@vgf_: hmmm, to ja bym chciał coś na dual coli kręcone własnoręcznie najlepiej, i żeby był zbiorniczek na lq coś jak w lemo 2, bądz wiekszy, znajde cos takiego? bo takie bez zbiorniczka chyba za bardzo mi nie pasuje. chodzić po mieście i dolewać co chwilkę lq :)
@MeloN: http://jacobdev.com/e-papierosy-faq/
:-P za duzo tego. z tych ktore mam/mialem: aromamizer rdta 6ml velo style i ud zephyrus, moge smialo polecic oba. biorac pod uwage, ze chcesz cos bardziej mobilnego, to raczej zepka; aromamizer cieknie. moze 'prawie nie cieknac', ale to juz wizkowanie lvl azjata. obejrzyj tez na www jakims geek vape griffin - gdybym teraz mial kupowac rta, to chyba to. wiecej nie pomoge - nie jestem fanem tankow.
@szkodnikPL: oni trochę później to puścili, ja przez sekundę widziałem stan, z tym, że jak czarnych sprawdziłem było 26, przełączyłem się na srebrne, było ich 3 i z powrotem jak się przerzuciłem na czarne, to juz z tych 26 zostało też 3 sztuki, a trwało to może 15 sekund :) żałosny ten typ promocji robiony pod gimbusów (którym oczywiście oficjalnie e-dymaj nie sprzedaje efajek)
@Grann: no ja już nie pamiętam dokładnie, ale nożyczki 1$, kombinerki i pęseta ceramiczna po 2-3$ + kuro coiler 2$ i te śrubokręty za 5zł z tesco. tam z każdym zamówieniem brałem coś dodatkowo i mam wszystko co niezbędne. nie stracisz na pewno na tym zestawie :)
@Grann: zestaw fajny. Ja pamiętam, że komplet takich śrubokrętów kupiłem za 2 zł. Pewnie są gorszej jakości, ale i tak mam je do dziś.
@vgf_: 4 tyg stało :) No nic, spróbuję po twojemu, teraz też się przerzuciłem na rda, nawet do pracy biorę rda a nie rdta, może bardziej mi podejdzie. Zrobiłem sobie na próbę black dragon, czyli black currant 1%, dragon fruit 7% i 2 krople cytryny, może to mi posmakuje.
Mam problem. Od dłuższego czasu używam baterii aspire cf vv i clearomizer protank mini 3. Kiedyś na jednej grzałce palilem dobry miesiąc zanim było czuć pogorszenie smaku.
Ostatnio wymieniłem clearomizer (ale nadal protank mini 3) i pogorszenie smaku czuje po... 3 dniach. Liquid nadal tej samej firmy, grzałki ta sama oporność i pale ciągle na tym samym napięciu.
Jaka może być przyczyna tak krótkiego żywota grzałki?
#epapierosy #epapieros
Mirki, jaki setup polecacie do Griffina? Do tej pory jechałem na claptonie na 2,5mm 5-6 zwojów i wychodziło 0,27-0,35 łoma. Chciałbym w takiej oporności się utrzymać, ale szkoda marnować miejsca w Griffinie Emotikon smile. Jak zrobię na 3mm po 6-7 zwojów to wyjdzie pewnie koło 0,5. Równoległy clapton? Twisted clapton? Czy jakiś parallel claptona ze zwykłym drutem? Tak, żeby się dało na 85-100W wapować. Teraz mój sweet spot to 88W przy oporności
@vgf_: Wyszło mi 0,14 oma, parallel clapton po 4 zwoje na 2,7mm. Weszło na luzie, jedna trochę szybciej się rozgrzewała, ale już nic nie mogłem poradzić. Opornościowo wychodzi dobrze, bo jedna miała dokładnie 0,289 oma. Trochę się grzeje, ale daje dobrze, nic nie chlapie, banalny wicking, zero bobra na 120W, ale myślę, że poza 100W nie będę wychodził. To tak na szybko, następnym razem coś innego pomyślę.
Już miałem odpuścić sobie ZampleBox'a, ale tym razem przyszedł wyjątkowo udany więc chyba przedłużę subskrypcję (międzyczasie zamówiony CraftVapery i Drippa). Po raz pierwszy też nie mam nawet czego wymieniać.
Nie popróbowałem wszystkich smaków bo zgubiłem swoje rda, ale to co się trafiło warto ocenić:

D Lux Vapors - 3 Amigos - Słodki, prażony ryż. Z zapachu i smaku przypomina kolorowe chrypki ryżowe ze sklepików szkolnych. Nie za bardzo słodki, nie daje perfumem.
Pobierz DziQ86 - Już miałem odpuścić sobie ZampleBox'a, ale tym razem przyszedł wyjątkowo uda...
źródło: comment_k131IvQ6gSmgyaUPm7K2lRAuumPRzooA.jpg
Zgubiłem swojego drippera Mutation X4. Nowy zameplbox przyszedł i chciałem sobie wszystkiego popróbować a tu taki ... pech.
Poleci mi ktoś jakieś porządne RDA? Cena nie gra roli, ma być dobrze i jak będzie się dobrze prezentował to też plus.

#epapieros #epapierosy
po 6 latach palenia zerwałem z nałogiem na rzecz epapierosów.Moje początki były bardzo ciężkie.Zacząłem od pierwszych prototypów modeli (watkowce).Wtedy samo czyszczenie,napełnianie i psucie się epeta było dla mnie tak denerwujące, że oczywiście wracałem do papierosów.Miałem kilka prób podejścia,aż wylądowałem na nemesisie, a później modzie. Obsługa była prosta,chmurka fajna,smaki idealne,a co najlepsze po imprezie nie było,ani z rana kapcia w gębie ani nic.Teraz gdy patrze po okresie 420-450dni palenia epapierosa jeszcze mocniej uzależniłem
hej, jest tu ktoś kto uzywa Subtanka Mini i kręci własne grzałki? Mam problem, co ukręce grzałę to czuje nieprzyjemny posmak waty.. nosnika daje raczej niewiele, swobodnie przechodzi przez grzałkę, nie mam wycieków, chmura duża, kop też dobry, tylko ten smak.. :/ Używam niewybielanej Muji, grzałki w okolicach 1,5ohm, napięcie ok 12W.
Co robie źle?
#epapieros #epapierosy
@koker: Zrób fotkę z setupem. Oprócz tego co mówi @thePiter: może być jeszcze kwestia za małej ilości waty z boków grzałki i po prostu setup może nie nadążać z nasączaniem. Ps. Masz nową bazę? Jaki skład liquidu?
W końcu przyszedł czas na własny Liquid. Do tej pory do codziennego wapowania używałem liquidów Blue Mist. Tytoniowy M i ostatnio B&B oraz Black Tea. Z tego co wyczytałem B&B to klon Boba's Bounty. Dlatego mam zamiar zrobić między innymi ten liquid. Problem polega na tym, że chciałby zrobić jeszcze coś podobnego do M z Blue Mista. Może któryś z Mirków ma jakiś przepis na coś zbliżonego? A może poleci ktoś jakiś
@GaHee:

So, two batteries in series: 7.4 volts *3000mAH /1000 = 22.2 Watt Hours

Two batteries in parallel: 3.7 volts * 6000mAh /1000 = 22.2 Watt Hours.

And for comparison, a single: 3.7 volts * 3000mAh /1000 = 11.1 Watt Hours (no surprise there!)


Now, how you USE those 22.2 Watt Hours is what matters, and in your case, at under 40 watts, you won't see but maybe a few puffs