Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
#epapieros #epapierosy
Znalazłem oring czarny (mały) od mojego Zephyrusa V2, Nie wiem gdzie on ma się znajdować (to nie ten oring który jest przy pierścieni od airhole). Mógłby ktoś mi pomoć i powiedzieć gdzie mogłem go zagubić (oring jest podobny do tego od airhole)
Znalazłem oring czarny (mały) od mojego Zephyrusa V2, Nie wiem gdzie on ma się znajdować (to nie ten oring który jest przy pierścieni od airhole). Mógłby ktoś mi pomoć i powiedzieć gdzie mogłem go zagubić (oring jest podobny do tego od airhole)
Ktoś wie czy ten SubTank Mini z e-dyma za 150 cebulionów to nowa wersja z nową grzałką RBA i podwójnym pierścieniem w AH ?
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 0
- 1
Siemka, jakoś na wiosnę mam zamiar kupić evica mini i myślę nad OBS Cirus v3. Jako iż chcę zacząć sam kręcić grzałki to muszę wiedzieć na czym. Co to znaczy Kantal bo często o tym piszecie, nazwa firmy czy "model" tego drutu? :D Nie znam się na tym a nie chce zamówić/kupić jakiejś kupy więc może mi ktoś wytłumaczyć mniej więcej o co chodzi i co zamówić na początek? Z góry dzięki
#epapierosy #epapieros
Zrobiłem sobie spóźniony swiąteczny prezent i w końcu kupiłem iJusta 2. Na początku mial być evic mini i jakaś góra ale wychodziło w sumie 300 zł, a trochę mi było szkoda :D jak na razie iJust mega pozytywne odczucia, fajnie oddaje smak liquidu zrobionego godzinę temu (2,5 ml 12mg, 7,5 ml 0 i 0,5 ml aromatu).
A tak w ogóle to sprzedam oryginalnego Spinnera II + aspire ets bvc :D
Zrobiłem sobie spóźniony swiąteczny prezent i w końcu kupiłem iJusta 2. Na początku mial być evic mini i jakaś góra ale wychodziło w sumie 300 zł, a trochę mi było szkoda :D jak na razie iJust mega pozytywne odczucia, fajnie oddaje smak liquidu zrobionego godzinę temu (2,5 ml 12mg, 7,5 ml 0 i 0,5 ml aromatu).
A tak w ogóle to sprzedam oryginalnego Spinnera II + aspire ets bvc :D
@szkodnikPL: oj kumplu było trzeba wydać te 3 stówki
@Bongletoo: przecież zrobiłem liquid o mocy około 3mg ;) do 2,5 ml 12mg dolałam 7,5 ml 0 mg ;)
@SuperHiperBola: idź do warzywniaka i poproś panią by Ci to zważyła ;)
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA DYREKTYWA TYTONIOWA I EPAPIEROSY BĘDZIE MOŻNA E-PALIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ GODNOŚCI UŻYWAJĄC TE GÓWNOSPINERY Z GÓRĄ HEHE POWTARZAM "GÓRĄ" VOLISZA, TOŻ TO TYLKO WSTYD DLA PRAWDZIWYCH VAPERÓW. PRZYJDZIE TAKI JEDEN Z DRUGIM na PFUU WYSEPKE(#pdk) I SIĘ PYTAJO: DEJ MNIE PANI NOWA GRZAŁKA BO TA MA JUŻ 3 DNI I JEDZIE KAPCIEM,
- MlodyBocian
- ONGHi
- DziQ86
- konto usunięte
- apaczacz
- +16 innych
- 1
@Bongletoo: mogłeś eh pamietasz xxx xxx i wstawic nicki jakichs mirkow co sie najwiecej udzielają pod tagami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Lekarze w UK będą przepisywać e-papierosy na receptę

I nie chodzi tu o dostępność "tylko na receptę", ale o dopłacanie do e-palenia. Brytyjska służba zdrowia uznała, że w ten sposób łatwiej jest rzucić palenie i koniec końców będzie to tańsze rozwiązanie, niż leczenie palaczy.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Jakie są dla was najlepsze aromaty? Kończy mi się samogon i chce dorobić coś co będzie można palić dosyć długo. No i jaka byście bazę polecili, bo póki co używałem vpg+ od inawery, a pewnie są lepsze.
Interesują mnie wszystkie smaki poza tytoniowymi.
#mojliquid #liquid #epapieros #epapierosy #liquidy
Interesują mnie wszystkie smaki poza tytoniowymi.
#mojliquid #liquid #epapieros #epapierosy #liquidy
- 2
- 1
@Smooke_pl: @Hyakinthos: Do mnie już idzie Griffin, jak dojdzie to zdam relację na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Poszło zamówienie na nowy ceramiczny zestaw, powinno być w pytkę:
- Evic VTC Mini 75W
- Triton 2 Tank
- Ceramiczne grzałki cCell od Vaporesso 0,9 kanthal i 0,2 n200
Teraz sobie uświadomiłem, że zapomniałem o baterii do moda. Głupio się przyznać ale jeszcze nie miałem nigdy moda z wymienną baterią. I tu pytanie: co polecacie? Widzę baterie w przedziale 2100-3500 mah, większość niechroniona przed przepięciami, różne ampery, płaskie i wypukłe styki...
- Evic VTC Mini 75W
- Triton 2 Tank
- Ceramiczne grzałki cCell od Vaporesso 0,9 kanthal i 0,2 n200
Teraz sobie uświadomiłem, że zapomniałem o baterii do moda. Głupio się przyznać ale jeszcze nie miałem nigdy moda z wymienną baterią. I tu pytanie: co polecacie? Widzę baterie w przedziale 2100-3500 mah, większość niechroniona przed przepięciami, różne ampery, płaskie i wypukłe styki...
- 4
@DziQ86: sony VTC5 lub LG HG 2
- 3
@DziQ86 obecnie uzywane batki 18650 sa zazwyczaj bez pcb - temat zalatwia mod, zreszta inr/imr raczej nie wybuchaja - przy przeciazeniu i osiagnieciu krytycznej temperatury bateria 'wentyluje' (wyrzuca gaz); dopiero kolejne/ciagle przeciazenie moze spowodowac wybuch. awt/efesty/rapidfire i tysiac innych to rewrapy - firmy typu efest kupuja baterie z koszyka 'b' (z jakiegos powodu wykluczone ze sprzedazy pod szyldem producenta) od lg/sony/samsunga/panasonica. produkcja i rnd akumulatorow wymaga sporo hajsu, stad mozna wyciagnac wniosek,
- 1
Mirki od #epapieros #epapierosy #mojliquid
Z jakiej firmy najlepsza będzie truskawka i jabłko? I jeszcze jakiś fajny owoc, który mi w singlu przypasuje? Jagoda?
Z jakiej firmy najlepsza będzie truskawka i jabłko? I jeszcze jakiś fajny owoc, który mi w singlu przypasuje? Jagoda?
@olgierd420: Teraz żałuję że miesiąc temu kupiłem zwykłego VT.
- 0
@olgierd420: Product Weight 300 g - wg. fasttech, to dużo jak na samego boxa
To będzie #mojliquid miętowy
12%* Capella Spearmint (aromat jest dość słaby także myślę, że kilka % więcej nie zrobi różnicy.
2 krople TPA Koolada
0.5 kropli 50% roztworu mentolu krystalicznego w PG
3.5 kropli kropel miętowych* (zawierają macerat liści mięty w 85% etanolu i 5% olejku miętowego)
1-2 krople** Flavor West Sweetener
*procent wagowy czyli 12% = 12 g aromatu i 88% bazy
wartość w kroplach dotyczy każdych 10 ml liquidu
12%* Capella Spearmint (aromat jest dość słaby także myślę, że kilka % więcej nie zrobi różnicy.
2 krople TPA Koolada
0.5 kropli 50% roztworu mentolu krystalicznego w PG
3.5 kropli kropel miętowych* (zawierają macerat liści mięty w 85% etanolu i 5% olejku miętowego)
1-2 krople** Flavor West Sweetener
*procent wagowy czyli 12% = 12 g aromatu i 88% bazy
wartość w kroplach dotyczy każdych 10 ml liquidu
Co do wrażeń smakowych to uważam, że jest on dość delikatny ale za razem odświeżający. W smaku przypomina bardziej herbatkę z mięty niż sztucznie aromatyzowane gumy do żucia. Nie jest mdły ale gdy wapuje się go sporo (tak z 30 minut) może lekko drażnić. Dzięki Kooladzie nawet po chwili przerwy pozostaje przyjemne uczucie chłodu w gardle i na języku.
Aby pozbyć się etanolu z kropel można by spróbować wydobyć to co jest
Aby pozbyć się etanolu z kropel można by spróbować wydobyć to co jest
12
Rząd walcząc z nałogiem tytoniowym, uśmierca branżę e-papierosów

Polski rząd wypowiedział wojnę z nałogiem tytoniowym. Zamiast oceny zysków i strat, mamy stereotypowe, emocjonalne myślenie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#epapieros #epapierosy #mojliquid
https://e-dym.pl/33_fiber-freaks
które z tych polecacie? rodzaj to chce n1 i meches, nie płatki, ale czy blend czy oryginal, w calosci z tej celulozy, czy blend - celuzolza i bawelna?
https://e-dym.pl/33_fiber-freaks
które z tych polecacie? rodzaj to chce n1 i meches, nie płatki, ale czy blend czy oryginal, w calosci z tej celulozy, czy blend - celuzolza i bawelna?
- 1
#epapieros #epapierosy #pytanie
Czy ładowanie baterii do połowy/podładowywanie, spowoduje że bateria w przyszłości będzie krócej "trzymać"?
Czy ładowanie baterii do połowy/podładowywanie, spowoduje że bateria w przyszłości będzie krócej "trzymać"?
- 1
@pavaczek: Mam jeszcze Aspire CF VV jak na razie spisuje się świetnie, Nunchaku używam jak ten mi się rozładuje i na razie też jest wszystko ok. Tak jest z wieloma sprzętami, jednemu będzie służyć lata a innemu coś padnie po paru miesiącach. Zobaczymy co będzie z moim. Najlepszą opcją są imo mody mechaniczne na akumulatorki, są trwałe, bez zbędnej elektroniki, akumulator kosztuje 20zł a tak to nie ma się co w
@hubert-czuchra: Jak możesz na to więcej kasy przeznaczyć obczaj sobie Zamplebox.
- 1
@hubert-czuchra: pura juice/pan chmurka/mai art. kolejnosc przypadkowa. mai art chyba wychodza najlepiej cenowo, tylko nie przestrasz sie brzydkich opakowan (jak sami pisali - wola pare pln wiecej wydac na skladniki, niz na ladna buteleczke).



















#epapierosy #nostalgia