Siemka. Dziś doszła do mnie paczka z E-Dymu z Evic vtc Mini a do tego https://e-dym.pl/nowosci/1646-akumulator-18650-lg-hg2-3000mah.html Gdy włożyłem aku pokazywało, że jest naładowany do połowy co mnie nie zdziwiło w końcu prosto ze sklepu. Niestety rozładował się do końca w ciągu mniej niż 1h wapowania na 30W na oporności 0.3ohm. Właśnie ładuję aku ale powiedzcie mi, że po naładowaniu wytrzyma więcej niż 2-3h wapowania. Jak długo da radę cisnąć na tym aku
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
7
IQOS, czyli rzucamy palenie zwykłych papierosów

E-papierosy pokazały, że przyzwyczajenia palaczy da się zmienić. Teraz producenci tradycyjnych papierosów chcą wprowadzić nowość, dzięki której można przestać palić, ale nadal się zaciągać.
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
@SScherzo:
@Muk_Use_Acid: dlatego, że są po prostu bardzo mało wydajne, niestety bardzo awaryjne, potrzeba używać w nich liquidu o szalonych stężeniach nikotyny (uczestnicy dyskusji padliby, gdyby wyczytali, że używam 1,5mg/ml a nie 24mg), totalnie nie oddają ani krztyny smaku i jak na swoją jakość są potwornie drogie. Oczywiście, że da się na nich rzucić palenie, ale mało komu się to udaje. Sam próbowałem i niestety - na nowym sprzęcie za
@Muk_Use_Acid: dlatego, że są po prostu bardzo mało wydajne, niestety bardzo awaryjne, potrzeba używać w nich liquidu o szalonych stężeniach nikotyny (uczestnicy dyskusji padliby, gdyby wyczytali, że używam 1,5mg/ml a nie 24mg), totalnie nie oddają ani krztyny smaku i jak na swoją jakość są potwornie drogie. Oczywiście, że da się na nich rzucić palenie, ale mało komu się to udaje. Sam próbowałem i niestety - na nowym sprzęcie za
- 0
@Muk_Use_Acid: a jak będziesz chciał kupić spinnera to kup w Esmokingworld, na edymie kosztuje 80zł, w ESW 99zł, ale z nich schodzi farba, z każdego i to po miesiącu max. a schodząca farba nadaje się jako reklamacja w ESW i takim sposobem masz sprzęt, który wymienisz z 2-3razy w ciągu 6msc gwarancji.
- 1
Tak się zastanawiam. Jest płyn do epapierosów który nie #!$%@?? Wszystkie płyny do epapierosów jebią jakimiś malinami połączonymi z argeńtyńską papają czy innym afrykańskim miodem. To jakiś konkurs na to który płyn bardziej #!$%@?? Czasami się zdarza, że coś pachnie okej, ale najczęściej zauważyłem że osoby wapujące (tak to się chyba nazywa) wybierają najbardziej jebiące płyny specjalnie aby ludzie zauważyli że oni "palą" epapierosa.
Nie ma płynu bezwonnego?
#epapieros #epapierosy
Nie ma płynu bezwonnego?
#epapieros #epapierosy
- 1
@softenik: No właśnie tu jest problem. Gimbusy potrafią wapować dosłownie wszędzie - w komunikacji, kinie, kiblu, sklepie (tylko pewnie przed starymi jakoś nie). Mnie to denerwuje, bo wiem, że państwo ten problem ureguluje za nich i dopier*li nam jakieś miłe przepiski przy okazji. Na palenie wydawałem 30zł/dobę, wapuję za 5zł i do tego schodze z nikotyną. Średnio mi się chce znów płacić majątek.
Cholera, uczepiłem się tego EF jak rzep do psiego ogona, ale trzeci aromat od nich i kolejny strzał w dziesiątkę. Leżakowane kilka dni przy kaloryferze Chocoberry - coś wspaniałego. Może nie idealnie truskawka w czekoladzie, ale smakuje jak te piernikowe serduszka z nadzieniem truskawkowym - cudo. :D Szczerze mogę polecić. Druga partia będzie o wiele lepiej 'odleżakowana', więc spodziewam się małych fajerwerków za kilka tygodni. :)
#mojliquid #epapieros
#mojliquid #epapieros
- 1
@Waspin:
https://m.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/1xr49a/heat_steeping_and_nicotine_degradation_lab/
~17% straty wejsciowego stezenia. z drugiej strony - przy stezeniu 6mg/1ml to tylko 1mg/1ml mniej. jak ktos kreci 18mg/1ml to moze bolec; ale zakladajac, ze reakcja maillarda faktycznie jest czescia procesu 'starzenia' sie lq, to nizsza temperatura wydluzy czas potrzebny do uzyskania finalnej kompozycji smakowej/zapachowej. czyli lq bedzie stal dluzej, nikotyna bedzie miala dluzej kontakt z powietrzem (chocby tym miedzy powierzchnia lq, a zakretka), wiec wiecej sie jej utleni.
https://m.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/1xr49a/heat_steeping_and_nicotine_degradation_lab/
~17% straty wejsciowego stezenia. z drugiej strony - przy stezeniu 6mg/1ml to tylko 1mg/1ml mniej. jak ktos kreci 18mg/1ml to moze bolec; ale zakladajac, ze reakcja maillarda faktycznie jest czescia procesu 'starzenia' sie lq, to nizsza temperatura wydluzy czas potrzebny do uzyskania finalnej kompozycji smakowej/zapachowej. czyli lq bedzie stal dluzej, nikotyna bedzie miala dluzej kontakt z powietrzem (chocby tym miedzy powierzchnia lq, a zakretka), wiec wiecej sie jej utleni.
- 0
@Waspin: lubie rytualy i przesady. dodaja magii calemu tematowi i zniechecaja ludzi do grzebania w tym, w czym niekoniecznie powinni. ;-) problem z podejsciem naukowym jest taki, ze grzebanie w chemii epapierosow wymaga drogiego sprzetu, sporo kasy (nikotyna jest droga), duzo ostroznosci (nikotyna zabija), wyszkolonego personelu i... checi. chinczycy maja kase i sprzet, peronel tez pewnie na miejscu by znalezli, ale zasadniczo maja kwestie bezpieczenstwa w zadzie (szczegolnie diy); amerykanie z
- 2
Odnoście TEGO wpisu z gorących koleś z pracy pali takie ścierwo, które wali palonymi włosami. Szał #!$%@? (>ლ)
#epapieros #epapierosy
#epapieros #epapierosy
- 34
Beka z podludzi, którzy używają #epapieros w miejsach publicznych (kino, autobus, praca) i myślą, że są cool...
#bekazpodludzi #patologiazewsi
#bekazpodludzi #patologiazewsi
- konto usunięte
- mastal88
- rotulador
- eloar
- nie_swiruj
- +29 innych
- 9
@ogrod87: beka z podludzi, ktorzy:
jezdza autobusami, mysla ze sa eko-cool;
chodza do kina na przeplacane seanse z 30minutowymi reklamami i #!$%@? dubbingiem;
pracuja w miejscach w ktorych wspolpracownicy nie szanuja ich zdania i vapuja mimo sprzeciwu (chyba, ze jestes #!$%@? i nie wokalizujesz swoich problemow);
... a do tego jeszcze maja bol dupska o zapachy.
kup sobie wlasny srodek lokomocji, dobry telewizor z dobrym systemem dzwieku i zmien prace na
jezdza autobusami, mysla ze sa eko-cool;
chodza do kina na przeplacane seanse z 30minutowymi reklamami i #!$%@? dubbingiem;
pracuja w miejscach w ktorych wspolpracownicy nie szanuja ich zdania i vapuja mimo sprzeciwu (chyba, ze jestes #!$%@? i nie wokalizujesz swoich problemow);
... a do tego jeszcze maja bol dupska o zapachy.
kup sobie wlasny srodek lokomocji, dobry telewizor z dobrym systemem dzwieku i zmien prace na
- sylwii
- konto usunięte
- tadoone
- ocelote
- Gacrux
- +4 innych
- 1
#epapieros #epapierosy #mojliquid
Który to z szanownych mirków polecał TPA Cola Cherry do singla? Bo zatłuc muszę
Tak serio to najpierw smakuje jak rumianek, potem można się doszukać chemicznego smaku znanego z tanich żelków o smaku coli. Nie polecam.
Który to z szanownych mirków polecał TPA Cola Cherry do singla? Bo zatłuc muszę
Tak serio to najpierw smakuje jak rumianek, potem można się doszukać chemicznego smaku znanego z tanich żelków o smaku coli. Nie polecam.
- 1
@thePiter: Z niektórymi aromatami jest taki problem, że śmierdzą chemią/alkoholem. Jedyne co pomogło to odstawić je na długo i wietrzyć.
Jak zrobić przykładowo 100 ml liquidu 100 vg o mocy 3mg. Chodzi mi o proporcje gliceryny i bazy nikotynowej bo na kalkulatorze nie wylicza powyżej 90 vg.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
- 3
Kazali wyjsć wapowac na korytarzu bo im mój miodowy płyn wali skarpetami Xd #epapieros #pracbaza #gorzkiezale
- olifjaturq
- morali
- konto usunięte
- vaper
- KYQ
- +184 innych
- 1029
- konto usunięte
- Xuxire
- gaily
- DyrektorInternetu
- Lipathor
- +1024 innych
- 858
@Xuxire: Niekulturalnie jest wapować przy ludziach i rozsiewać te zapachy ;/
- Lipathor
- damian_co_dalej
- Aer0
- WWRY
- abdullahibnalibali
- +853 innych
- 1
#epapieros #epapierosy Jaki wg was lepszy zestaw evic vtc mini i tron s czy topbox nano kit?
- 4
#epapieros #epapierosy
dziś przyszedł Cuboid (kubuś) z obs crius :)
Bardzo fajny zestawik - 324zł z e-dymu z rabatem 20% - do tego hg2 x2
Parownik - malina - napchałem tyle waty a ten wcale nie bobrzy
Batka - tutaj bardzo duży plus - miałem isticka 50 isticka40tc i batke od ijusta - bez porównania :)
dziś przyszedł Cuboid (kubuś) z obs crius :)
Bardzo fajny zestawik - 324zł z e-dymu z rabatem 20% - do tego hg2 x2
Parownik - malina - napchałem tyle waty a ten wcale nie bobrzy
Batka - tutaj bardzo duży plus - miałem isticka 50 isticka40tc i batke od ijusta - bez porównania :)
#epapieros #epapierosy
10 x UD Coils (Kanthal A1 24AGW (0.5mm), 0.5Ω )
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW (0.4mm), 1.2Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW (0.4mm), 1.0Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 30AGW*4 quad-twisted, 0.5Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 28AGW*2 double-twisted, 0.5Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW*2 double-twisted, 0.5Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW+32AGW clapton coil, 0.6Ω)
Z edymu zestaw
Cytowany tekst...
10 x UD Coils (Kanthal A1 24AGW (0.5mm), 0.5Ω )
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW (0.4mm), 1.2Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW (0.4mm), 1.0Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 30AGW*4 quad-twisted, 0.5Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 28AGW*2 double-twisted, 0.5Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW*2 double-twisted, 0.5Ω)
10 x UD Coils (Kanthal A1 26AGW+32AGW clapton coil, 0.6Ω)
Z edymu zestaw
- 1
Przyszedł mi dzisiaj cuboid z edymu i jednak jest dla mnie za duży. Nie używany, stan jak nowy, gwarancja w edymie od wczoraj.
Ktoś chętny w cenie 159 zł? Ewentualnie za 6 zł więcej wysyłka do paczkomatu albo kurier.
Nie zejdę bardziej z ceny, bo mogę go po prostu odesłać do edymu i zwrócą kasę bez problemu. Może ktoś po prostu będzie chętny?
#epapieros #epapierosy
Ktoś chętny w cenie 159 zł? Ewentualnie za 6 zł więcej wysyłka do paczkomatu albo kurier.
Nie zejdę bardziej z ceny, bo mogę go po prostu odesłać do edymu i zwrócą kasę bez problemu. Może ktoś po prostu będzie chętny?
#epapieros #epapierosy
Dostałem dziś cuboida z edymu (paczkomat) i jest porysowany ekran, ale pudełko było normalnie w folii. Ciekawe czy mi to uznają. Jutro do nich zadzwonię. #epapieros #epapierosy
- 2
- 1






















Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę - z góry wybaczcie za, jakby nie patrzeć, laickie pytania.
Mam evica z baterią Sony VTC5 i póki co znalazłem swojego sweet spota na dotychczasową grzałkę ~0,4 ohma, czyli 38W. Przy dosyć częstym kurzeniu na tej mocy bateria wytrzymuje mi ok. 8 godzin. Jest to kiepski wynik w porównaniu z batką od iJusta, na której jechałem prawie dwie doby bez konieczności podpinania, a