Jak się reklamuje przedmiot w e-dym.pl?
Kupowalem kumplowi ijusta że swojego konta. Padła mu bateria, nie ma nawet miesiąca.
Nie widzę w panelu żadnej opcji dotyczącej reklamacji a musze załatwić to szybko i zdalnie bo do najbliższego edymu daleko.
Zakup był dokonany przez internet.
#epapieros #edym
@sheep17: ja reklamowałem nunchaku. Z ich strony pobierasz formularz reklamacji, uzupełniasz go, pakujesz go razem z baterią i wysyłasz na adres podany na stronie. Ja po 2 dniach miałem nową baterię u siebie :)
@kspr: No ja ostatnio kupilem sobie 1,5 do Aromamizera i za duzy. Kosztuje to okolo 2zl wiec jak bedziesz kupowal to proponuje wez od razu 1,5 i mniejszy jak znajdziesz
Siemka wszystkim palaczom. Mam do was pytanie. Szukam jakiegoś taniego (na start) e-papierosa. Na codzień nie palę dużo - nie jestem uzależniony, bardziej lubię wdychać dym (wiem, dziwne) - dlatego podstawa to liquidy 0mg. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie przy wyborze startowego zestawu.
W oko wpadł mi zestaw od @Smooke_pl - http://smooke.pl/sklep/e-papieros-smooke-1100
Jest on warty uwagi czy znajdzie się coś lepszego do powiedzmy 60 zł ? Ewentualnie jakiś zestaw do
dobra dotarła do mnie paczka z bazą VPG Power Smoke od inawery (12mg i 0mg) plus parę aromatów, zrobiłem parę próbek po 10ml (ok 3mg) i do tego po 10kr i czekam czekam :P właśnie ile czekać? jedni piszą ze 24h minimum inni ze dwa tygodnie i weź tu bądź mądry :P aromaty głównie Inawera i dwie od Perfumers Apprentice, wyczytałem ze dobrze dochodzą na grzejniku wiec owinąłem w ścierkę i sobie
@umiar: 15% znaczy 1,5ml na 10ml całości - czyli jakieś (przy założeniu 24kr/ml) 40 kropli (tak naprawdę nie wiem dokładnie ile kropel to mililitr, używam strzykawek i menzurek).
Ja na 10ml 15% 3mg nikotyny stosuję:
- 1,5 ml aromatu
- 3,5 ml bazy zero
- 5 ml bazy 6mg
i mam równiótko.
Smak jest ok, na początku jak Mountain dew, po czasie jak limonka. Wapuję go z miesiąc co drugi dzień
Wiem Mireczki, że temat wałkowany wiele razy i w ogóle zasilacz z czarnej listy, ale chciałbym zakończyć dla siebie tę kwestię. Ile dajecie aromatów do Snakes Oil?
Z moich prób najbardziej smakowała mi taka mieszanka:

Bavarian Cream TPA 3%
Coconun Extra TPA 1,5% ale czytałem pod tagiem, że najlepiej nie przekraczać 0,7%
Pear TPA 9%

Było to robione pod 70/30, teraz wolałbym coś 50/50.

Czekam na paczkę i chciałbym poznać Wasze preferencje.
Witam Mirki,

Potrzebuję pomocy bardziej doświadczonych palaczy. Już nie mogę patrzeć na Ojca i jego oskalpowaną baterią spięta na krótko do fajki. Myślałem żeby sprawić mu coś takiego: https://e-dym.pl/promocje/1494-istick-20.html tylko, że o co chodzi z vapowaniem(co to jest) co daje zakres Watów i Voltów oczywiście.
Słyszałem, że można grzałki samemu robić ale czy to się nadaje do tego absolutnie nie mam pojęcia. Co do jakości palenia mój Ojciec w skali bycia koneserem
@Unikat: aromamjzer czy billow dla starszej osoby która popala egona? nie sądze
@goferos: istick 20 i natulius, ew subtank nano\mini
grządki za kilka zloty, no i tata powinien być zachwycony. jak chcesz to doloz do evica, jest solidniejszy, ale pamietaj o kupnie akumulatora do niego, bo nie ma w zestawie. evic ma lądowanie usb i mozna uzywac podczas, to także może byc zaleta
@xardas060: Mam oba: Zephyrusa i świerzo kupionego Tritona 2 (kupiony pod testy grzałek ceramicznych). Zephyrus na wacie lepiej oddaje smak i nie jest tak bardzo liquidożerny jak Triton. Jeden haczyk w tym że aspire ma naprawdę dobre gotowe grzałki (dla leniwych) i dość powszechny gwint więc np. ccell od vaporesso pasuje też do atlantisa i tritona.
Mam parownik iJust 2 przykręcony do evica vtc mini. Zalałem oczywiście grzałkę wcześniej liquidem, oraz poczekałem kilkanaście minut. Czemu przy ustawieniu 40W, 240*C czuję smak waty a para jest minimalna, biała?

(Tak, wiem, parownik do wymiany, ale za miesiąc)
#epapierosy #epapieros
Para z tej najnowszej grzałki leci dobra, kop jako taki jest. Ale #!$%@? watą (może delikatną spalenizną, ale dawno ani tego, ani tego smaku nie czułem. Kolega po powąchaniu pary (jakkolwiek gimbusiarsko i żałośnie to brzmi, aczkolwiek on nie pali, więc wolałem by odczuł z samej pary, a nie biorąc sztacha) stwierdził, że "wata cukrowa pomieszana z jakimś owocem".
Witam.

Z dostępnych nowych rzeczy mamy:

MOD KangerTech Subvod Kit (trzy kolory) - 159zł
ATOMIZER UD Youde Zephyrus V2 - 149zł
MOD SMOK X CUBE Mini - 289zł
USTNIK Jarrycan Acrylic & SS - 19zł
USTNIK Drip 510 S.S. Rotary - 18zł
USTNIK Drip 510 Max - 9zł
AKUMULATOR LG HD2 2000 - 32zł
MOD WISMEC RX200 - 239zł

Myślę, że w przyszłym tygodniu dostępne będą:

MOD JOYTECH CUBOID 150W TC
MOD