@Makku11: Nie ma takiej możliwości. Ale zawsze możesz się złożyć z kumplem na większy zestaw i obaj pokryjecie koszty wysyłki. Później można anulować subskrypcje i więcej ci kasy nie będzie pobierało. Przesyłka za pakiet gold kosztuje 9$, 15$ jest za platinum.
Latam z Aromamizerem by Steam Crave trochę ponad miesiąc i nadal go nie opanowałem :/ Wszystkie możliwe kieszenie mam już pozalewane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dawałem więcej waty - leje, daję mniej waty - leje. One tak mają, czy ja coś źle robię?

@thePiter: Robiłem ok 1 miesiąc temu. Dałem 1,6% koncentratu od INW 65/35 VPG, baza hangsen. Po 3 tyg steepingu było czuć tylko tą porzeczkę, nie żeby była jakaś zła, ale nie tego się oczekuje po dodaniu 9% granatu i cośtam% cytryny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki poradźcie mi: miałem baterie vision inow. upadła mi podczas ładowania i coś walnęło z elektroniką zapewne bo się grzeje i nie ładuje. Jaką baterię możecie mi doradzić do dwóch parowników, tj. Aspire atlantis, Kangertech vivsion mk? Warunek: ma być ładowana z micro-usb no i pasować do parowników. budżet do 150 zł. #epapieros #epapierosy
@Kondzio_bondzio: miałem tego isticka przez dwa dni, może 10buchów ściągnąłem, lżejszy jest od evica, nie podoba mi się, odniosłem wrażenie plastikowej zabawki. no i to, że parownik jest na środku, już ładniej wygląda volish control nano v2 (rebrandowany istick, tylko z metalowym wykończeniem, ale wtedy koszt to 199zł :<)
@Kondzio_bondzio: Też bym poleciał w Evica od razu. iSticki to taka budżetowa wersja, a Volishe to dopiero płacenie za "markę". Jak chcesz coś budżetowego podobnego do iNowa, to może batka od iJusta? Praktycznie w każdym boxie masz ładowanie USB podczas wapowania, co swoją drogą jest średnio zdrowe dla ogniw - ale jest :).
Eleaf iStick TC100W (z kablem USB) - 139,2zł
Kangertech KBOX 120W - 159,2zł
Joyetech Cuboid TC 150W - 159,2zł

Kangertech KBOX 200W - 183,20zł
Wismec Reuleaux RX 200 - 199,90zł

Co z tego jest w ogóle warte uwagi? W zasadzie to 100W spokojnie by styknęło, ale marketing na mnie działa jak widać i 60zł różnicy między 100W no cóż...Obecnie mam isticka 50W ale coś kombinuję jak zwykle. Chyba że jeszcze inne propozycje
@beer_man: cuboid/wismec. jak chcesz pchać naprawdę duże napięcie na grzałki (siakieś fused framed okta clapton coile ;-) ) to wismec ze względu na 3x18650 - dłużej będzie podawał wysokie napięcie. cuboid też zrobi robotę, ale możesz się #!$%@?ć przy sztywny cap na 25a max obciążenia. mam wismeca i używam go ostatnio częściej niż ipv (będzie mniej bolało, jak gdzieś go przepiję...) i jestem pozytywnie zaskoczony żywotnością. o patyku się nie wypowiem
@karoleeek: U nas jest non stop dostępny, ale ktoś narzekał tu na cenę (10zł). Mamy też sporo nowych deserowych aromatów (typu Lucky Leprechaun Ceral, Pie Crust, Graham Cracker, Cinamon Sugar Cookie itd).

@xardas060: Mój Snake jest pyszny, musi poleżeć swoje, chociaż na drugi dzień mi też smakował :). Tiger - klasyka. Wymyśliłem coś takiego i mocno polecam: Apple GS + Green Apple + Sweet/Bavarian Cream + Cotton Candy. Nazwałem to
@muak47: Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @muak47, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Wstrzykł se, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych,
@Leel00: LiLibe w Rossmanie, płatki kosmetyczne albo wata klasyczna, masę ludzi na tym smoli, ewentualnie możesz spróbować Tami, bawełniane chusteczki kosmetyczne do pielęgnacji twarzy - wszystko w Rossmannie w okolicach 2-3 złotych za paczkę
Mirki przedwczoraj kupiłem epapieros MILD ED. Wczoraj pierwszy raz mi się rozładował, więc podłączyłem go na noc do ładowarki. Niestety rano, gdy chciałem zapalić po naciśnięciu przycisku palenia dioda migała cztery razy i nic się nie działo, a po wyczyszczeniu epapierosa dioda zaczęła migać trzy razy, jednak dalej nie można palić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wie ktoś co to może być?
#epapierosy #epapieros #pytanie
@Januszpol: wymienią ci na każdej wysepce na nowy. Ale lepiej oddaj rekojmia i wymień na cokolwiek lepszego, chociażby nowość P1 Pro jest lepsza, najlepszy zestaw to weź spinnera 2 za 99 i volimizera V3 za 34 (zakładam że wolisz kupić stacjonarnie). To ci na jakiś czas wystarczy, bo zakładam że moda nie chcesz na razie :)
@sir: Dzwoniłem. Pani o uroczym głosie powiadomiła mi, że dopiero produkują (ʘʘ) i mam się nie martwić przesyłka będzie na 100%. W międzyczasie poczytam o tworzeniu własnych liquidów, wapuję dopiero od miesiąca. Paliłem 6 lat analogi i się teraz zastanawiam jak ja mogłem takie śmierdziele kopcić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kebobi: na Powstańców Śląskich 63 masz sensowny e-dym. Drugi jest na Grochowskiej 56 , trzeci w centrum na Wspólnej 69, ale tam obsługa jest różna (jeden młody typ jest jak sprzedawca z Warszawskiej Giełdy Elektronicznej i ma wszystko w dupie). W tych dwóch pierwszych jest superfajna obsługa (na Grochowskiej byłem 2 razy tylko ale i tak miło, na Powstańców bywam często). Pomogli mi z modem, potem z duperelami, doradzili fachowo.