@peres: Muji im się nie opłaca, bo chodliwy towar i nie będzie zalegać na magazynach, za to obrzydliwe liquidy których nikt nie chce kijem tknąć - owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
elo mireczki, mój Smok TFV4 mini ma problemy z pęcherzem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: właśnie założyłem nową, nieużywaną grzałę fabryczną i po przechyleniu, żeby odstawić obrzygał mi całą rękę; czy to wina liquidu? kupny od mai-art, z tego co piszą 70/30 VG/PG, więc powinien być bardziej gęsty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

zbudowałem dzisiaj sobie RBA, w końcu wpakowałem tam Muji (poprzednie próby na
Mireczki, mam Voltank Mega i cholernie szybko żre liquid, mam się przyzwyczaić i zacząć robić samogony, bo tak będzie czy jakiś inny sposób? Kupować liquidy o większej gęstości? Teraz jadę na Dr. Jacku, bo jeszcze mi zostało, a coś o większej gęstości?
Na razie budżetowa opcja byłaby najlepsza, bo samogony dopiero od przyszłego roku planuję (o ile ustawa nie przekreśli moich planów).
#pytanie #epapieros #epapierosy
Korzystał ktoś z tej bazy?
Kupiłem na edymie bo jakaś promo była.
Spróbowałem wczoraj trzeciego liquidu na niej zrobionego i powiem Wam, że gówno. Drapie w gardło, smak płytki, jakbym tekturę palił z ledwo wyczuwalną kroplą aromatu. Poprzednie to samo.
Myślicie, że z tą bazą jest coś nie tak, czy spieprzyłem sam coś? Za krótko odczekałem, za dużo/za mało aro dałem?
Aromat mam od TPA.
#epapieros #mojliquid
Pobierz bartol_wwa - Korzystał ktoś z tej bazy?
Kupiłem na edymie bo jakaś promo była. 
Spr...
źródło: comment_PDhbkrWbfODSVa1qb4FVy8LHODf22Crs.jpg
@bartol_wwa: zielone jablko jest okay, dodaj troche cynamonu i lemoniady/cytryny i powinno byc git (cynamonu nie wiecej niz 1%). jablko lepiej robic na wyzszym PG (tak 40pg/60vg nawet), bo na wysokim VG smak robi sie plytki bardzo (tekturowy) i musi sie odstac tydzien+. gdzies czytalem, ze kwasne smaki lepiej wchodza na 'goracych' chmurach. reszty nie robilem, wiec sie nie wypowiem.
@bartol_wwa: robiłem na tym tylko podstawowe:
- orange z Atmosa - 1kr na ml jest trochę mało, 2 to siekiera
- black cherry TPA - w zasadzie jak wyżej (mocne to)
- raspberry Capella - 2-4 kr na ml (4 to siekiera, już 2 jest ok)
- citrus punch TPA - 2kr czuć, 3 są bardzo ok
Generalnie miałem potem problem z brakiem smaku (dopiero wychodzę z niego), więc wszystko jest
#pytanie #epapieros #epapierosy

Mireczki potrzebna pomoc w identyfikacji. Kupiony rok temu Spinner I z clearomizerem takim jak na zdjęciu - niestety bez pudełka. Na zbiorniku brak nazwy, więc nie wiem jaką grzałkę powinienem kupić do niego. Czy ktoś może zidentyfikować co to za model?

Znalazłem podobną grzałkę tutaj:
http://allegro.pl/grzalka-do-vision-vt-1-8-ohm-wys-24h-wyprzedaz-i5836125656.html
jednak ta grzałka ma sznureczki z dwóch stron - a jak widać na zdjęciu, stara grzałka ma sznurki z czterech stron - a
Pobierz bystreoko - #pytanie #epapieros #epapierosy

Mireczki potrzebna pomoc w identyfikac...
źródło: comment_3HRpjZs4IQn1sbl4Vp5BhsbJwbDndJmF.jpg
@bystreoko: ja bym kupił grzałki bvc aspire (lepsze niż volish, zamów z edymu z 3sztuki to masz za darmo odbiór z poczty) i dał do tego volimizer v3 (najlepsza konstrukcja na zwykłe grzałki bvc)
@Brz0za: to ja selekcję negatywną zrobię. Mam Uwell Crown i nie polecam. Przereklamowany. Grzałki gotowe są do niczego, a sama baza rba nie należy do najlepszych. Grzałki oryginalne są mega liquidożerne. Parownik potrafi przeciekać kiedy napełnia się go od góry i porady innych żeby zamknąć górny przepływ powietrza przy uzupełnianiu płynów można schować między bajki bo i tak potrafi przeciec. Uwell potrzebuje dodatkowo mocnej baterii tzn. takiej powyżej 100W.
@Techies: No właśnie czytałem o tym i też tak myślałem, że szału nie ma. No nic, więc będzie billow. Czekam tylko, bo może będzie jeszcze jakaś promocja na evic vtc mini, jeśli nie, to po świętach biorę zestawik ( ͡° ͜ʖ ͡°)