Mireczki, czas pożegnać się z e-paleniem po dłuższym czasie, zobaczymy ile mi się uda. Wiem, że nie zrobię tego bez sprzedania sprzętu. Mała wyprzedaż tego co mam i co nada się do sprzedaży. Zdjęcia podeślę zainteresowanym i więcej info.
iPV D2 czarny - 140 zł
Nitecore Intellicharger i2 - 50 zł
Billo V2 srebrny - 80 zł
Uwell Crown czarny + dwie grzałki + baza RBA - 100 zł
Evic VTC czarny
iPV D2 czarny - 140 zł
Nitecore Intellicharger i2 - 50 zł
Billo V2 srebrny - 80 zł
Uwell Crown czarny + dwie grzałki + baza RBA - 100 zł
Evic VTC czarny



























#epapierosy #epapieros
Komentarz usunięty przez moderatora