Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Hej, aktualizacja do cuboida jest, ogarnięcie sobie. Są nowe opcje i można odejmować waty w tc.
#epapieros #epapierosy #epalimy #epalacze #epalenie
#epapieros #epapierosy #epalimy #epalacze #epalenie
@Oszczer sprawdze to, dzięki za rade :)
@Pierdzioszek: max 9 V na grzałke ci podaje :-)
- 2
wiem, że większość z was samemu kręci drut na claptony, ale takie cudo też się nada? https://www.fasttech.com/products/3354400 do goblina mini :>
#epapieros
#epapieros
- 2
- 6
#epapieros #epapierosy
Właściciele eviców vtc mini! Ogarnijcie sobie software 3.01 od Joyetecha z oficjalnej strony! Wreszcie w trybie TC można odejmować waty zamiast jeździć tylko do góry i dookoła.
Właściciele eviców vtc mini! Ogarnijcie sobie software 3.01 od Joyetecha z oficjalnej strony! Wreszcie w trybie TC można odejmować waty zamiast jeździć tylko do góry i dookoła.
Najszla mnie refleksja. Dziś znowu dzieciaki szalały przy moim punkcie. Jeden z nich pochwalił mi się, że kolega palił 64mg. No to fajnie, a w którym szpitalu leży? To mało prawdopodobne , choć widziałem gdzieś bazę 72 bodajże.
No i tutaj wkracza dyrektywa. Domyslam się, że chodzi bardziej o kasę niż regulację dot dostępności tego towaru dla dzieci. Wiem, że uderzy też w dojrzałych ludzi próbujących uciec od smrodu analogow itp, a
No i tutaj wkracza dyrektywa. Domyslam się, że chodzi bardziej o kasę niż regulację dot dostępności tego towaru dla dzieci. Wiem, że uderzy też w dojrzałych ludzi próbujących uciec od smrodu analogow itp, a
- 4
@Cummykaze: dyrektywa przesunięta na luty 2017
- 2
siema mirki mam pytanko, gdzie we Wrocku dostane bazy i aromaty do efajek? #wroclaw #epapieros #epapierosy
- 11
Mireczki, sprzedałem Bellusa i zająłem się Criusem. Po prostu super tank, robienie na niego grzałek to sama przyjemność, zero wycieków przy pierwszym buildzie (zdziwiłem się i zrobiłem drugi - też nie cieknie :o) co w Bellusie było na porządku dziennym. Upchałem tam dual Clapton 32x26awg 7 zwoi na 2.5mm. Po prostu bajka - myślę, że nie potrzebuję tyle miejsca co jest w griffinie, a 5ml Criusa jest jego sporą zaletą.
P.s: Wyciągnąłem
P.s: Wyciągnąłem
- 6
- 8
- 8
@Issac: Gif 35 megabajtów oszalałeś?!
- marchev
- MilyMarian
- jjarik
- jajestemtenboski
- echelon_
- +3 innych
- 1
- 3
- 1
Ktoś chętny na zakup zestawu Vision Spinner 1 Upgrade + KangerTech Genitank Mini?
#sprzedam #epapieros #epapierosy
#sprzedam #epapieros #epapierosy
- 2
Mirki jaki parownik będzie fajnie działał z Vision iNow? Dla różowego potrzebuje bo bateryjkę właśnie swoją starą jej daję i parownik do tego trzeba. Coś tak do 80 zł najlepiej z e-dyma to sobie podjedzie bo aktualnie jest niedaleko :)
#epapieros #epapierosy #kociochpyta
#epapieros #epapierosy #kociochpyta
- 0
@Xuxire: Może parownik od ijusta? Całkiem prawilny, daje radę. Grzałki od twojego atlantisa też będą pasować, a powinieneś go znaleźć za mniej więcej 30-40zł.
- 0
- 1
Mireczki, dorwę jakiegoś drippera z modem mechanicznym do 100zł? Chciałbym właśnie kupić taki zestaw z dripperem do testowania liquidów. A do 100zł, bo jednak mimo wszystko będzie on tylko do testów.
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
@korbuzz Mam do sprzedania mechanika Tesla two Fasttecha razem z klonem Derringera z edymu.
13
Bateria od e-papierosa eksploduje w kieszeni

Akcja na stacji benzynowej, bez strat w ludziach.
z- 15
- #
- #
- #
- #
Zaczynam od nowa przygode z efajkami, od 3 miesiecy nie palilem ale ostatnio ciagnie mnie do zwyklych fajek wiec z dwojga zlego wole znowu palic elektroniczne.
Tak wiec poleccie prosze jakis sprzecik do 250 zl, bo ja jestem zielony w tych sprawach, ostatnie co uzywalem to jakis tani volish.
#epapieros #epapierosy #vapowanie #vaperzy
Tak wiec poleccie prosze jakis sprzecik do 250 zl, bo ja jestem zielony w tych sprawach, ostatnie co uzywalem to jakis tani volish.
#epapieros #epapierosy #vapowanie #vaperzy
- 1
- 2
Przyszło, spróbowałem już czterech i nie żałuję zakupu, każdy smak mi podszedł ;d Polecam!
Dla tych, którzy chcą spróbować, daje linka: https://zamplebox.com/refer/Damia-GXTKEDLN wy dostajecie -10%, ja nabijam sobie refa.
#epapieros #epapierosy
Dla tych, którzy chcą spróbować, daje linka: https://zamplebox.com/refer/Damia-GXTKEDLN wy dostajecie -10%, ja nabijam sobie refa.
#epapieros #epapierosy
- 1
- 0
@Makku11: Nie ma takiej możliwości. Ale zawsze możesz się złożyć z kumplem na większy zestaw i obaj pokryjecie koszty wysyłki. Później można anulować subskrypcje i więcej ci kasy nie będzie pobierało. Przesyłka za pakiet gold kosztuje 9$, 15$ jest za platinum.






























#epapieros #epapierosy #januszeepalenia #kiciochpyta