Mireczki, czas pożegnać się z e-paleniem po dłuższym czasie, zobaczymy ile mi się uda. Wiem, że nie zrobię tego bez sprzedania sprzętu. Mała wyprzedaż tego co mam i co nada się do sprzedaży. Zdjęcia podeślę zainteresowanym i więcej info.

iPV D2 czarny - 140 zł
Nitecore Intellicharger i2 - 50 zł
Billo V2 srebrny - 80 zł
Uwell Crown czarny + dwie grzałki + baza RBA - 100 zł
Evic VTC czarny
Mirki i mirabelki z #trojmiasto i nie tylko, zainteresowani #epapieros
Sprzedam pełen podwójny zestaw - Foof 1100mAH wraz z ładowarką i futerałem.
Kupiony na prezent, ale się nie sprawdził. Używany przez tydzień.

Dodatkowo 2 liquidy
- 50ml Blackline eBull
- 10ml Chocolate eBull

Wszystko jak na zdjęciu. Stan idealny

Odbiór osobisty w #gdynia na Wzgórzu lub stoczni lub #gdansk po uzgodnieniu.

Ogłoszenie na olx
Pobierz jarviajar - Mirki i mirabelki z #trojmiasto i nie tylko, zainteresowani #epapieros 
...
źródło: comment_6KF2aE1pZFnXnxsD8txmmQwZrGWvgGTk.jpg
Próbował ktoś rozwiercać te airhole na bazie RBA w Zephyrusie v1? Chciałbym zrobić coś takiego jak jest w v2, czyli zamiast 4 mniejszych zrobić 2 większe. Nie wiem jedynie czy to coś da, ponieważ przepływ powietrza mogą ograniczać te normalne airhole (te niżej, które można przymknąć tym pierścieniem).


#epapierosy
#epapieros
@sscav: Kurde nie mam, policzyłem linijką na oko ( ) Te w bazie na pewno mają 3mm a jest ich 4 sztuki więc pole tych w rba wynosi ~36mm^2? Te normalne airhole mają po moich pomiarach 14mmx1,75mm więc łącznie wychodzi 49mm^2.
@Waspin: ja też. :) długo głowiłem się nad wyborem pomiędzy Griffinem i Aromamizerem, ale ten gumowy ring w v1 mnie odrzucał. Czekam na więcej informacji, czy zmienili coś poza airflow.
W najbliższym czasie będę w swoim rodzinnym domu, więc będę miał dostęp do narzędzi, czyli wkrętarki i drugiej pary rąk do pomocy, oraz sporej przestrzeni, chciałbym sobie zrobić kawałek gotowego claptona, powiedzmy tak z 10m ( ͡ ͜ʖ ͡), tylko pytanie, ile drutu owijającego potrzebowałbym na 10m rdzenia i czy taki pomysł ma w ogóle sens, czy po ponownym nawinięciu gotowego już claptona na szpulę, zwoje się
@razvizion: Po co? ze względu na cenę, za 4,5m gotowego claptopna trzeba zapłacić 32-35 zł, za tą cenę mogę mieć 10m claptona, dodatkowo nie mam jednego parownika, więc 10m drutu rozchodzi się bardzo szybko, szczególnie jak Ci czasem coś nie wyjdzie
@Kappuchu: no ok, 17 złotych to rzeczywiście majątek. Co może nie wyjść przy kręceniu grzałki z claptona xD? Prędzej straty będziesz miał przy samym procesie tworzenia tego ustrojstwa. Poza tym grzałki z Claptona można wypalać z nagaru i nakładać watę ponownie. Tak czy siak, nie zrozumiałeś o co chodzi z czasem i czy warto poświęcać go dla 17zł.
@tadoone: to normalne, ale biorąc pod uwagę jak mała jest przestrzeń między kominem i szklaną tubką, to są śladowe ilości liquidu, nie powinieneś nawet czuć różnicy. ;) Bardziej mnie denerwuje, że ten pierścień, służący do wykręcania bazy, trochę się poci (może nim delikatnie ruszać góra/dół).
@Hark Różnica jest w stosunku do watkowców ale jest też tak że smak który nam pasował wcześniej na siatce już może nie odpowiadać albo smakuje trochę inaczej. Musiał byś sam sprawdzić bo ciężko to opisać.
Plus jest taki że smak nie psuje się tak jak na zużywającej się wacie oraz wystarczy osuszyć baniak by zalać nowym LQ, a jak dobrze się ukręci knot to i 2-3 miesiące nie trzeba nic ruszać tylko
@saul: Kup jakiś atomizer na jedną grzałkę, zarówno goblin jak i griffin są na dwie. Po.ecam kupić używanego subtanka mini, możesz sobie ustawić maleńki przepływ powietrza, tak, że chmurki prawie nie widać. No i subtank ma tę zaletę, że możesz na nim kręcić własne grzałki albo kupować fabryczne.
@kondek: mam aromamizera. jest fajny, ale wickowanie jest uciazliwe. miejsca jest sporo, o ile nie traktujesz powaznie hasla 'rdta' - jak na tank deck jest spory, ale w porownaniu do rda to ciasno. griffin jest ciekawsza opcja imo - wiekszy deck, regulacja airflow; albo jak chcesz cos bardziej rdta, to avocado/fodi/sxk nebula.
#epapieros #epapierosy #chwalesie
Już 4 dzień bez żadnej nikotyny w liquidzie - i nic, żadnych objawów ciężkości płuc, żadnej ochoty na to kopnięcie w płuco. Rok temu było jeszcze jakieś 6mg/ml w Kayfunie, potem 2-3mg/ml w Zephyrusie, żeby przejść na 1,5 na Criusie a potem od razu zeskok na 0. Puszczanie chmurki dalej jest fajne, ale przestałem praktycznie używać już po dwóch dniach. Serio, nie ładowałem akumulatora od 2 dni, a istick
@D4kai: pelnego potencjalu nie osigniesz niestety kolego, bo jest po prostu za krotki w uszach, natomiast mowia, ze podobno nie ma rzeczy nie mozliwych, wiec nie sluchaj internetowych medrcow tylko sam pokonuj granice niemozliwosci, pozdro, z fartem, trzymaj sie