@GaHee: hehe, spróbuj milk (condensed) z FlavourArt. Idealnie oddany smak... pyłu. Udało mi się uzyskać z tego smak skondensowanego, niesłodzonego mleka, jak używałem - uwaga - 1 kropli 5% roztworu na 20ml czystej bazy (czyli poniżej 1% de facto). To pierwszy aromat, o tej mocy, jaki mam. Nie wiem jak to można mixować, chyba że kroplę na 100ml, bo zabija wszystko inne doskonale.
@karoleeek: myślałem nad zakupem Wieśka, padło na Cuboida bo:
+ znany chip, ten sam z VTC Mini (to przeważyło),
+ lepsze wykonanie (tak wynikało z review, bo pierwszego w rękach nie miałem,
+ mocy 150-200W i tak nie wykorzystasz, chyba że płuca stalowe

Do tego nie mam 4 kanałowej ładowarki, więc nie opłacało się kupować RX200, bo dochodził mi koszt 3ciego aku i ładowarki.
@karoleeek: @GaHee: wismec = joyetech, więc można założyć, że chipy są podobne (napisałbym 'takie same', ale nie jestem pewien, a joyetech nie komentuje całej sprawy), jako że półka cenowa ta sama, to pewnie i jakość/trwałość produktu podobna. wismec mimo ciężaru (box z ogniwami ~310g, dla porównania ipv 3li z ogniwami ~235g) jest zadziwiająco poręczny - kształt sprawia, że fajnie leży w dłoni (jeśli ma się dostatecznie duże dłonie); imo nawet
@MrEmsik: ja zamowilem w piatek, przelew w poniedzialek rano, we wtorek napisali, ze wyslali, ale po telefonie dzisiaj okazalo sie, ze nie "bo tylko kolega zapakowal i wyslal numer nadania, dzis wyslemy" . No i wyslali :) A przesylka pewnie na jutro, maks pojutrze.
Z serii ##!$%@?
Dostałem od znajomego MODa który nie wapuje jeżeli podlączona jest do niego grzałka - bez oporu MOD normalnie grzeje i po podłączeniu grzałki wszystko paruje,potem już nie działa.
Nie wiem jak to rozebrać by tego nie uszkodzić więc znając rozwiązanie bez znania przyczyny dodałem sprzęgło rozłączające plus grzałki.
Teraz wystarczy wcisnąć przycisk na modzie a potem wcisnąć sprzęgło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Jeżeli coś jest
Pobierz s.....l - Z serii ##!$%@?
Dostałem od znajomego MODa który nie wapuje jeżeli podlącz...
źródło: comment_0B5i8CYDlhoL2SU43tquT0hwM9H1L6Uz.jpg
@BeDoEl: hehe a ja ciągle o Uwell'u (nowy nabytek więc dziś tylko na nim jadę), Aromamizer działał mi na iSticku TC60W ale bateria jedna za słaba na dual coila, sprzęt super ale zasilanie też trzeba mieć do niego mocniejsze by się cieszyć, takie moje zdanie
#epapieros #epapierosy

Wybaczcie mirki że trochę spamuję tag dzisiaj ale mam pytanie: zaraz po kupnie evic mini pokazywał mi, że grzałka ma 0,37 ohma (sam kręciłem, na bazie RBA w parowniku od ijusta), teraz zaktualizowałem firmware do wersji 3.0 i pokazuje mi niezmiennie 0.41 ohma na tej samej grzałce - próbowałem już czyścić moda ale to w końcu nówka sztuka, więc za wiele tam nie wyczyściłem. Tak powinno być, czy o co
@thePiter:
Dobry miernik rezystancji kosztuje krocie.
To co pokazuje mod nalezy traktowac orientacyjnie, przeskoczyl Ci o 0,03 ohm serio pytasz o wartosci setne ?
@szkodnikPL: Po 1-dniowym steepingu całkiem uchodzi ten banan, jest taki bardziej ciastkowy niż owocowy. Pewnie w przyszłości będę go łączył z Vanilla Swirl, powinno pasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki, gorąca prośba o poradę:

Zastanawiam się nad jakimś sensownym zamiennikiem dla mojego wysłużonego już Ego3. Znalazłem pozytywne recenzje na temat Joyetech Cuboid i chyba się zdecyduję. Pytanie tylko jakie akumulatory do tego? Widziałem, że są warianty z wypukłym albo płaskim złączem i nie wiem co będzie pasowało.

Druga sprawa to atomizer - Aspire Atlantis daje radę?

Budżet do 400 zł

#epapieros #epapierosy