#epapieros #epapierosy

Znalazłem oring czarny (mały) od mojego Zephyrusa V2, Nie wiem gdzie on ma się znajdować (to nie ten oring który jest przy pierścieni od airhole). Mógłby ktoś mi pomoć i powiedzieć gdzie mogłem go zagubić (oring jest podobny do tego od airhole)
Siemka, jakoś na wiosnę mam zamiar kupić evica mini i myślę nad OBS Cirus v3. Jako iż chcę zacząć sam kręcić grzałki to muszę wiedzieć na czym. Co to znaczy Kantal bo często o tym piszecie, nazwa firmy czy "model" tego drutu? :D Nie znam się na tym a nie chce zamówić/kupić jakiejś kupy więc może mi ktoś wytłumaczyć mniej więcej o co chodzi i co zamówić na początek? Z góry dzięki
#epapierosy #epapieros

Zrobiłem sobie spóźniony swiąteczny prezent i w końcu kupiłem iJusta 2. Na początku mial być evic mini i jakaś góra ale wychodziło w sumie 300 zł, a trochę mi było szkoda :D jak na razie iJust mega pozytywne odczucia, fajnie oddaje smak liquidu zrobionego godzinę temu (2,5 ml 12mg, 7,5 ml 0 i 0,5 ml aromatu).

A tak w ogóle to sprzedam oryginalnego Spinnera II + aspire ets bvc :D
EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA DYREKTYWA TYTONIOWA I EPAPIEROSY BĘDZIE MOŻNA E-PALIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ GODNOŚCI UŻYWAJĄC TE GÓWNOSPINERY Z GÓRĄ HEHE POWTARZAM "GÓRĄ" VOLISZA, TOŻ TO TYLKO WSTYD DLA PRAWDZIWYCH VAPERÓW. PRZYJDZIE TAKI JEDEN Z DRUGIM na PFUU WYSEPKE(#pdk) I SIĘ PYTAJO: DEJ MNIE PANI NOWA GRZAŁKA BO TA MA JUŻ 3 DNI I JEDZIE KAPCIEM,
Poszło zamówienie na nowy ceramiczny zestaw, powinno być w pytkę:
- Evic VTC Mini 75W
- Triton 2 Tank
- Ceramiczne grzałki cCell od Vaporesso 0,9 kanthal i 0,2 n200

Teraz sobie uświadomiłem, że zapomniałem o baterii do moda. Głupio się przyznać ale jeszcze nie miałem nigdy moda z wymienną baterią. I tu pytanie: co polecacie? Widzę baterie w przedziale 2100-3500 mah, większość niechroniona przed przepięciami, różne ampery, płaskie i wypukłe styki...
@DziQ86 obecnie uzywane batki 18650 sa zazwyczaj bez pcb - temat zalatwia mod, zreszta inr/imr raczej nie wybuchaja - przy przeciazeniu i osiagnieciu krytycznej temperatury bateria 'wentyluje' (wyrzuca gaz); dopiero kolejne/ciagle przeciazenie moze spowodowac wybuch. awt/efesty/rapidfire i tysiac innych to rewrapy - firmy typu efest kupuja baterie z koszyka 'b' (z jakiegos powodu wykluczone ze sprzedazy pod szyldem producenta) od lg/sony/samsunga/panasonica. produkcja i rnd akumulatorow wymaga sporo hajsu, stad mozna wyciagnac wniosek,
To będzie #mojliquid miętowy

12%* Capella Spearmint (aromat jest dość słaby także myślę, że kilka % więcej nie zrobi różnicy.
2 krople TPA Koolada
0.5 kropli
50% roztworu mentolu krystalicznego w PG
3.5 kropli kropel miętowych* (zawierają macerat liści mięty w 85% etanolu i 5% olejku miętowego)
1-2 krople** Flavor West Sweetener

*procent wagowy czyli 12% = 12 g aromatu i 88% bazy
wartość w kroplach dotyczy każdych 10 ml liquidu
Co do wrażeń smakowych to uważam, że jest on dość delikatny ale za razem odświeżający. W smaku przypomina bardziej herbatkę z mięty niż sztucznie aromatyzowane gumy do żucia. Nie jest mdły ale gdy wapuje się go sporo (tak z 30 minut) może lekko drażnić. Dzięki Kooladzie nawet po chwili przerwy pozostaje przyjemne uczucie chłodu w gardle i na języku.

Aby pozbyć się etanolu z kropel można by spróbować wydobyć to co jest
@pavaczek: Mam jeszcze Aspire CF VV jak na razie spisuje się świetnie, Nunchaku używam jak ten mi się rozładuje i na razie też jest wszystko ok. Tak jest z wieloma sprzętami, jednemu będzie służyć lata a innemu coś padnie po paru miesiącach. Zobaczymy co będzie z moim. Najlepszą opcją są imo mody mechaniczne na akumulatorki, są trwałe, bez zbędnej elektroniki, akumulator kosztuje 20zł a tak to nie ma się co w