@Deacs: genearlnie pod kątem chemii przegryzanie lq to dyfuzja. Im wyższa temperatura, tym szybsza dyfuzja (poza tym vg w lodówce robi się gęste)
W lodówce trzyma się gotowy, przegryziony lq. Co do metod "przegryzania" jest ich kilka:
- czas (czasem i miesiąc)
- elektryczne podgrzewacze (np do mleka)
- myjki soniczne do biżuterii
- ciepła woda
- wirowanie na wiertarce, blenderze bez ostrzy, wytrząsaczu do farby
- mikrofala
Ja używam mikrofali,
#epapierosy #epapieros
Kumpel pokazał mi nowy zakup, xcuba 2 ze smokiem. porządna zabawka, tylko jak dla mnie ten przycisk jest tragiczny, i troche przebajerzona. to to ma chyba z 180w , miał on tam jakas superpro grzałke przystosowana do 90w, no i jak wzialem bucha to udusic sie mozna, bo on pali 6mg, ale nie chodzi nawet o moc, sam dym jest gorący strasznie, 0 przyjemnosci. To co dopiero by bylo na
@syn_admina:
1. High Voltage jest konieczne jeżeli używasz masywnych coilów. I w cale w tedy nie jest ciepło.
2. Jeżeli ktoś używa niskich oporności i dużo mocy na parownikach nie do tego przystosowanych to ma ciepło i akroleiny.
3. Jeśli chce się uzyskać jakąś sensowną powierzchnię odparowywania to też używa się zazwyczaj większej mocy.
4. Fakt, faktem 200W jest delikatną przesadą(chyba, że jesteś freakiem z RDA 48mm).
5. IMO, jesteś strasznym
@MarekSax: Crius v3, nie posiadam, ale próbowałem, bardzo fajny parowniczek, mam billowa v2 i postawie go na równi z criusem jeśli chodzi o oddawanie smaku, jednak na pewne udogodnienia, które posiada crius (większy przewiew, baza velo, napełnianie od góry) wybrałbym jego, tylko uważaj na izolator, lubi być pęknięty, dobrze jet go na początku skontrolować
@Techies: No mój iJust też używany, bo mam go od września. W sumie i tak z niego nie korzystam, dlatego się zastanawiam. Ale jeszcze się zastanowię, dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pierwszy i ostatni raz ukrecony alien clapton coil. srednica grzalki 3mm, druty 2x0.5 i owijka z 0.18, calosc 0.17ohma. chmura w stasuncku do staggered fused claptona/fused claptona mniejsza i chlodniejsza (dalej dosc ciepla), jakby bardziej mokra. grzalka faktycznie sama wickuje i 'trzyma' przy tym duze ilosci lq miedzy zwojami. jak ktos chce porzucac #!$%@? w trakcie zabawy i zmarnowac troche drutu, to polecam. :-P
#epapieros
Pobierz vgf_ - pierwszy i ostatni raz ukrecony alien clapton coil. srednica grzalki 3mm, drut...
źródło: comment_cv1m1H21kmH6CiLgs8jqWmlaww04ENY6.jpg
#epapieros #epapierosy
CiggCigger Ego Pro jak z fotki, mam problem, nie działa. Dioda się świeci 3 razy, co sugeruje zwarcie. Na ładowarce naładowała do pełna, po odłączeniu, świeci się cały czas, po przykręceniu do grzałki gaśnie, przy próbie palenia miga 3 razy. Nie reaguje na 5 klików.
Przeczyściłem styki baterii, podniosłem plusa o kilka mm, nic nie pomaga. Teraz wyciągnąłem grzałkę i suszę ją całą na grzejniku, nie wiem czy coś pomoże.
Pobierz AntiPlay - #epapieros #epapierosy
CiggCigger Ego Pro jak z fotki, mam problem, nie d...
źródło: comment_PnH1dIzh7V8KpWEFLyZaCaYRH48YvGAu.jpg
@ElCiesiel: Nie masz podstaw żeby na słowo wierzyć randomowi z internetu, ale koszt jest na tyle niski, że mimo wszystko mógłbyś spróbować. Słyszałem, że dużo osób poleca MaiArt, ale ja brałem z https://www.facebook.com/wulfsauce/?fref=ts , i Kaktusa od tego chłopaszka mogę ci polecić z czystym sumieniem.
Co do tego czemu tańsze i tak dalej - weź poprawkę na to, że większość osób to jednak casuale totalne i po prostu idą do sklepu
@DooWo: wolaj jak wysadzisz pierwsza latarke w powietrze. :-D btw - jak kupisz sensowne przewody (po metrze, mniej nie kupisz), spoiwo lutownicze, lutownice, gniazdo 510, przycisk o odpowiednio duzej obciazalnosci stykow, jakies spoiwo plastyczne (zeby to posklejac), to dojdziesz do wniosku, ze tani klon nemka z magnesami do przerobienia przycisku bylby tansza i wygodniesza opcja.
@ElCiesiel: tytoniowa - to co ludzie nazywają "ustawą" - btw ja nie znalazłem tam nic o pojemnościach ani o mitycznym "zakazie aromatów". Poza tym nawet jeszcze nad nią nie pracują.
Mireczki, kupiłem dziś aromat TPA Double Chocolate i to jest chyba ich drugi najlepszy po brzoskwini, dokładnie taki smak jak prawdziwa czekolada po wirowaniu na 800 obr! Polecam szczerze! 25 kr na 10 ml bazy 65/35! Idealny od razu po wirowaniu!
#epapieros
@willu: przejrzyj tag i zweryfikuj co @eXtermi14: mówi ;)
w wawie chyba masz e-dym. za stówkę możesz kupić ijusta, ale to zakup sprzętu na 2msc max, później będziesz musiał wydać około 300zł, ale to jeden wydatek na coś koło 6mc eksploatacji. ewentualnie jeżeli nie interesuje Ciebie chmura jak z sziszy to kup od razu istick 20W + nautilus mini za 170zł.
@kapelusz: 10ml to dolna granica. Wapuję cały dzień (2 akusy 3000mAh schodzą) na subohmie. Wychodzi mi średnio 12,5ml na dobę. A zatrułem się nikotyną, tylko nie udarowo (w sensie za duża dawka na raz) a przewlekle (za wysokie stężenie stale) czyli nie rzygałem a raczej byłem ospały, z niskim ciśnieniem, zawrotami głowy i drżeniem mięśni.