Wszystko
Wszystkie
Archiwum
10
Niepełnoletni bez e-dymka. Dużo ograniczeń w nowej ustawie tytoniowej

Zakaz sprzedaży osobom poniżej 18. roku życia elektronicznych papierosów, ograniczenia w zakresie ich reklamy i promocji oraz wprowadzenie wobec nich wymagań technicznych – to zapisy, które mają się znaleźć w nowej ustawie antytytoniowej. „Dziennik Gazeta Prawna” informował o luce, która...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@PartiaSlaskichPingwinow: i jak?
@karoleeek: Przyjemny, niby w smaku podobny do lodów wiśniowych z czekoladą ale bardzo dobrze nadaje się na zimę.
- 5
Tak się zastanawiam i możliwe, że ktoś już o tym wspominał. Ma być zakaz palenia e-papierosów w miejscach publicznych. Spowodowane to jest tym, że liquid, który zawiera nikotynę traktowany jest jako wyrób tytoniowy. Z tego co rozumiem to sama zawartość nikotyny o tym decyduje. Co jeśli ktoś ma w baniaku 0 mg nikotyny. W teorii nie powinno być to już traktowane jako wyrób tytoniowy. No chyba, że te gamonie traktują glicerynę, glikol
- 2
@Soczi: Ta dyrektywa jest cała w błędach, począwszy od nazewnictwa, kończywszy na tym, że szkodzi użytkownikom e-papiersów, bo będziesz musiał iść do tej samej palarni co palacze.
- 7
@GaHee: głównym błędem jest nazywanie czegokolwiek co zawiera nikotynę wyrobem tytoniowym. Tak jakbym nazywał herbatę, kawę, sok wyrobem alkoholowym, bo zawiera wodę tak samo jak wódka :D
- konto usunięte
- kucma19
- konto usunięte
- Cummykaze
- Infrass
- +2 innych
- 1
#epapieros #epapierosy
Kupię na wyspie jakąś watę? Jestem w mieście bez stacjonarnego e-dymu ani niczego takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kupię na wyspie jakąś watę? Jestem w mieście bez stacjonarnego e-dymu ani niczego takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
Kolega przymierza się do zakupu https://e-dym.pl/nowosci/1678-75w-vaporesso-target-vtc-kit.html
Naoglądałem się recenzji po necie, o ile sam mod jest w porządku (jak ktoś lubi ten wygląd), tank jest dość kiepsko wykonany i nic specjalnego w nim nie znajdziemy ... poza grzałką cCELL która zbiera cholernie dobre recenzje.
Jest ktoś wśród Mirków kto ten zestaw posiada i potrafiłby okiem zwykłego użytkownika ocenić czy rzeczywiście smak liquidu z tej grzałki aż tak mocno bije na głowę watę?
Naoglądałem się recenzji po necie, o ile sam mod jest w porządku (jak ktoś lubi ten wygląd), tank jest dość kiepsko wykonany i nic specjalnego w nim nie znajdziemy ... poza grzałką cCELL która zbiera cholernie dobre recenzje.
Jest ktoś wśród Mirków kto ten zestaw posiada i potrafiłby okiem zwykłego użytkownika ocenić czy rzeczywiście smak liquidu z tej grzałki aż tak mocno bije na głowę watę?
- 2
@DziQ86: o gurwa, ale to brzydkie( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ceramiczne grzałki mogą być ciekawe, no i pasują te do innych parowników (Compatible With Vaporesso Tanks, Atlantis Tank, Triton Tank)
- 1
Mircy. Jest jakaś różnica w jakości, funkcjonalności etc. między Kayfun v4, a jego klonem Kaj-tek v4? Na moje oko wyglądają identycznie.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
@xxguru85xx: Że wygląda tak samo, to wiem, bo to klon Kayfuna. Ciekaw jestem czy ten klon jest równie dobry jak oryginał.
@syn_admina: Odnosząc się do tytułu
Jak dla mnie nie ma problemu :D
MZ chce zakazać sprzedaży e-papierosów nieletnim
Jak dla mnie nie ma problemu :D
- Cronox
- xxguru85xx
- Infrass
- BeDoEl
- konto usunięte
- +1 innych
@syn_admina: zawsze mnie dziwiło to, że nieletni mogli kupować epety
- 1
@Cummykaze: To na #!$%@? odpisujesz, skoro nie chcesz pomóc?
Smak lata ʕ•ᴥ•ʔ
konto usunięte via Android
- 0
@Tylik: z inawery akurat nie mialem. nie bawie sie w mieszanie bo mi sie nie chce. kupuje olejki glownie z easy i vogella ale arbuza maja #!$%@? wiec sobie zamawiam gdzies z neta :p polecam sprobowac arbuza ze smooke no i kaktusa :)
- 1
Ma ktoś problem z kupowaniem butelek w centrum opakowań? Nie mogę znaleźć dodaj do koszyka :O
#epapieros #epapierosy #mojliquid
#epapieros #epapierosy #mojliquid
jaki clearomizer do spinnera 2 ? mysle miedzy aerotankiem MOW a vaprosem nunchaku v3 v spot, nada sie ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 1
@kamilmajster: Jak bywasz w WWA o kajtka albo orchida v6 mogę Ci odsprzedać
- 1
@kamilmajster: ja polecam protank 3 / nautilus mini
- 3
Zamienię iJust 2 + dopłacę za billowa v2, albo aromamizer rdta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej wawa.
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
Ukręciłem dwie grzałki na kayfun 4 . Oporność wyszła 0,8 Ohma. I tak szczerze mówiąc nie wiem co wszyscy widzą w wapowaniu subohmowym.
#epapieros #epapierosy #oswiadczeniezdupy
#epapieros #epapierosy #oswiadczeniezdupy
- 5
@xxguru85xx: subohmowe vapowanie to lipa, ja mam odruchy wymiotne przy takim wdychaniu pary. Poza tym zero przyjemności, zero smaku - nie polecam.
- 2
Siemanko. Palę e-fajki od jakiegoś czasu, mój pierwszy był jakimś badziewiem za 30zł, ale dawał radę, potem przerzuciłem się na Genitanka+Spinera II, które długo dawały radę. Ostatnio kupiłem IJusta i jestem zadowolony lecz planuję na wiosnę kupić jakiegoś moda elektronicznego, ale jak już wywnioskowaliście z tego co napisałem wcześniej nigdy nie miałem z nim do czynienia. I niby jego obsługa jest prosta lecz jak czytam o tych zmianach trybów na grzałki takie,
- 1
- 1
- 1
Nautilus Mini - przy vapowaniu strasznie mi leci liquid przez ustnik do ust :/ Co jest nie tak?
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
@GetRekt: Zdejmij driptip, zwiń kant chusteczki lub papierowego ręcznika w cieniutki, długi rulonik i wsadź w tunel, żeby zgarnąć nadmiar liquidu. Potem parę buchów na w pełni otwartym przeciągu w Nautku i po problemie, przerabiałem to przy dużym, jak kończył się liquid albo świeżo po tankowaniu. Zalana grzałka. Ten typ tak ma.
@GetRekt: jak masz zalaną grzałkę to polecam przytrzymać bez ciągnięcia żeby ją trochę przypalić(przestanie Ci siorbać).
@przewaga: dzięki ale ja tylko po bazę
e peta mam i nie zamierzam długo go zmieniać: http://www.wykop.pl/wpis/15655873/jak-dla-mnie-najlepszy-zestaw-na-miecz-swietlny-do/
e peta mam i nie zamierzam długo go zmieniać: http://www.wykop.pl/wpis/15655873/jak-dla-mnie-najlepszy-zestaw-na-miecz-swietlny-do/
@goromadska: jedynie mam rabat -19% na koncie ;)
- 1
- 1
- 1






















#epapieros
tak, żeby lepiej naświetlić jakość tego zasilania - popularne jest tak może ze 2-3 miechy, a na trawniku (największe forum o e-papierosach w Polsce) temat o usterkach