#epapierosy #epapieros #mojliquid
Mirki z Uwell Crown, na jakim stężeniu zaczynaliście mam koledze liquidy porobić i tak się zastanawiam jaka moc będzie optymalna. Heavy smoker namówiłem go na Crowna z cuboidem więc powinien być zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki z Uwell Crown, na jakim stężeniu zaczynaliście mam koledze liquidy porobić i tak się zastanawiam jaka moc będzie optymalna. Heavy smoker namówiłem go na Crowna z cuboidem więc powinien być zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)























No i wróciłem do wapowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj skromnie Cuboid z Subtankiem (mam też derringera, zephyrusa i fishbone rda).
Jutro przyjdzie Velocity (。◕‿‿◕。)
#epapieros