@meras: 100ml można też kupić z PP w każdym Rossmanie z nakrętką po 2,5 złocisza (stoi jako pojedyncza butelka na płyn do samolotu, dział z miniaturkami past itd)
  • Odpowiedz
mirki też same robią bazę?
ja osobiście polecam glikol i glicke od techlandlabu zamówiłem już łącznie około 10l i jestem bardzo zadowolony z jakości :)
i cenowo wychodzi bardzo ładnie bo za litr glikolu i gliceryny (2L bazy 0mg 50:50) z wysyłką kurierską płacę 45zł ( ͜͡ʖ ͡€)
do tego kupuje z e-dymu bazy hangsena 36mg pg i robię 6mg i wychodzi mnie 2x taniej niż gdybym kupował
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja robię tak
@meras biorę sobie butelkę z gliceryną i glikolem, odlewam gdzieś 0,5l gliceryny do jakiegoś naczynia i 0,5l glikolu do drugiego następnie do butelki z glikolem w której zostało 0,5l wlewam 0,5l gliceryny z naczynia a do gliceryny glikol
potem dodaje sobie odliczoną ilość bazy nikotynowej, wstrząsam butlami i odstawiam na tydzień do lodówki aby wszystko ładnie się przegryzło, po tygodniu rozlewam po ~95ml bazy do buteleczek 100ml i
  • Odpowiedz
Mirki, mam derringera, ale ma trochę za małą bazę, jest ok, smak bardzo dobry, ale nawet twisted coil z 0.5mm nie chce dobrze wejść ( w sensie ma za małe dziurki na druty a nie chcę kombinować). Szukam więc czegoś na czym mogłbym się pobawić (dual fused clapton itp). Jakieś propozycje? Z tych, które miałem tu polecane to tylko Vertex i Velocity wyglądają na takie z wmiarę sporą bazą. A coś innego?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hark: velocity - prosta baza, w sumie prawie wszystko upchniesz. a jak chcesz cos z potwornie duzymi postholami, to twisted messes rda, phenotype-l, double vision, mutation x v5 (jakis chinski wynalazek, bez dolnego af), doge (nie polecam, ciasny deck), albo mephisto. jakie masz zasilanie? do fused potrzebujesz 'troche' watow.
  • Odpowiedz
@vgf_: Wiem o co chodzi, trochę już o tym czytam :) Ogólnie wiesz, nie spieszy mi się nigdzie, wiec mam czas żeby spokojnie sobie czytać i znaleźć to co mi będzie odpowiadało najbardziej. Zawsze mam plan awaryjny, jak nie dna200, to wezmę ipv li 3, yihi to też porządny chip.
  • Odpowiedz
Murki pomocy. Właśnie w moim Nautilusie wymieniłem grzałkę, zalałem zbiorniczek, zostawiłem na 10 minut, zaciągnąłem się i... dym ledwo leci. Próbowałem nasączyć trzema kropelkami grzałkę, delikatnie ją odkręciłem aby nie był tak zbita z uszczelką, nawet wrzuciłem drugą grzałkę ale jest to samo.

Ma ktoś jakieś propozycje co zrobić? Bateria IPOW2, grzałki 1,5 ohma, napięcie 6,5 w.

Przy napięciu 5,5 W w sumie leci trochę lepiej, ale wydaje mi się że transport
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GOTOVE: Mam Heraklesa od Sense, na którym były wypalone 2 baniaki i 5 grzałek nowiutkich 0,2Ni za stówkę jakbyś był zainteresowany :) (w zestawie jeszcze zapasowa tubka pyrex i użyte grzałki 0,6 i 0,2Ni - na każdej po jednym baniaku)
  • Odpowiedz
@GOTOVE: heraklesa masz zestaw za 89zł na edymie, a poleciłbym crowna. ja z gotowych to tylko bawię się czasem parownikiem od ijust2 + różne grzałki. parownik sam w sobie ideał, nic nie stuka nic nie puka, liquid nie cieknie, a takie to jak barszcz. 0,5ohm od nich jarałem 45-60W.
  • Odpowiedz
@Drail: cgr18650da - max current draw 2.5A tzn. że słaba, do tego nie ma zabezpieczenia także nie używaj do epeta, na tej drugiej nie ma żadnego info
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spotkał się ktoś z możliwością zakupu samej bazy RBA (tak to się nazywa?) do bellusa? pobawił by się człowiek z rożnymi grzałkami ale z jedną bazą to ja będę więcej się bawił niż palił ;)

#epalenie #epapieros
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@umiar: bellus ma bazę rba wbudowaną o.O RBA to skrót od rebuildable i takie coś masz właśnie w Bellusie. To jakie masz grzałki zależy od ciebie.
  • Odpowiedz
@Lanc: chodziło mi czy można dokupić ta dolna część co się wkręca do baterii i na tym montuje się grzałki się grzałki :P
  • Odpowiedz
dalej coś nie mogę się przekonać do tej e-fajki, sam nie wiem dlaczego.. 4 dzień e-palę i już wyczuwam ten smród zwykłej fajki ale i tak strasznie mnie ciągnie (dlatego nie biorę kasy i karty kredytowej do pracy żeby nic nie kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)) może to przez ten liquid od BM? chyba nienajlepsze co. wypalam dziennie 3-4 ml a moc to ok. 4 mg. sprzęt evic
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smieszny_mirek: to jak masz bazę i aromaty to masz wszystko co potrzebujesz. Teraz to tylko rozlać w odpowiednich proporcjach do buteleczek i odstawić na kilka dni :D Jakiej mocy masz bazę? Żebyś przypadkiem nie zalał sobie 18 mg i nie wypluł płuc :P
  • Odpowiedz