#epapierosy #epapieros
Mój iStick 20W + nautilius mini powoli dokonują żywota, wyrobiły się gwinty, używałem tego ponad rok :)
Muszę kupić coś nowego.
Coś konkretnego polecacie? Pewno sub ohm i możliwość robienia własnych grzałek.
Mój iStick 20W + nautilius mini powoli dokonują żywota, wyrobiły się gwinty, używałem tego ponad rok :)
Muszę kupić coś nowego.
Coś konkretnego polecacie? Pewno sub ohm i możliwość robienia własnych grzałek.
















czy ktoś może eksperymentował z materiałami innymi niż bawełna Muji? Mam na myśli produkty Fiber Freaks i inne rodzaje organicznej bawełny (Shiseido, Koh Gen Do). Po cichu podejrzewam, że nie poczuję różnicy, ale ciekawy jestem Waszej opinii zanim coś zamówię. ;)
#epapieros