Jutro o 8 rano minie równy tydzień od ostatniego tradycyjnego papierosa.

Paliłem 8 lat prawie.

Oczywiście pewnie do kielicha czasem coś zapalę. Zwłaszcza że kręciłem fajki i ten etos gdzieś w głowie zostanie ale najważniejsze to nie kupować całej paczki. Miałem ten problem że paczkę spalałem do końca.

Potrafiłem nie palić przez 2 tygodnie ale bez zamiennika to mordęga. Teraz o tradycyjnej fajce nie myślę wcale.

Jedyne ryzyko to stres. Wczoraj miałem
@smieszny_mirek: 5% też i jest aż za słodka, sporo też zyskała po przegryzieniu 2-3 tyg. podobnie jest z tutti frutti też dobre ale traci początkowy smak jakby proszku owocowego czy dropsów po kilku tygodniach.
@prze: Inawera, #!$%@? mać. To prawdopodobnie przesadziłem z aromatami, ale do tej pory nie miałem z tym żadnego problemu. Aromaty mam Capella, jeden tylko inaweru (s'camel). Są jakieś dobre strony, które możecie polecić żeby się z tym ogarnąć?
#epapieros #epapierosy
Mircy z Androidem - jak szukacie dobrej apki wspomagającej - polecam Vape tool. Pozwala:
- liczyć stężenia składników w liquidach
- zapisywać przepisy na samogon, łącznie z cenami substratów
- obliczać opór grzałek
- obliczać czasy rozładowania baterii
- różne inne cuda ;)
Generalnie kombajn ze wszystkim tym, co istotne w jednym miejscu i to na telefon.
Mało tego, jak miałem pomysł na dodatkową funkcjonalność, to napisałem maila do
Chciałby ktoś kupić vision spinnera II i kangertech protank 2 z dodatkowymi 5 grzałkami? Pytam bo się kurzy po przejściu na moda. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to śmiało na pw. Mam do nich oryginalne pudełka, a zdjęcia mogę porobić jutro.

#epapieros #epapierosy
@zomowiec: Pod gradobiciem pytań :D. Wysyłamy do wszystkich krajów europejskich. Co do ceny, to linia standard: 10ml - 9,90zł, 20ml - 17,90zł, 50ml - 35,90zł. Premium: 10ml - 12,90zł. Cloud: w zależności od mocy 20-24zł. Standard/Premium: 60PG/40VG, Cloud: 70VG/30PG. Uff.
@czlowiekBEZnicka: Te smaki są z linii standard. Cloudów jeszcze nie ma o tych smakach.
@mightydong: nie 900, a za 200 już można czegoś szukać. Jak nie chcesz słuchać to nie, kup sobie ijusta 2 i szalej przez 2 miesiące. Będę czekał na Twój post "Panowie, co kupić za 200-300 zł, bo mam ijusta, ale już tyle się na niego #!$%@?łem że nie ma to dalej sensu" Twoja wola ( ͡ ͜ʖ ͡)
Witam wszytkich Mirków za niedługo startujemy wraz ze znajomymi z nową stroną przeznaczoną dla użytkowników e-papsów, tak więc zachecam do obserwowania konta na instagramie LegalVape. Jak także grupy FB Legal Vape gdzie można nabyć więcej informacji odnosnie powstawania strony oraz jej startu. Przewidywane wiele atrakcji dla pierwszych zarejstrowanych użytkowników, wiec zachecam do obserwowania. Pozdrawiam ekipa Legal Vape! #epapierosy #epapieros #vapowanie #vapujzwykopem #vaporwave #vape #reklamakreatywna
Czy palenie #epapieros jest uzalazniejace i/lub niezdrowe?
Jakie liquidy polecacie na start?
Dodam że fajek nie pale, uzaleznieniami jak i zapachem papierosów się brzydze, ale shisha mi pasowała a to chyba podobne nie?
@kingszajs: Dokładnie - efajka ma służyć do u wolnienia się z nałogu a nie palenia dla palenia czy szpanu. @Xarazix Dla smaku szczerze zerówki dla mnie to też jest głupota bo po co nie potrzebnie glicerynę i glikol wdychać. Nie powiem - po prawie 10 latach palenia przejście na efajkę było strzałem w 10 ale to i tak syf - tylko, że o wiele, wiele mniejszy.
Cześć wszystkim, słowem wstępu - robię tylko owocowe liquidy, w przeszłości kupowałem tylko takie gotowce i jestem *prawie* pewien, że deserowe nie będą mi smakować. Chciałbym jednak sprawdzić czy tak faktycznie jest, bez inwestowania w 3-4 aromaty, które mogą się okazać bezużyteczne. Stąd pytanie, a właściwie dwa:
1) czy ktoś jest w stanie polecić jakieś dobre deserowe gotowce (uwzględniając jakiś mniejszych, "znanych i lubianych" mieszaczy, niekoniecznie duże firmy),
2) czy jakiś mirkowy