@podli: nie bardzo stary, to po prostu mocno budżetowe zasilanie, które przez to, że potrafi wypluć z siebie te 60-70W na grzałkach małej oporności i niską cenę jest bardzo popularne wśród młodszej części vaperów, dla której dorzucenie tej 100 do lepszego zasilania stanowi problem.

tak, żeby lepiej naświetlić jakość tego zasilania - popularne jest tak może ze 2-3 miechy, a na trawniku (największe forum o e-papierosach w Polsce) temat o usterkach
@podli: zdecydowanie - mam Lemo 2 i jest to świetny parownik, ja go trafiłem na promocji w e-dymaj za 99 zeta z tego co pamiętam (aczkolwiek teraz jest sporo innych parowników "na topie", dobra na początek jest klasyka, czyli Subtank Mini, bo można palić na sklepowych grzałkach, a kręcąc samodzielnie dużo wybacza :) i cięzko zepsuć na nim setup), za 120-160 zeta kupisz albo Evica Mini albo nawet Isticka TC 60,
Tak się zastanawiam i możliwe, że ktoś już o tym wspominał. Ma być zakaz palenia e-papierosów w miejscach publicznych. Spowodowane to jest tym, że liquid, który zawiera nikotynę traktowany jest jako wyrób tytoniowy. Z tego co rozumiem to sama zawartość nikotyny o tym decyduje. Co jeśli ktoś ma w baniaku 0 mg nikotyny. W teorii nie powinno być to już traktowane jako wyrób tytoniowy. No chyba, że te gamonie traktują glicerynę, glikol
Kolega przymierza się do zakupu https://e-dym.pl/nowosci/1678-75w-vaporesso-target-vtc-kit.html
Naoglądałem się recenzji po necie, o ile sam mod jest w porządku (jak ktoś lubi ten wygląd), tank jest dość kiepsko wykonany i nic specjalnego w nim nie znajdziemy ... poza grzałką cCELL która zbiera cholernie dobre recenzje.
Jest ktoś wśród Mirków kto ten zestaw posiada i potrafiłby okiem zwykłego użytkownika ocenić czy rzeczywiście smak liquidu z tej grzałki aż tak mocno bije na głowę watę?
@MarekSax: kwestia chyba jak trafisz, z tego co czytałem zdarzają się jakieś niedorobione wersje z wadami produkcyjnymi, ja kupiłem już dawno temu klon od tobeco i jestem zadowolony, służy po dziś dzień

Niestety z ori nie mam porównania, w ręku nie miałem.
@Tylik: z inawery akurat nie mialem. nie bawie sie w mieszanie bo mi sie nie chce. kupuje olejki glownie z easy i vogella ale arbuza maja #!$%@? wiec sobie zamawiam gdzies z neta :p polecam sprobowac arbuza ze smooke no i kaktusa :)
Siemanko. Palę e-fajki od jakiegoś czasu, mój pierwszy był jakimś badziewiem za 30zł, ale dawał radę, potem przerzuciłem się na Genitanka+Spinera II, które długo dawały radę. Ostatnio kupiłem IJusta i jestem zadowolony lecz planuję na wiosnę kupić jakiegoś moda elektronicznego, ale jak już wywnioskowaliście z tego co napisałem wcześniej nigdy nie miałem z nim do czynienia. I niby jego obsługa jest prosta lecz jak czytam o tych zmianach trybów na grzałki takie,
@MrEmsik: jak nie chcesz wydawać dużo to kup najpierw evica vtc mini, używaj do tego parownika z ijust2 i zamów sobie klona goblina mini z FT + parę pierdół typu szpulka drutu itd (w około 15 dni doleci do Ciebie)
@GetRekt: Zdejmij driptip, zwiń kant chusteczki lub papierowego ręcznika w cieniutki, długi rulonik i wsadź w tunel, żeby zgarnąć nadmiar liquidu. Potem parę buchów na w pełni otwartym przeciągu w Nautku i po problemie, przerabiałem to przy dużym, jak kończył się liquid albo świeżo po tankowaniu. Zalana grzałka. Ten typ tak ma.