Hejka,
Odebrałem od dewelopera mieszkanie i muszę podpisać umowę na prąd. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć taryfę sprzedawcy G11? Korzystam z tego kreatora, a tej taryfy nie widać. Da się to załatwić online, czy trzeba do nich osobiście iść?
Tauron
W PGE jest dostępna ta taryfa, jak zaczałem isć ich tym kreatorem. (Chciałem iśc do taurona, bo tutaj mam przyłącze dystrybucyjne)

#tauron #nieruchomosci
4literyliczby - Hejka,
Odebrałem od dewelopera mieszkanie i muszę podpisać umowę na p...

źródło: taurgow

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@4literyliczby jeszcze niedawno, może miesiąc temu, klikałem sobie z ciekawości i jestem prawie pewien, że była dostępna online. Tylko najpierw gdzieś trzeba było kliknąć link, drobnym druczkiem na górze strony i dopiero była do wyboru
  • Odpowiedz
Ceny prądu na rynku hurtowym spadły do poziomu wręcz z covida.... a oni nam chcą podniesć ceny jeszcze mocniej w górę.
Podobnie z gazem na rynku europejskim ( ticker TTF Dutch), ceny wróciły wręcz do poziomów sprzed "kryzysu energetycznego" tj do poziomu z wakacji 2021.... a dalej drogo i jeszcze podniesć do góry chcą xD

Zaczyna sięgadanina, że inflacja minęła, że w sporej mierze to była kwestia szoków podażowych.
Otóż nie. 1/3 to były
wuwuzela1 - Ceny prądu na rynku hurtowym spadły do poziomu wręcz z covida.... a oni n...

źródło: obraz_2024-04-01_154147559

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 181
@wuwuzela1 jak jest zbyt tanio, a ludzie są przyzwyczajeni, że było drogo, to wychodzisz na przeciw ich oczekiwaniom i wprowadzasz kolejną "opłatę", aby im nie o------o od tego dobrobytu
  • Odpowiedz
Reaktor RBMK-1500: Sterownia szkoleniowa
O operatorach reaktorów jądrowych RBMK na pewno słyszeliście nie raz, choćby za sprawą katastrofy w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Ale trzeba pamiętać, że było ich znacznie więcej i gdzieś musieli się szkolić.

Jeden z takich obiektów znajduje się w okolicach atomowego miasta Wisaginia oraz Ignalińskiej Elektrowni Jądrowej do której organizujemy wyprawy. To, co widzicie na nagraniu, to sterownia szkoleniowa reaktora jądrowego RBMK-1500. Szkolili się tu operatorzy nie tylko z Litwy, ale
Sweet-Jesus - Reaktor RBMK-1500: Sterownia szkoleniowa
O operatorach reaktorów jądrow...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Buko_von_Krossig w lipcu mniej, największe moce rozwija w marcu kwietniu, jak jeszcze chłodno. W czerwcu -lipcu ilość energii jest większa bo dłużej słońce świeci, ale moc paneli mniejsza
  • Odpowiedz
A dlaczego nie np. 0% z węgla?
Jak zadajesz pytania to wychodzą kwiatki dlaczego to nie jest takie proste.
Więc dlaczego w ostatnich dniach PV było wyłączane?
I dlaczego w najbliższych dniach będzie wyłączane?
Może zaczniesz zadawać mniej oczywiste pytania i wyjaśniać jak to działa?
  • Odpowiedz