek między innymi Tritona 0,4; 0,5. No i tu pytanie, na jakiej temperaturze mogę maksymalnie jechać na tego typu grzałkach? Mam obecnie 0,4 Ohm. Nie chciałbym uwalić grzałki, choć bobra jeszcze nie czułem. Ktoś coś pomoże?
#joyetech #vtcmini #vtc #mody #boxy
Właśnie wyszedł nowy soft V3 do Joyetech VTC Mini. Oprócz zmiany wyglądu wyświetlacza doszła jedna fajna opcja. Kontrola temperatury SS (stal chirurgiczna) do grzałek między innymi Tritona 0,4; 0,5. No i tu pytanie, na jakiej temperaturze mogę maksymalnie jechać na tego typu grzałkach? Mam obecnie 0,4 Ohm. Nie chciałbym uwalić grzałki, choć bobra jeszcze nie czułem. Ktoś coś pomoże?
#joyetech #vtcmini #vtc #mody #boxy
Jakie sklepy stacjonarne sa dzisiaj otwarte zeby kupic ijust 2? Warszawa #epalenie #epapierosy #epapieros
- 1
- 0
@thePiter: Jakos od niedawna, nie wiem dokladnie. No prawda przeciez na stronie masz adresy sklepów
@PrawieJakBordo:
Napisałem długi post, a iosowa aplikacja wykopu jest upośledzona i go usunęła, to wrzucam tylko link do opinii zagranicznych http://forum.e-liquid-recipes.com/t/flavour-art-reviews/14923/4
Napisałem długi post, a iosowa aplikacja wykopu jest upośledzona i go usunęła, to wrzucam tylko link do opinii zagranicznych http://forum.e-liquid-recipes.com/t/flavour-art-reviews/14923/4
- 3
#epapieros z ciekawości kupiłem http://www.aliexpress.com/item/VVTF-NAUTILUS-RBA-DECK-REBUILDABLE-HEAD-ATTY-FOR-NAUTILUS-AND-NAUTILUS-MINI/32377594973.html?spm=2114.031010208.3.2.bjw70p&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_4_79_78_77_82_80_62,searchweb201560_8 dzisiaj dojechała paka, nie cieknie, działa, eliminuje koszty grzałek, wyszło 39pln, mieści się w nautilusie mini
Nie polecam dla ludzi którzy już mają wprawę w naprawianiu grzałek do nautilusa, ze względu na super mały rozmiar bazy założenie grzałki wymaga dużej cierpliwości. Nie jest to super upgrade ale jednak jest łatwiej, deck taki jak w subtanku tylko dużo mniejszy. Gdybym miał to w rękach przed zakupem, nie zdecydowałbym
Nie polecam dla ludzi którzy już mają wprawę w naprawianiu grzałek do nautilusa, ze względu na super mały rozmiar bazy założenie grzałki wymaga dużej cierpliwości. Nie jest to super upgrade ale jednak jest łatwiej, deck taki jak w subtanku tylko dużo mniejszy. Gdybym miał to w rękach przed zakupem, nie zdecydowałbym
@sscav: ło panie troche drogo jak za taką rzecz się wydaje. a jak sie sprawuje jak jakość/smak w porównaniu z fabrycznymi grzałkami.
Mi by się w sumie nie opłacało nautilusa miałem ponad pół roku. Kupiłem z 4-5grzałek czyli koszt 4x12zl
Mi by się w sumie nie opłacało nautilusa miałem ponad pół roku. Kupiłem z 4-5grzałek czyli koszt 4x12zl
- 0
@Bongletoo: fabryczne grzałki trafiają się niedorobione ale z reguły smak będzie taki sam na każdej kolejnej grzałce, za to na decku możesz improwizować z drutem i watą, przepływ powietrza jest troszkę większy, mimo to raczej nie polecam
#epapieros jak za takie pieniądze szczerze polecam
- 6
@Artron: wieksza chmura = wiecej smaku. wielkosc chmury determinuje wilkosc powierzchni styku grzalka/bawelna; duze grzalki kreci sie z drutu o wiekszym przekroju, a wieksze fi = mniejsza opornosc. zeby rozgrzac drut o mniejszej opornosci potrzebujesz baterii wysokopradowej, podajacej napiecie 4,2v, o duzym dopuszczalnym pradzie wyladowania. jako ze bateria podaje mniejsze napiecie w miare wyladowywania minimalizuje sie ten efekt tworzac 'paczki' - zazwyczaj sa to 2 baterie polaczone szeregowo. tu mozesz zobaczyc
- ONGHi
- Artron
- jjarik
- Cummykaze
- konto usunięte
- +1 innych
Mireczki, chcę kupić #epapieros ale nie mam pojęcia które są warte uwagi i ile powinien kosztować minimum jakiś dobry jakościowo sprzęt. Znalazłem teraz urządzenie firmy mild em z baterią 1100 mAh i z dolnogrzałkowym parownikiem Volish dual bdc za 119zł. Brać czy polecacie coś innego? Na początek chciałbym wydać na zestaw tak do 200zł bo nigdy nie miałem z tym styczności i nie wiem czy mi się to spodoba.
konto usunięte via Android
- 0
@Hyakinthos: oni to po prostu robią w USA (:
- 1
- 0
@bigassbarbeque: to jest no 1 czy 2? możesz odblokować PW?
@kici666: no1.
- 1
Wczorajszy zakup. W środku twisted single coil z Kanthal A1. Zwojów chyba 6. W polaczeniu z czekoladą z miętą daje niesamowite wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros #epapierosy #dripper
#epapieros #epapierosy #dripper
#epapierosy
#epapieros
#mojliquid
Gdzie mają jeszcze darmową dostawe oprócz edymu za ok 20zł ?
podawajcie nazwe sklepów.
szukam jakiejś bazy 3mg albo 6mg i nie moge się zdecydować, więc wybiore tam gdzie najtaniej z dostawą:
-baza od pink fury
-baza smooke
-baza e-liquid24
-baza pura juice
inawerke i optimum już miałem
#epapieros
#mojliquid
Gdzie mają jeszcze darmową dostawe oprócz edymu za ok 20zł ?
podawajcie nazwe sklepów.
szukam jakiejś bazy 3mg albo 6mg i nie moge się zdecydować, więc wybiore tam gdzie najtaniej z dostawą:
-baza od pink fury
-baza smooke
-baza e-liquid24
-baza pura juice
inawerke i optimum już miałem
- 2
Kurna Velocity to jest jednak genialny, przekonałem się do niego w 100% tylko ten mały baniak...kojarzycie może co to za czajnik był na bazie tego? Ew czy da się to jakoś poskładać mając bazę od velo? Aż nie chce mi się przesiadać z powrotem na billowa :( #epapieros #epapierosy
- 1
- 1
@Czupa360: No przekonałem się, a wczoraj takie opory :) Nawet grzałek nie zmieniałem, same ustawienia mocy i airflowa wystarczyły, no i drip tipa bo tamten za duży. Za ile, czemu sprzedajesz, czemu tak drogo, nie chcę, czemu tak drogo, dej linka do tej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Siemka!
Mam iSticka 30W i jakiego setupu bym na nim nie zalozyl dosteje "Atomizer Short", cale zestawy dzialaja na innych modach bez problemu wiec to nie jest wina stykajacych sie pinow czy mojego nieudolnego krecenia. Jak zakladam np lemo2 to pokazuje wszystko: opornosc grzalki, W i V a jak odpalam to po ulamku sekundy pojawia sie ww blad. Mieliscie juz cos takiego z iStickem? Do wywalenia/rozkrecenia i zabawy?
#epapieros #epapierosy #epalenie
Mam iSticka 30W i jakiego setupu bym na nim nie zalozyl dosteje "Atomizer Short", cale zestawy dzialaja na innych modach bez problemu wiec to nie jest wina stykajacych sie pinow czy mojego nieudolnego krecenia. Jak zakladam np lemo2 to pokazuje wszystko: opornosc grzalki, W i V a jak odpalam to po ulamku sekundy pojawia sie ww blad. Mieliscie juz cos takiego z iStickem? Do wywalenia/rozkrecenia i zabawy?
#epapieros #epapierosy #epalenie
@Otius: nie wiem, nie znam sie :) moj swirowal i tez sam sobie zmienial napiecie, pokazywal rozna opornosc grzalki od 1.5 do 3ohma. Przeszlo mu samo.
- 0
@Otius: A nic ci w nim nie lata? mógł się pin obniżyć w isticku, samo rozkręcenie to banalna sprawa jak masz torx 5 bodajże albo 3 już nie pamiętam więc spróbuj może tak

























Czy w drucie oporowym z nierdzewki mozna robic zwoje jeden przy drugim czy zalecana jest przerwa miedzy nimi? Kantal i tytan nie wydzielaja szkodliwych substancji przy hot spotach. Nikiel juz tak. A jak z nierdzewka? Nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi.
#epapieros #epapierosy