Wpis z mikrobloga

siema mirki, ogolnie pytanie do #epapieros #epapierosy, poniewaz mam pewien problem. posiadam mojego eleaf i just2 tylko niestety przycisk mi sie zepsuł i musze oddac na gwaracje tylko paragonu nie umiem znalezc.mysle czy sobie poprostu nie dokupic jakiegos porzadniejszego moda.niestety w tym sie kompletnie nie orientuje i nie wiem co warto a co nie. wiec mirki i mirabelki co ma najlepszy stosunek jakos do ceny.teraz zastanawiam sie głównie nad sama bateria poniewaz góre mam z ijusta ale jak tylko finanse pozwola to tez bedzie do wymiany.

  • 14
  • Odpowiedz
@Macuser: miałem tak, jak Ty, dokupiłem sobie evic vtc mini, bardzo mi się sprawdza (właśnie jakość mi się podoba). Do tego ogniwo/a sony albo lg i ew ładowarka. Możesz też pomyśleć o Cuboidzie, który jest bardziej przyszłościowy (2 ogniwa, 150W). Dzięki temu można na ijust2 używać fabrycznych grzałek do kontroli temperatury, wrażenia są super.
  • Odpowiedz
@Macuser: Podskocz sobie do edyma i przymierz się do evica mini i cuboida. Zapas mocy jest oczywiście spoko, ale używanie moda na codzień, który dla ciebie jest ciężkim klocem nie należy do najprzyjemniejszych. I jednak dobrze by było gdybyś przy takich pytaniach podał jakiekolwiek widełki finansowe.
  • Odpowiedz
@Macuser: Miałem podobną sytuację, tylko trochę wyprzedziłem fakty i jeszcze mi się guzik nie zapadł w ijust, ale kupiłem evica mini i nakręciłem na niego parownik od ijusta. Polecam to rozwiązanie, evic świetny sprzęt, solidnie wykonany, parownik od ijusta również jest dobry. W przyszłym miesiącu pewnie dokupię aromamizer a ijust pójdzie w spadku do różowego.

A propos evica to polecam kupno dwóch akumulatorów i ładowarki do nich, bo na jednym
  • Odpowiedz
@thePiter: @Waspin:
czyli do tego evica jak dam parownik od ijust 2 to moge normalnie grzałki oryginalne dawac tak?
jeszcze jedno, miałem pewien problem w ijust 2 ze on ten dym dawał strasznie goracy( moze przez to ze 18 pale)
czy jak zmienie sobie np na takiego evic to zmieni sie to ? moze głupie pytania ale dopiero wchodze w ten swiat modow. a to jest wszystko troche
  • Odpowiedz
@Grubstone: na codzien uzywam ipv 3li na zmiane z rx200, nie jest zle. ale z drugiej strony uzywam tylko dripperow i wcale nie jest to takie niewygodne dla mnie, wiec moze jestem zwyczajnie #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Macuser: Tak, grzałki normalnie dajesz albo od ijusta, albo od milda wave, albo od atlantisa - co tam chcesz. Albo - co serdecznie polecam - kupujesz bazę RBA Anyvape za dwie dychy i sam kręcisz. Niklowe, stalowe lub tytanowe również możesz dawać i korzystać z trybów kontroli temperatury w evicu.

Jeśli chodzi o temperaturę dymu to nigdy nie zauważyłem żeby był gorący w ijust, ciepły tak, ale nie gorący. Nie
  • Odpowiedz
@Macuser: Mod, czy box czy zasilanie w ogóle nie mają nic wspólnego z atomizerem, więc grzałek używasz tych samych co dotychczas. Nakręcasz wszystko to, co nie jest baterią na inną baterię :)
W tych urządzeniach dowolnie kontrolujesz moc przyciskami, więc temperaturę sobie dobierzesz też idealnie i nie ma to nic wspólnego z ilością nikotyny (to inna "moc", hehe).
  • Odpowiedz
@thePiter: za długo sie nie napaliłem bo przycisk sie zepsuł po 3 tygodniach wiec moze po jakims czasie schodziłbym w dół. uzywałem tam 18 bo w moim małym ego uzywałem 18.
@Waspin: jeszcze pytanie czy jako zasilanie do np evic musze miec specjalny akumulatorek czy moge jakis taki co mi lezy w domu. bo troche takich mam nawet ładowarka sie do nich znajdzie.

evic mi chyba najbardziej sie
  • Odpowiedz
@Macuser: musisz mieć akumulator 18650 z prądem rozładowania najlepiej minimum 20A, nie wiem co masz w domu, więc nie powiem czy podejdzie :)
@tejotte: 150W. Maksymalna moc 150-200W jest tylko impulsowa i sam producent pisze, że nie da się jej utrzymać na długo, pobiera masę prądu i działa tylko na pełnych ogniwach przez krótki czas. Dlatego vtc mini jest sprzedawane na oficjalnej stronie od wersji 2.0 jako 75W
  • Odpowiedz
@Macuser: skoro w ego używałeś 18, to nie zauważyłeś ogromnego, duszącego wzrostu mocy po zalaniu tego samego do ijusta? Ja też kurzyłem osiemnastki jak miałem protanka ze spinnerem, ale momentalnie po przejściu na ijusta musiałem zejść z mocą do 6, a i tak momentami jest to za mocne. Pewnie niedługo zejdę do 3, szczególnie jak aromamizera nabędę
  • Odpowiedz