Mireczki Kochane, to będzie zapewne długi post bo dużo pytań mam i dylematów. Aktualnie mam Wieśka RX200 (3xlg hg2), Evica VTC mini (2x Sony VTC5), OBS Criusa, Velocity Dripper (1:1) i Smoka Tfv4. Myślę że jako przygotowanie do dyrektywy wziąć jeszcze jednego Evica VTC mini żeby mieć zapas - w końcu wszystko podrożeje, a nawet może zniknie z obiegu w Polsce.

Popatrzyłem na Hcigara VT200 i się chyba zakochałem, wygląd i ta
Pierwsze koty za płoty. W końcu zabrałem się za kręcenie czegoś bardziej skomplikowanego. Środek Kanthal A1 0,35, na zewnątrz Kanthal D 0,17. W Drugim 2x Kanthal A1 0,3 na zewnątrz Kanthal D 0,17. Chodzi to wszystko na Friffin RTA oraz Mutation X RDA. Smakuje dużo lepiej niż prosta grzałka, i chmura jest gęstsza.
#epapieros #epapierosy trochę #coilporn
Pobierz Stachu29 - Pierwsze koty za płoty. W końcu zabrałem się za kręcenie czegoś bardziej s...
źródło: comment_pqp6qnhtXTu1u54T2RqQkBKP0zUzqqjg.jpg
@ruszka: kup sobie bletki, duzo zielonej herbaty i zapalki. dymu w #!$%@?, jak #!$%@? koleczko to mozesz w nim zatanczyc ze swoja karyna jak w sombrero meksykanskim, az mati zapieje z zazdrosci. to co wkleiles to syf. kazdy Ci to pisze, a Ty srasz zarem bo chcesz tanio. nie da sie tanio. nawet ten 'za 100+ ajdzast' to syf, ktory sie rozleci za dwa/trzy miesiace. zamiast kupowac gumy turbo, czy co
@GaHee: dostępność towaru u nich to żal.pl, od zawsze to powtarzam, w zeszłym roku gdzieś tak jak teraz, końcówka lutego ubzdurałem sobie, ze chce isticka50 i Derringera :) i kupiłem u nich - ale dopiero w czerwcu, bo jak sie pojawiało jedno, to drugiego nie było, albo akurat nie miałęm czasu wartowac i sledzic codzien czy sie pojawiło

w zeszłym tygodniu kupowałem isticka100, czekałem jak osioł na dostępność już ze 2
@IsraelKilman: Z tym, że te wytrawne, gorzkie czekolady (np. 80% Lindta, bardzo lubię) mają fajną goryczkę, nie są słodkie ale są smaczne. Natomiast ten aromat od samego początku był kwaśny do porzygu, strasznie mdliło po nim. Zresztą powinien być słodki, bo gorzka czekolada z tej serii również jest - TPA Double Chocolate (Dark). No i po tygodniowym leżakowaniu jest słodki, fajna, mleczna czekolada typu lindt właśnie wychodzi (bo mimo słodkości ma
Ma ktoś może już Goblina Mini v2? Zastanawiam się nad jego kupnem, ale jak tak patrzę na recenzje, to chmura z niego wydaje się bardzo mała, nawet na dual claptonie. Dużo mniejsza jest przy 2mm 5 zwoi clapton 0.4/0.2 w Goblinie niż, załóżmy, 2.5mm 6 zwoi 0.4/0.2 w Griffinie?

#epapieros #epapierosy
@xDgg: Nie ma czegoś takiego jak smaczniejszy tank, wszystko zależy od setupu jaki ukręcisz. W Griffinie masz dużo więcej miejsca na setup, więc możesz kręcić potwory dające maksimum smaku, twisted, clapton, cokolwiek chcesz. Wiele też zależy od samej waty. Jeżeli na wyglądzie tylko ci zależy, a goblin ci się bardziej podoba, to bierz goblina (chociaż griffin jest bardzo eleganckim tankiem, wygląda kozacko). Jeżeli jednak tak jak mówisz zależy ci na smaku,
#epapieros Czesc Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zwiazku z zakupem Cuboida i rychlym nadejsciem nowego miesiaca pojawiaja sie fundusze by zaczac z niego korzystac. W zwiazku z tym mam pare pytan:
1.Jakie kupic ogniwa do tego skurczybyka? Jakie beda najlepsze? Rozumiem ze z tej strony hurt cos tam kupowac?
2.Jaka gora do niego, zastanawiam sie pomiedzy Criusem, a Griffinem z przewaga tego drugiego. W tym ze sa
Co za gówno. Nie dość, że #!$%@? się coś przy wyborze sposobu zamówienia, to jeszcze jak się uda zaznaczyć, żeby dostarczyć do Urzędu Pocztowego to nie zapisuje ci jego adresu i musisz specjalnie #!$%@?ć maila z wiadomością, że coś się hehe popsuło i musisz mailowo podawać adres. Niby pierdoła, ale denerwuje

#edym #epapieros #epapierosy
@beer_man: to stary box, z czasow dna40 (zreszta - bezposredni konkurent). i raczej nie bedzie updateow z podbiciem mocy. generalnie yihi leci w #!$%@? z aktualizacjami softu; ipv zatrzymalo sie na Ti jesli chodzi o TC, mimo ze spokojnie mogliby wrzucic tcr... jesli chodzi o cene - jakosc chipu i jakosc wykonania samego boxa. wez do reki boxa od zero mods, albo sx mini i porownaj do evica. ;-)
@karoleeek: jesli chodzi o chipy: evolv (dna) i yihi (sx) to pionierzy TC (choc niekoniecznie - byl oczywiscie jeszcze dicodes, ale to bardzo niszowy temat). nawet pozniejsze chipy czesto byly 'wybrakowane', wzgledem produktow w/w firm - a to pomiar byl mean, zamiast rms, albo pod TC chip sprawdzal opor ze zbyt duzym opoznieniem (wiekszosc chinskich klonow), albo zamiast modulowac napiecie stosowaly puls, co dawalo marne i malo 'powtarzalne' odczucia. do tego
#epapieros #epapierosy Witajcie,
niedawno odebrałem Evica VTC Mini zakupionego w sklepie GearBest, leżał sobie nieużywany przez dwa tygodnie, a tu dziś go wyjąłem i zacząłem eksploatować. Zdziwiłem się bo w środku coś jest i Evic grzechocze.  

Myślę żeby go rozebrać ale chyba wyślę najpierw ticketa do GearBesta i poczekam na ich odpowiedź.

Wideo (jak odsłuchiwałem to było okej): https://youtu.be/vubAMvQ5GW4

Co o tym myślicie?