#epapieros #epapierosy
Odradzam sklep w kerfurze, miasto Głogów. Ładna pani tam sprzedaje, ale wcisnęła mi badziewną ładowarkę, a później wkręciła, że bateria jest padnięta, wkręciła mnie też na grzałkę i volimizer. Ładuję od 3 godzin na ładowarce z innego sprzętu, bateria się obudziła i dioda też wstała. Odrazam złodziejski sklep.
@AntiPlay: Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu.  

Oszustki działają następująco:  

Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by
@Hark: całość na TPA.
1. TPA Brown Sugar 1%
2. TPA Cinnamon Danish 2%
3. TPA Banana Nut Bread 4%
4. TPA Graham Cracker 3%
5. TPA Tobacco Flavor 1%  (mild black)
6. TPA Coconut 1% (coco extra 0,5%)
7. TPA Smooth 1.5%

I dodatkowo toasted almond z FV
#epapieros #epapierosy
Zamówiłem sobie iJust2, ale póki to dojdzie, muszę coś palić.
Miałem zepsutą baterię ego pro, kupiłem epapierosa w punkcie prasowym, jakiś VIVO z baterią 650mAh (wiem^^), ten cały pojemnik z grzałką od tego, nie pali dobrze, para się szybko skrapla i można się napić liquidu oO
Przykręciłem więc baterię VIVO, do volimizera BDC od ego pro. Działa, tylko pytanie, czy się bateria nie zniszczy?
On ma nówkę grzałkę i żadnych
@EXCV: dostajesz sms z kodem. W sms jest też info z godzinami otwarcia kiosku. Idziesz do kiosku, mówisz, że paczka dla ciebie, podajesz imię, nazwisko i kod z sms. Babka wklepuje kod, skanuje paczkę i dostajesz przesyłkę do ręki. Szybszy jest tylko paczkomat ;D
Przychodzi klientka, i szuka e-papierosa. Już po chwili widzę że jest zielona. Uważa że mam tylko stare i niemodne modele - ona szuka takich wielkości papierosa analogowego (czyli na dobrą sprawę zabytków) Jako że nie mam jej nic do zaproponowania, temat rozmowy schodzi na liquidy. Z coraz większym zdziwieniem słucham jak wychwala liquidy marki cotien (niby marki należącej do esmokingworld, skierowanej do kobiet). Zachwala delikatne smaki, wygodne buteleczki oraz opowiada mi o
@ufolufol: ale @apaczacz ma rację z opłacalnością robienia samogonów. Ty zaś nie masz racji z tym wylewaniem nie do końca dobrze przygotowanych liquidów do zlewu. Jak się doda czegoś za mało, to się dolewa, a jak za dużo, to się rozcieńcza. Nie trzeba robić też po 100 ml liquidu na raz, a jak już chcesz wylewać to, co Ci nie wyszło, to strata 2 zł jest bardzo niewielka w porównaniu z
@karoleeek: powiem tak - jak jeszcze miałem ogniwo do ijust2, to używałem do niego ładowarki 3A. W teorii nie powinno z tym być problemu - prąd ładowarki większy, więc po prostu urządzenie pobierze ile potrzeba itd. Natomiast w praktyce ogniwo się tak k*rewsko grzało (okolice 80 st, nie do utrzymania w ręce w każdym razie), że dałem spokój i potem ładowałem je tylko 1A (bez grzania).
Mireczki, chciałbym się przerzucić na #epapieros #epapierosy. Co byście mi polecili? Jest teraz jakiś model "na czasie"? Najlepiej jakieś linki do allegro, czy sklepu internetowego + linki do jakiś fajnych liquidów (obecne palę LM zielone, więc szukam czegoś w tym stylu). Jakieś rady dla początkującego? Z góry dziękuję

Z poważaniem
Lisek C.
@Lisek-Chytrusek: na spokojnie i od początku:
- mod to takie coś, w co wsadzasz ogniwo (baterię nazwijmy to) i co steruje mocą podawaną na grzałkę e-papierosa. Evic vtc mini jest modem elektronicznym (możesz ustawić np moc z jaką chcesz wapować. Większa moc to zazwyczaj więcej "dymu" i lepszy smak ale też dużo ciepła i większe zużycie liquidu). Są też mody mechaniczne (jak naciśniesz guzik, to dajesz 100% baterii na grzałkę). Elektroniki
Gdzie kupujecie liquidy? Jako że człowiek ze mnie oszczędny to kupuję w pakietach bo taniej. W Łodzi korzystam ze sklepu King e-cigar lub Goodwaper. Cena za pakiet 5 szt. to 25 złotych. Wychodzi po piątaku za sztukę (przy odbiorze osobistym).
Zna ktoś inne sklepy z takimi pakietowymi promocjami?

#epapierosy #epapieros
@DragonEW: 1. Should I send back broken items?

If your items are broken unfortunately, you can send them back for replacement. We need you send them back because we are required to post back to the factory to ask for replacement as well.

2. When will you send me replacement?

Generally, we will ship the replacement after we get the broken items. However, in order to make you get the replacement
@Lanc: Bierz wszystko co ciężko dostępne w Polsce to nawet w resellu urwiesz coś z tego. Na pewno brałbym aromaty do Castle Longa v2. Vanilla Burbon od FA, którego za #!$%@? nie idzie dorwać w Polsce(Vanilla Burbon od FA, od niedawna Kentucky Burbon jest dostępny w Polsce).

http://e-liquid-recipes.com/recipe/58929/Castle+Long+Clone+V2
Poza tym spróbował bym coś z lokalnych aromatów i z http://www.ecigexpress.com/diy-e-liquid/diy-e-liquid-flavors/flavorsexpress.html Te drugie dość często przewijają się na boardzie /e-DIY.

Z TPA weź
@Waspin: Przed paleniem, czy nie paleniem on jedynie sam może siebie uchronić. Co to za różnica czy pomożesz mu ty, czy pomoże mu ktoś na stoisku. Jak będzie chciał zapalić to i tak zapali, taka prawda. Poza tym trzeba się zastanowić, czy lepiej jest zakazywać, czy uświadamiać. Wszyscy dobrze wiemy, że wszystko jest do przeskoczenia i większość za podwieka miała dostęp do używek.