Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
#epapieros #epapierosy
Zamówiłem sobie iJust2, ale póki to dojdzie, muszę coś palić.
Miałem zepsutą baterię ego pro, kupiłem epapierosa w punkcie prasowym, jakiś VIVO z baterią 650mAh (wiem^^), ten cały pojemnik z grzałką od tego, nie pali dobrze, para się szybko skrapla i można się napić liquidu oO
Przykręciłem więc baterię VIVO, do volimizera BDC od ego pro. Działa, tylko pytanie, czy się bateria nie zniszczy?
On ma nówkę grzałkę i żadnych
Zamówiłem sobie iJust2, ale póki to dojdzie, muszę coś palić.
Miałem zepsutą baterię ego pro, kupiłem epapierosa w punkcie prasowym, jakiś VIVO z baterią 650mAh (wiem^^), ten cały pojemnik z grzałką od tego, nie pali dobrze, para się szybko skrapla i można się napić liquidu oO
Przykręciłem więc baterię VIVO, do volimizera BDC od ego pro. Działa, tylko pytanie, czy się bateria nie zniszczy?
On ma nówkę grzałkę i żadnych
@xxguru85xx: maltretuje malego ksiecia i zaraz ide lulu
- 7
- xxguru85xx
- konto usunięte
- Paczek_w_masle
- Czupa360
- vgf_
- +2 innych
- 0
@EXCV: dostajesz sms z kodem. W sms jest też info z godzinami otwarcia kiosku. Idziesz do kiosku, mówisz, że paczka dla ciebie, podajesz imię, nazwisko i kod z sms. Babka wklepuje kod, skanuje paczkę i dostajesz przesyłkę do ręki. Szybszy jest tylko paczkomat ;D
Komentarz usunięty przez autora
Przychodzi klientka, i szuka e-papierosa. Już po chwili widzę że jest zielona. Uważa że mam tylko stare i niemodne modele - ona szuka takich wielkości papierosa analogowego (czyli na dobrą sprawę zabytków) Jako że nie mam jej nic do zaproponowania, temat rozmowy schodzi na liquidy. Z coraz większym zdziwieniem słucham jak wychwala liquidy marki cotien (niby marki należącej do esmokingworld, skierowanej do kobiet). Zachwala delikatne smaki, wygodne buteleczki oraz opowiada mi o
- Cummykaze
- PrawieJakBordo
- Shinra
- konto usunięte
- beer_man
- +44 innych
Nie polecam odpowiadac we wpisach znanego provapera od 2009 roku @ufolufol odnosnie #epapieros i #epapierosy.
Probujesz mu napisac ze nie wie o czym mowi i przez 6 lat najwyrazniej niewiele sie dowiedzial - nazwanie trollem, usuniecie komentarza i czarnolisto dostajesz gratis.
Probujesz mu napisac ze nie wie o czym mowi i przez 6 lat najwyrazniej niewiele sie dowiedzial - nazwanie trollem, usuniecie komentarza i czarnolisto dostajesz gratis.
- konto usunięte
- xxguru85xx
- karoleeek
- Czupa360
- GaHee
- +2 innych
@ufolufol: ale @apaczacz ma rację z opłacalnością robienia samogonów. Ty zaś nie masz racji z tym wylewaniem nie do końca dobrze przygotowanych liquidów do zlewu. Jak się doda czegoś za mało, to się dolewa, a jak za dużo, to się rozcieńcza. Nie trzeba robić też po 100 ml liquidu na raz, a jak już chcesz wylewać to, co Ci nie wyszło, to strata 2 zł jest bardzo niewielka w porównaniu z
- 2
- 1
#epapierosy #epapieros Gdzie teraz najtaniej Joytech Cuboid?
- 1
Ja używam chińskiej UMi i nic się nie dzieje, ona maks ładuje 2.4A. Aż mi szkoda kupować jakąś inną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@karoleeek: powiem tak - jak jeszcze miałem ogniwo do ijust2, to używałem do niego ładowarki 3A. W teorii nie powinno z tym być problemu - prąd ładowarki większy, więc po prostu urządzenie pobierze ile potrzeba itd. Natomiast w praktyce ogniwo się tak k*rewsko grzało (okolice 80 st, nie do utrzymania w ręce w każdym razie), że dałem spokój i potem ładowałem je tylko 1A (bez grzania).
Mireczki, chciałbym się przerzucić na #epapieros #epapierosy. Co byście mi polecili? Jest teraz jakiś model "na czasie"? Najlepiej jakieś linki do allegro, czy sklepu internetowego + linki do jakiś fajnych liquidów (obecne palę LM zielone, więc szukam czegoś w tym stylu). Jakieś rady dla początkującego? Z góry dziękuję
Z poważaniem
Lisek C.
Z poważaniem
Lisek C.
- 2
@Lisek-Chytrusek: na spokojnie i od początku:
- mod to takie coś, w co wsadzasz ogniwo (baterię nazwijmy to) i co steruje mocą podawaną na grzałkę e-papierosa. Evic vtc mini jest modem elektronicznym (możesz ustawić np moc z jaką chcesz wapować. Większa moc to zazwyczaj więcej "dymu" i lepszy smak ale też dużo ciepła i większe zużycie liquidu). Są też mody mechaniczne (jak naciśniesz guzik, to dajesz 100% baterii na grzałkę). Elektroniki
- mod to takie coś, w co wsadzasz ogniwo (baterię nazwijmy to) i co steruje mocą podawaną na grzałkę e-papierosa. Evic vtc mini jest modem elektronicznym (możesz ustawić np moc z jaką chcesz wapować. Większa moc to zazwyczaj więcej "dymu" i lepszy smak ale też dużo ciepła i większe zużycie liquidu). Są też mody mechaniczne (jak naciśniesz guzik, to dajesz 100% baterii na grzałkę). Elektroniki
- 1
@Lisek-Chytrusek: a kompatybine są wszystkie atomizery z gwintem "510" (czyli 99% rynku, w opisach masz podany gwint)
- 2
Gdzie kupujecie liquidy? Jako że człowiek ze mnie oszczędny to kupuję w pakietach bo taniej. W Łodzi korzystam ze sklepu King e-cigar lub Goodwaper. Cena za pakiet 5 szt. to 25 złotych. Wychodzi po piątaku za sztukę (przy odbiorze osobistym).
Zna ktoś inne sklepy z takimi pakietowymi promocjami?
#epapierosy #epapieros
Zna ktoś inne sklepy z takimi pakietowymi promocjami?
#epapierosy #epapieros
- 1
#!$%@?, doszedł do mnie dzisiaj Eleaf i okazało się, że się nie ładuje..
Przechodził ktoś przez proces reklamacji w peleon?
#epalenie #epapieros #epapierosy
Przechodził ktoś przez proces reklamacji w peleon?
#epalenie #epapieros #epapierosy
- 0
@DragonEW: 1. Should I send back broken items?
If your items are broken unfortunately, you can send them back for replacement. We need you send them back because we are required to post back to the factory to ask for replacement as well.
2. When will you send me replacement?
Generally, we will ship the replacement after we get the broken items. However, in order to make you get the replacement
If your items are broken unfortunately, you can send them back for replacement. We need you send them back because we are required to post back to the factory to ask for replacement as well.
2. When will you send me replacement?
Generally, we will ship the replacement after we get the broken items. However, in order to make you get the replacement
@DragonEW: ponad 2tyg poczekasz i napiszą, że to z twojej winy i stracisz gwarancję XD
Mirki mam tego evica vtc mini ale dalej nie mogę wybrać jakiegoś atomizera. myślałem nad atlantisem 2 ale wyczytałem że pożera strasznie dużo lq. nie bawię się narazie w kręcenie grzałek więc najlepiej by było gdyby te grzałki można było dokupywać? Co polecajo mireczki #epapierosy #epapieros
@dzejkuo: de, znalazlem wreszcie :) dzięki wielkie, szczesliwego nowego
@smieszny_mirek: Ego one mega . Hydra
- 2
#epapierosy #epapieros
Mireczki, czy liquidy można bezpiecznie mieszać? Mam zalany 24mg czyścioch, ale dorzuciłbym dla smaku cytrusowego do tego, on ma 12mg
Mireczki, czy liquidy można bezpiecznie mieszać? Mam zalany 24mg czyścioch, ale dorzuciłbym dla smaku cytrusowego do tego, on ma 12mg
- 2
- 1
@AntiPlay: Ogólnie węch i smak się wyostrza po rzuceniu petów.
Mirki i Mirkówne, właśnie wróciłem ze sklepu z evic vtc mini. Fajny, poręczny sprzęt. Mój pierwszy mod, coś muszę wiedzieć specjalnego ? Na razie działa z nautilusem mini, ale się pewnie z czasem przesiądę na jakiś lepszy parownik. Dużej chmurki życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 3
Mirki, w styczniu wbija do swojej babci w odwiedziny moj kumpel z USA, pomyślałem, że mógłby mi przywieźć trochę aromatów. Polecacie jakieś, ktore są zajebiste a nie można ich dostać w Polsce?
#mojliquid #epapieros #epapierosy
#mojliquid #epapieros #epapierosy
- 1
@Lanc: Bierz wszystko co ciężko dostępne w Polsce to nawet w resellu urwiesz coś z tego. Na pewno brałbym aromaty do Castle Longa v2. Vanilla Burbon od FA, którego za #!$%@? nie idzie dorwać w Polsce(Vanilla Burbon od FA, od niedawna Kentucky Burbon jest dostępny w Polsce).
http://e-liquid-recipes.com/recipe/58929/Castle+Long+Clone+V2
Poza tym spróbował bym coś z lokalnych aromatów i z http://www.ecigexpress.com/diy-e-liquid/diy-e-liquid-flavors/flavorsexpress.html Te drugie dość często przewijają się na boardzie /e-DIY.
Z TPA weź
http://e-liquid-recipes.com/recipe/58929/Castle+Long+Clone+V2
Poza tym spróbował bym coś z lokalnych aromatów i z http://www.ecigexpress.com/diy-e-liquid/diy-e-liquid-flavors/flavorsexpress.html Te drugie dość często przewijają się na boardzie /e-DIY.
Z TPA weź
- 0
Mireczki co powiecie o tym sprzęcie? Da radę czy same wady? #epapieros
- 5
#epapieros #epapierosy
Uwaga, afera. Uważajcie na użytkownika @kamil-kozera. Dziś rozpytywał o naprawę grzałek w ijust2. Miał młode zdjęcie w awatarze (już zmienił na Anona), więc zapytałem czy ma 18 lat (wcześniej zresztą odpowiedziałem na jego pytania). Dostałem za to czarnolisto. Jak nie chcecie pomagać nieletniemu zażywać nikotynę, to lepiej mu nie odpisujcie.
Uwaga, afera. Uważajcie na użytkownika @kamil-kozera. Dziś rozpytywał o naprawę grzałek w ijust2. Miał młode zdjęcie w awatarze (już zmienił na Anona), więc zapytałem czy ma 18 lat (wcześniej zresztą odpowiedziałem na jego pytania). Dostałem za to czarnolisto. Jak nie chcecie pomagać nieletniemu zażywać nikotynę, to lepiej mu nie odpisujcie.
- 1
@Waspin: Przed paleniem, czy nie paleniem on jedynie sam może siebie uchronić. Co to za różnica czy pomożesz mu ty, czy pomoże mu ktoś na stoisku. Jak będzie chciał zapalić to i tak zapali, taka prawda. Poza tym trzeba się zastanowić, czy lepiej jest zakazywać, czy uświadamiać. Wszyscy dobrze wiemy, że wszystko jest do przeskoczenia i większość za podwieka miała dostęp do używek.
#epapierosy #epapieros
Witam posiadam ijust 2 i oryginalna grzałka zaczęła się rąbać czy jest szansa odratować ją na kilka dni, znacie jakiś sposób np gotowanie czy wrzucanie do cieplej wody? nie wiem czy te sposoby działają
Witam posiadam ijust 2 i oryginalna grzałka zaczęła się rąbać czy jest szansa odratować ją na kilka dni, znacie jakiś sposób np gotowanie czy wrzucanie do cieplej wody? nie wiem czy te sposoby działają
- 0
@Waspin: niech sobie wapuje, znacznie mniej szkodliwe niż miałby brać jakieś narkotyki albo palić prawdziwe fajki.
#epapieros #epapierosy
Witam posiadam ijust 2 i oryginalna grzałka zaczęła się rąbać czy jest szansa odratować ją na kilka dni, znacie jakiś sposób np gotowanie czy wrzucanie do cieplej wody? nie wiem czy te sposoby działają
Witam posiadam ijust 2 i oryginalna grzałka zaczęła się rąbać czy jest szansa odratować ją na kilka dni, znacie jakiś sposób np gotowanie czy wrzucanie do cieplej wody? nie wiem czy te sposoby działają
@Mrowisko: Ijust nie ma sznureczków to jest mod mechaniczny jest możliwa regeneracja grzałki ale musisz mieć bawełnę japońska i najlepiej nowy kawałek drutu oporowego. Nie próbowałem gotować czy coś takiego.
a jeśli wygotować to w czajniku czy w jakimś garnku?


























Odradzam sklep w kerfurze, miasto Głogów. Ładna pani tam sprzedaje, ale wcisnęła mi badziewną ładowarkę, a później wkręciła, że bateria jest padnięta, wkręciła mnie też na grzałkę i volimizer. Ładuję od 3 godzin na ładowarce z innego sprzętu, bateria się obudziła i dioda też wstała. Odrazam złodziejski sklep.
Oszustki działają następująco:
Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by