W niedługim czasie pojawią się u nas aromaty kolejnych znanych firm: Flavor West i Capella. Żeby wstrzelić się w gusta klientów potrzebny jest wasz głos. Tutaj macie ankietę dotyczącą Flavor West:

https://docs.google.com/forms/d/1GYkgyocH0gdshBP2UuM4yIArJSDYCro3U4CMid_o9I4/viewform?usp=send_form.

Proszę o wybranie 10 smaków.

Być może pojawi się podobna ankieta odnośnie Capelli :).

Dzięki!

#epapieros #epapierosy #mojliquid #smookepl
Jakoś nie czuję tych aromatów od TW, a zmiana stężenia niewiele pomaga :(

Aromaty od aqua czy innych firm z reguły są spoko, chociaż zdarzają się wyjątki.

Tutaj niby liquid pachnie, ale smaku nie czuję prawie wcale, no może kilka pierwszych chmórek, a później prawie nic :|

Czy to wina konkretnych aromatów czy o co chodzi?

#mojliquid #epapierosy #epapieros
@kici666: z Tobacco w ogóle nie mogę ucelować i będę musiał jeszcze się trochę pomęczyć z dobieraniem odpowiednich proporcji. Niby powinno się dodać 8-12% ale ani 8 ani 10 ani 12% mi zbytnio nie smaczy, tak to liquid pachnie bardzo przyjemnie, a podczas wapowania od czasu do czasu wyczuwam jedynie nutę anyżu :<
mirki też same robią bazę?
ja osobiście polecam glikol i glicke od techlandlabu zamówiłem już łącznie około 10l i jestem bardzo zadowolony z jakości :)
i cenowo wychodzi bardzo ładnie bo za litr glikolu i gliceryny (2L bazy 0mg 50:50) z wysyłką kurierską płacę 45zł ( ͜͡ʖ ͡€)
do tego kupuje z e-dymu bazy hangsena 36mg pg i robię 6mg i wychodzi mnie 2x taniej niż gdybym kupował
ja robię tak
@meras biorę sobie butelkę z gliceryną i glikolem, odlewam gdzieś 0,5l gliceryny do jakiegoś naczynia i 0,5l glikolu do drugiego następnie do butelki z glikolem w której zostało 0,5l wlewam 0,5l gliceryny z naczynia a do gliceryny glikol
potem dodaje sobie odliczoną ilość bazy nikotynowej, wstrząsam butlami i odstawiam na tydzień do lodówki aby wszystko ładnie się przegryzło, po tygodniu rozlewam po ~95ml bazy do buteleczek 100ml i wlewam
Mirki, mam derringera, ale ma trochę za małą bazę, jest ok, smak bardzo dobry, ale nawet twisted coil z 0.5mm nie chce dobrze wejść ( w sensie ma za małe dziurki na druty a nie chcę kombinować). Szukam więc czegoś na czym mogłbym się pobawić (dual fused clapton itp). Jakieś propozycje? Z tych, które miałem tu polecane to tylko Vertex i Velocity wyglądają na takie z wmiarę sporą bazą. A coś innego?
@Hark: velocity - prosta baza, w sumie prawie wszystko upchniesz. a jak chcesz cos z potwornie duzymi postholami, to twisted messes rda, phenotype-l, double vision, mutation x v5 (jakis chinski wynalazek, bez dolnego af), doge (nie polecam, ciasny deck), albo mephisto. jakie masz zasilanie? do fused potrzebujesz 'troche' watow.
@vgf_: Wiem o co chodzi, trochę już o tym czytam :) Ogólnie wiesz, nie spieszy mi się nigdzie, wiec mam czas żeby spokojnie sobie czytać i znaleźć to co mi będzie odpowiadało najbardziej. Zawsze mam plan awaryjny, jak nie dna200, to wezmę ipv li 3, yihi to też porządny chip.
Nic nie bije komfortu TC na drucie SS. A nikiel to największe gówno, pierwsze TC było właśnie na niklu i przez to dużo ludzi zraziło się do tego trybu.
Murki pomocy. Właśnie w moim Nautilusie wymieniłem grzałkę, zalałem zbiorniczek, zostawiłem na 10 minut, zaciągnąłem się i... dym ledwo leci. Próbowałem nasączyć trzema kropelkami grzałkę, delikatnie ją odkręciłem aby nie był tak zbita z uszczelką, nawet wrzuciłem drugą grzałkę ale jest to samo.

Ma ktoś jakieś propozycje co zrobić? Bateria IPOW2, grzałki 1,5 ohma, napięcie 6,5 w.

Przy napięciu 5,5 W w sumie leci trochę lepiej, ale wydaje mi się że transport
@GOTOVE: Mam Heraklesa od Sense, na którym były wypalone 2 baniaki i 5 grzałek nowiutkich 0,2Ni za stówkę jakbyś był zainteresowany :) (w zestawie jeszcze zapasowa tubka pyrex i użyte grzałki 0,6 i 0,2Ni - na każdej po jednym baniaku)
@GOTOVE: heraklesa masz zestaw za 89zł na edymie, a poleciłbym crowna. ja z gotowych to tylko bawię się czasem parownikiem od ijust2 + różne grzałki. parownik sam w sobie ideał, nic nie stuka nic nie puka, liquid nie cieknie, a takie to jak barszcz. 0,5ohm od nich jarałem 45-60W.
@Drail: cgr18650da - max current draw 2.5A tzn. że słaba, do tego nie ma zabezpieczenia także nie używaj do epeta, na tej drugiej nie ma żadnego info