Wpis z mikrobloga

Miraski z #epapieros i #epapierosy jaką baterię sobie zakupić za 70-100zł ?? Coś co będzie działało i się nie będzie psuło?

8 miesięcy temu kupiłem dwa vapros spinner 2 i farba z tego schodzi, jedna się dzisiaj spierdzieliła, rozebranie do naprawy - cóż. Trudne. Finalnie wywaliłem bo niby polutowałem ale śmierdział plastikiem przy wapowaniu. Nie trzymają już jak nowe.

Co zamiast spinera? regulacja napięcia mi bardzo odpowiada. Palę głównie na bvc aspire 1,6ohm/3,8v lub 1,8v/4-4,3v. Coś wartego uwagi sprawdzonego w praktyce?

to coś warte? https://e-dym.pl/pl/najnizsza-cena/71-bateria-aspire-cf-vv-1600mah.html

ponoć źle uszczelnione i da się zalać. true or false?
  • 8
vapros nunchaku v3


@Ven5: bateria jednak sporo droższa. To można zgubić lub zepsuć dosyć łatwo. Długo masz? Wciąż trzyma i grzeje jak nowa?

Mnie o dziwo najlepiej sprawdzały się oryginalne baterie joyetech w których można było spokojnie zajechać ogniwa po ~1,5-2 latach. Jednak cena za pojemność i regulację zniechęca.
@wielowitamin: moja trzyma się całkiem dobrze, na oryginalnym atomizerze v-spot i na aktualnym volitanku dwugrzałkowym spokojnie wytrzymuje dwa dni. Posiadam ją od pół roku i działa jak nowa. Kolega też miał, ale mu się zepsuła to w punkcie od ręki wymienili na nową.
@wielowitamin: mam od roku. Spadl mi kilka razy. Jedyne uszkodzenie to tulejka w atomizerze:-) W łapie lezy jak ulał. Nie wiem o jakie wyginanie chodzi. Na minus na pewno to że szybko łapie rysy. Albo ja za pozno kupilem etui. W kazdym badz razie polecam.

Wapuje na kangertech subtank mini.
@tomekamila: próbowałem kupić mimo nieintuicyjnego dla mnie kształtu. Promocja się skończyła niestety szybko, dzwoniłem, ściągnęli ofertę.

miraski z #epapieros jaka bateria za stówkę się nada? kozackiego moda na dwóch bateriach już pewnie nic nie przebije ;)