@doktorplaga: @korbuzz: a o co byście chcieli zapytać , moim zdaniem ma sens by nie robil sie smietnik jak na wypoku w sprawie jaki parownik do ajddzasta
Może jakiś Mireczek z #epapieros #epapierosy i z Wrocławia chciałby spróbować samogonu? Mam jedną buteleczkę z jungle juice (gatorade) 12 mg, której juz nie wykorzystam bo jestem na subohmie a szkoda wylewać :) odsprzedam po kosztach ;)
Mirki jakiego budżetowego moda polecacie. Cena to tak około 100zł. Dużo osób mówi o IJust2, ale wpadł mi też w oko Kangertech Subvod. Co o tym myślicie?
@cfietka1: u ciebie w podstawowce takie skroty chodza? uprzedze pytanie - za moich czasow 'przyrki' nie bylo. a teraz - skoros taki bojownik o poprawne tagowanie - #!$%@? z tematu w ktorym nie masz nic konstruktywnego do dodania. @wagonjablek: ijust2 to dno (podobnie jak wave, ktory jest rebrandem ijusta2), bateria nie trzyma parametrow, przycisk ma bardzo marnej jakosci styk (gumowa membrana?); jesli chcesz 'sprawdzic' efajki, to kup sobie cos w
@getsome: Oprócz tego problemem może być też: - drut innego producenta na tych samych nastawach - złe/słabe mocowanie drutu, TC nie lubi luźnych grzałek (co wybaczy Ci Kanthal)
Wątek o drutach na trawniku ma już sporo stron, 316L działa bez problemu, 304 od pszczelarza też, ni200 j/w Drutuch na rynku masa, jak kupisz coś niesprawdzonego to czeka Cię eksperymentowanie.
Ja póki co 316L od UD (lepiej od ni200 imho) i ni200,
Mirki, czy ten akumulator będzie dobry do evica vtc mini? Czy są jakieś lepsze na e-dymie? I czy do tego moda wchodzi jeden akumulator czy dwa? ( ͡°͜ʖ͡°)
@thePiter: Pracuję w wolnych chwilach nad wiki zamiast tego FAQ. Ludzie będą sami dodawali recenzję rzeczy, opisy, poradniki, a ja tylko akceptował ewentualne zmiany itp. Ale to chwilę potrwa, bo postanowiłem sam cały silnik od podstaw napisać.
Drip-tip Smoktech - nie polecam do subohmów, testowałem na ijust oraz na subtanku. Wygląda kozacko, bardzo fajnie czuć go w ustach i co najważniejsze nie brudzi się (nie odkłada się na nim martwy naskórek z ust, co jest bolączką drip-tipów metalowych), ale skropliny się w nim zbierają momentalnie i po paru buchach już można z niego dosłownie pić liquid. Prawdopodobnie dzieje się tak przez bardzo małą średnicę otworu w środku,
Ptaszki ćwierkają że będzie system lojalnościowy: https://www.esmokingclub.pl/o-programie Za każde wydane 10zł - 1 punkt Za każdy 1 punkt - 1 złotówka na wydanie (np liqueen za 18zł dostajesz za free za 18 punktów czyli 180 złotych wydane) Już nie mogę się doczekać. Podobno będą fikuśne karty z nfc i firmowy tablet do odczytu i zapisu na nich ( ͡°͜ʖ͡°) #epapieros #epapierosy #opowiescizwyspy
@xardas060: Aromat kupilbym za 2 dychy:) zwykle ceny aromatów to 5-15 zl wiec nie ma takiej przebitki:) ale i tak uważam ze ten projekt na punkty to o kant rozbic nie powiem czego:)
Dziwne u mnie w mieście w lokalnym sklepie z produktami ESW taki program juz funkcjonuje od bardzo dawna, sam tam kupie czasem drut albo watę ale wiem bo kumpel ma kartę i sobie nabija
#epapieros #epapierosy drogie opy, chciałbym kupić jakaś gotowa efajke tak do 200zł, bez żadnych zabaw w jakieś mody srody nawijanie grzałek i nie wiadomo co jeszcze, najlepiej jakby miała możliwość ładowania przez usb i palenia jednocześnie, jakby było jeszcze regulowanie napięcia to by było dosko, krótko mówiąc czego mam szukać?
siedziałem kiedyś w temacie, trochę tych efajek przeszło przez moje ręce ale od długiego czasu nie vapowałem i już zapomniałem jakie firmy
Chciałbym poruszyć temat polecenia wszem i wobec ijusta czy w ogóle subohmow na pierwszy fajek.
Przychodzi do mnie pewna Pani z dzieckiem i mówi, że dostała w prezencie efajke i nie wie co i jak i prosi o pomoc. Jako że jestem chłop prawilny oczywiście nie odmawiam. No i wyciąga ijusta, a jak... Do tego na grzalce 0.3. Montujemy, zalewamy, zaciąga się i oczywiście matko bosko jakie mocne, oesu jak dusi. Laska
@Cummykaze: powiem tak, iJust jest kiepski przez swój brak regulacji, to na dobrą sprawę mechanik z zabezpieczeniem przed rozładowaniem. Lwia część modów startuje poniżej 10W i można przez pewien czas wykorzystywać tanie ale przyzwoite parowniki takie jak Protank 3 Mini, potem przesiadać się dopiero na lepsze. Przy okazji mając wymienne akusy i 2x większą pojemność niż w "rurce".
@Cummykaze: btw - ijust to mój praktycznie pierwszy efajek (miałem ci ja sto lat temu gówniane kartowe nołnejmy czy tam potem nova slim ale napalić się tym nie szło, to sprzedałem szybko). Paliłem 2 paki dziennie i dla mnie bomba - zero głodu nikotynowego a o to mi chodziło. Chmury solidne, ale paliłem tylko na zewnątrz, więc mam to w dupie, bo wapuję też na powietrzu. Odkąd go mam nie spaliłem
#epapieros #epapierosy Mirki dobrze kminie. Jeśli wypalam 10ml dziennie liquida 3mg to jakbym wypalił 30mg czyli 1.5 tj półtora paczki czerwonych cygarów?? Bo 3mg jest na 1 ml
oryginalna grzałka do ijusta 0.5 startuje dopiero po 1-2sec, Da rade się do tego przyzwyczaić? wiem, że to powszechne przy tej grzałce, 1. Czy wy się przyzwyczailiście czy kupiliscie drugą grzałke 2. Czy inne grzałki 0.5 od atlantisa, milda wave mają to samo #epapieros #epapierosy
Dzisiaj ukręciłem grzałkę z Ni200 28ga, a w sumie dwie. Jednakowe. Jedna miała 0.09Ω, a druga zaś 0.12Ω. Na pierwszej Evic pokazał "Atomizer Low" na nastawie POWER ze względu na niską oporność. Druga była nawet ładna jednak nóżki miała krzywe jak sinusoida. Kręcona na 2,5. Jutro chcę ukręcić jakąś porządną grzałkę z Ni200 28ga, NiChrome 28ga lub Kanthal D 0,2. Obstawiam bardziej za NiChrome. Celuje w 1Ω - 1.2Ω. Według Steam-Engine na
@Deacs: Czy ty chociaż zapoznałeś się z jakimkolwiek tekstem odnośnie Ni200 i kontroli temperatury? To jest właśnie bolączka taniejącej cenny modów. I nie wyjebujcie mi tu z pastą o waperze(wędkarzu). Po prostu przez to, że każdy może sobie pozwolić na boxa pod TC to takie kwiatki wychodzą. Ni200 służy do trybu TC NI200, a nie do Power mode.
Mirki z #epapieros pomocy! Chcę kupić nowy parownik ale mam problem z wyborem, jest tak wiele tego że nie radze sobie z przebrnięciem przez ogrom dostępnego towaru. Mam kboxa mini a jutro chce kupić sobie evica mini. Jakieś propozycje? na tą stronę wchodziłem http://jacobdev.com/e-papierosy-faq/ :)
Elo. Jakoś w tygodniu mam zamiar kupić Evica vtc Mini + OBS Crius oraz jakieś aromaty i bazy. Chce też kupić drut do robienia grzałek więc jaką grubość drutu Kanthal A1 czy tam D kupić by wychodziły fajne grzałki na początek? Jakie aromaty polecacie do Vapowania solo lub miksów tak 2 smaki (nie mam zamiaru kupować 15 aromatów tylko z 4-5 :D )? A i jaki aku polecacie ze strony E-dym do
#epapieros