na e-dymaj o 14.00 promo na Cuboida :) za 129.90, cena świetna, jak ktoś zainteresowany to może spróbować szczęścia, a nóż widelec się uda
https://e-dym.pl/promocje/1800-joyetech-cuboid-tc.html
#epapierosy #epapieros
https://e-dym.pl/promocje/1800-joyetech-cuboid-tc.html
#epapierosy #epapieros


























#epapieros #epapierosy
:-P za duzo tego. z tych ktore mam/mialem: aromamizer rdta 6ml velo style i ud zephyrus, moge smialo polecic oba. biorac pod uwage, ze chcesz cos bardziej mobilnego, to raczej zepka; aromamizer cieknie. moze 'prawie nie cieknac', ale to juz wizkowanie lvl azjata. obejrzyj tez na www jakims geek vape griffin - gdybym teraz mial kupowac rta, to chyba to. wiecej nie pomoge - nie jestem fanem tankow.