Mam pytanie do Mirasków i Mirabelek z #epapieros i #epapierosy. Zamówiłem bazę i aromaty Inawery, więc po części będę robić #mojliquid i zastawiam się gdzie trzymać samogon by dojrzał. Jedni piszą o tym by taki samogon trzymać w lodówce, a inni że to jest bez różnicy. Jakie macie własne doświadczenia z przechowywaniem samogonów podczas dojrzewania?
#kiciochpyta
#kiciochpyta
























Liquid zalany na pół baniaka. O dziwo gdy wyjme grzałke okazuje się, że nie jest spalona, wata też nie.
#epapierosy