Zamierzam kupić drut ss316L do cuboida, nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, więc wolę się upewnić, rozumiem, że z drutu ss można zrobić grzałkę twisted(ze skręconych ze sobą dwóch drutów) i nie będzie to miało wpływu na kontrolę temperatury, czy może nie można ich łączyć tak samo jak niklu?
#epapieros
@MilyMarian: co do stali:
Można ją przepalać, nie trzeba zostawiać odstępów (nikiel i tytan wydzielają toksyczne związki jak są przegrzane, dlatego robiło się odstępy i nie przepalało).
Co do środków ostrożności - najlepiej po przepaleniu cały deck umyć pod wodą porządnie i wysuszyć przed wickowaniem - stal wydziela potencjalnie niebezpieczne związki chromu, ale woda je rozpuszcza.
Co do twisted - ech, powodzenia. Na drucie 0,4mm dual po 7 zwojów 0,3mm to
UE planuje sklasyfikować e‑papierosy jako wyrób tytoniowy aby podnieść VAT
Ambasadorowie 28 krajów UE podjęli jednogłośną decyzję o zwróceniu się do Komisji Europejskiej o przekwalifikowanie e‑papierosów i liquidów z produktów ogólnych do produktów tytoniowych. Pozwoli to na objęcie e‑papierosów akcyzą jak dla tradycyjnych papierosów i cygar, która wyniesie 57% [ENG]
Więcej: http://www.wykop.pl/link/3047687/ue-planuje-sklasyfikowac-e-papierosy-jako-wyrob-tytoniowy-aby-podniesc-vat/

#papierosy #epapieros #4konserwy #mirkoreklama
@BeDoEl: Dlatego pisałem, że tak czytałem, nie że tak jest, bo nie znam się aż tak na bateriach. Ogólnie mi stykają, bo ja ostatnio nie wchodzę powyżej 40W.
o co cho Mireczki? Zrobiłem dzisiaj trochę samogonów z aromatów TPA, wymieszałem solidnie, postały cały dzionek i na próbę zalałem sobie do jednego tanka green apple, a do 2giego rainbow drops i w obu przypadkach czuję takie dziwne coś, nie wiem jak dokładnie to opisać, ale jakby wierciło mi zatoki od strony gardła, taki mocno chemiczny efekt, jak sztachnięcie się rozpuszczalnikiem, taki wwiercający się motzno w zatoki. próbowałem jeszcze dzisiejszego ananasa i
Wypłata coraz bliżej więc zacząłem myśleć nad zamiennikiem dla isticka 20, mam już uwell crowna i teraz zostaje wybrać zasilanie. Wismec RX200 to dobry wybór ? A może cuboid? Albo coś jeszcze innego... Istick tc100w mi się nie podoba ( ͡º ͜ʖ͡º) Doradźcie coś mirki, grunt żeby wystarczyło na dłużej :)
#epapierosy #epapieros
@7uras: cuboidy maja problem z pinem +, wiec jesli sie zdecydujesz, to sprawdz 510 w atomizerach, zeby pin za bardzo nie wystawal. wismec jest niezniszczalny imo. od grudnia katuje na zmiane z ipv i szczerze polecam - za ten hajs ciezko cos sensowniejszego kupic. mimo to najlepiej byloby, gdybys mogl sie przymierzyc - wielkosc wielkoscia, ale z 3 batkami swoje wazy.
@hjrhombre: Zawiera
1) http://nj.gov/health/eoh/rtkweb/documents/fs/0018.pdf - opis jak wpływa na zdrowie
2) https://en.wikipedia.org/wiki/Acetylpropionyl - bardzo podobny do Diacetylu który przy wdychaniu jest szkodliwy.
Vanilla Bean Ice Cream TPA, też nie jest zbyt zdrowa i lepiej ją zastąpić Vanilla Bean Gelato.

A ten pierwszy przepis to http://e-liquid-recipes.com/recipe/104221/Mustard+Milk+-+Simple+Strawberries+and+Cream, mogli by tam linkować skąd #!$%@?.
A tu wersja wolna od syfu:
http://e-liquid-recipes.com/recipe/143350/Mustard+Milk+-+Simple+diketone-free+Strawberries+and+Cream
@Kappuchu: Wczoraj wieczorem zmienili mi status na "Refunded". Hajs mam dalej zablokowany na koncie. Płaciłem zwykłą kartą, nie kredytową. Po ilu odblokują pieniądze/zwrócą?
Tymczasem w Krakowie na ul. Cieszyńskiej trwa dopieszczanie sklepu po szybkiej zmianie wizualizacji. Efektami pochwalimy się niedługo, ale już teraz zapraszamy do odwiedzenia tego sklepu. Zwłaszcza, że przez najbliższe dwa tygodnie wszystkie mody, atomizery i akcesoria do nich sprzedajemy tam z 20% rabatem!

Subox za 207,20? Proszę bardzo.
X Cube Mini za 231,20? Żaden problem.
Griffin za 119,20? Oczywiście!

Zapraszamy!

#epapieros #epapierosy #smookepl
Pobierz Smooke_pl - Tymczasem w Krakowie na ul. Cieszyńskiej trwa dopieszczanie sklepu po szy...
źródło: comment_fwhyUdAgTlDSqI1Q0TxVCDu9DBJwgVqw.jpg