@sir: ja bym proponował 3-4mg i 50% VG. Odzwyczai się od "kopa" ze zwykłych fajek i przejdzie na 1-2mg i 60% lub więcej VG. Jeżeli na 3mg będzie za słabo, podkręci sobie trochę moc. :)
Popełniłem ostatnio coś takiego
Black currant 3-4%
green apple 4-5%
blood orange 3-4%
key lime 2-3%
crystal menthol tu to ciężko określić bo nie mam wagi, ale tak z pół 5mm całego kryształku z e-dymu

Ogólnie to przekombinowane, bo to głównie jakieś zlewki były, ale...black currant jak sobie odstoi to z jabłkiem jest całkiem fajny (no chyba że ktoś słodkie lubi to nie polecam) blood orange z japkiem tez jest całkiem spoko,
ej mircy jak to jest z tym vapers tongue? Staram sie palic tylko naturalne aromaty i wybor mam niewielki, peach i acai z tpa na ten moment w sporej ilosci ktore pale juz ponad miesiac, po tygodniu nie czulem juz wcale smaku ale pozniej sie poprawilo, w tym momencie czuje go znowu w pelni. Czy to zatacza kolo czy juz bedzie git i bede caly czas je czuc?

#epapierosy #epapieros #mojliquid
@saul: Andrzeju, nie denerwuj się, wszystko pod kontrolą. Serwer padł po prostu, ale niedługo wszystko będzie hulać :).
@Waspin: Ze sprzedażą wszystko ok, nie spada, a wręcz przeciwnie bym rzekł ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@beer_man: Inawera, kupione na wysepce tam gdzie zawsze - egotank. Problemem może być jednak setup bo dziś nie chciało mi się grzałki zmieniać więc wyciągnąłem wate przepalilem i założyłem nowa ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dałem dla ojca spróbować to jak wcześniej przy 15W mówił że za mocne tak teraz przy 25 puszczal kleby dymu i mówił że kopie ale nie tak jak wcześniej. Zalal ten liquidu do
#epapierosy #epapieros

Mircy, najlepsza bateria pod gwint 510? Dziewczyna nie chce się odkleić od protanka, nautilus z istickiem jej się nie podoba, subohma nie chce. Nunchaku uznała jako zbyt chłopskie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na chwilę obecną ma 2 spinnery po przejściach i jedną Tesla Sidewinder. Musi też jakoś wyglądać, jak to dla różowego. Te baterie które ma do tej pory ledwo zipią, tesla jeszcze jako tako dzień
@tadoone: Subox to box, ona boxa nie chce. Wiem, ciężko dogodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vgf_: @Oszczer: Na to wygląda że ego one jest grube, mini jedynie krótsze. Nic, kupię jej tego aspire albo drugą tesle, najwyżej jak się zacznie psuć to ją w końcu przekonam do boxów / subohmów.
@MrGreeneye: Zalałem Patsy do griffina. Nigdy nie paliłem lepszego liquidu, po prostu ideał, a to dopiero pierwszy "olejek" który testuje! :D Delikatna brzoskwinia z lekką nutką jogurtu. Nie ma nawet co porównywać do liquidów z P1 czy innych doktor jacków ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Soczi: to nie zablokowal.
@Szczurinios: opor na zablokowanej grzalce bedzie sie zmienial (korelacja miedzy opornoscia drutu a temperatura/krzywa TCR - box dzieki temu wie, kiedy odciac napiecie), ale przy zablokowanej grzalce mod powinien wyswietlac tylko ohmy 'w stanie spoczynku'. tak przynajmniej dziala to na kazdym TC ktore mialem w rekach.
#epapieros #epapierosy #epalenie

No, mirki, jestem w temacie zielony i wygląda na to, że mam pierwszy w swojej karierze wapera problem natury technicznej.

Używam Spinnera 1300mAh kupionego na e-dym w zestawie z takim standardowym dolnogrzałkowym clearomizerem od Aspire. Po dwóch tygodniach użytkowania, po kolejnym napełnieniu liquidem i próbie użycia urządzenie niby się włączyło, na chwilę podało napięcie na grzałkę, po czym bateria przestała reagować na cokolwiek.

Stwierdziłem - podłączę do ładowarki, może
@sloram: a probowales wymienic grzalke? inny atomizer? albo masz uwalona grzalke, albo pin plus w bateri 'nie styka' (choc to malo prawdopodobne, skoro sie laduje).
Hej Mirki, chcę zrobić update mojego evica vtc mini, kiedyś już to robiłem i było ok, a teraz włączam UpdateFirmware.exe, podłączam evica i... nic. Evic pokazuje, że się ładuje z kabla, ale soft nadal nic nie pokazuje i nie pozwala zrobić update.

Ktoś się z tym już starł? Jakieś rady? Troubleshooting?

Pierwsza myśl to "Port USB walnięty", ale evic się ładuje, więc przynajmniej +/- jest ok...

EDIT: Kable sprawdziłem 2 więc ok,