Najszla mnie refleksja. Dziś znowu dzieciaki szalały przy moim punkcie. Jeden z nich pochwalił mi się, że kolega palił 64mg. No to fajnie, a w którym szpitalu leży? To mało prawdopodobne , choć widziałem gdzieś bazę 72 bodajże.

No i tutaj wkracza dyrektywa. Domyslam się, że chodzi bardziej o kasę niż regulację dot dostępności tego towaru dla dzieci. Wiem, że uderzy też w dojrzałych ludzi próbujących uciec od smrodu analogow itp, a
Mireczki, sprzedałem Bellusa i zająłem się Criusem. Po prostu super tank, robienie na niego grzałek to sama przyjemność, zero wycieków przy pierwszym buildzie (zdziwiłem się i zrobiłem drugi - też nie cieknie :o) co w Bellusie było na porządku dziennym. Upchałem tam dual Clapton 32x26awg 7 zwoi na 2.5mm. Po prostu bajka - myślę, że nie potrzebuję tyle miejsca co jest w griffinie, a 5ml Criusa jest jego sporą zaletą.
P.s: Wyciągnąłem
@Chapman: Baza Hangsen 36mg z e-dymu, aromaty (jeśli pojedynczo to polecam pitaya i kaktus Inawery) glikol i gliceryna po 10zł za 1l na Allegro. Do tego przydałyby się strzykawki i buteleczki 50ml, też z e-dymu.
@Makku11: Nie ma takiej możliwości. Ale zawsze możesz się złożyć z kumplem na większy zestaw i obaj pokryjecie koszty wysyłki. Później można anulować subskrypcje i więcej ci kasy nie będzie pobierało. Przesyłka za pakiet gold kosztuje 9$, 15$ jest za platinum.