Wpis z mikrobloga

Podłączyłem sobie prąd na działce w taryfie C11 z Taurona i jestem zaskoczony opłatami za prąd.. w zeszłym miesiącu przyszło mi do zapłaty 112 zł, z czego 5 zł to opłata za sam prąd, a reszta to opłata dystrybucyjna. Nawet jak miałem zużycie 0 kWh w zeszłym miesiącu to opłata dystrybucyjna wyniosła mnie około 70 zł. Czy to normalna opłata, czy Tauron sobie coś wrzucił do umowy i mogę się z tej opłaty wycofać? #nieruchomosci #energetyka #budownictwo #budowadomu #budowa #prad #tauron
PorkieTeresa - Podłączyłem sobie prąd na działce w taryfie C11 z Taurona i jestem zas...

źródło: image_picker_088F0CA5-5D06-400C-BE32-E7B57F49F863-17778-0000061ECD37AC17

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PorkieTeresa: Tak, w grupie taryfowej C płacisz stałą umowę od każdego kWh przyłącza. Abonament na prąd za to że po prostu jest. Dlatego ja jak najszybciej zmieniałem na grupę taryfową G, gospodarstwo domowe.

Akurat nie w Tauronie ale w Energa można to zrobić jeszcze przed zgłoszeniem zakończenia budowy. Oni przysyłają na budowę jakiegoś człowieka i jak zobaczy faktycznie że stoi dom to klepnie i zmienią taryfę.

Zgłaszałem to jak był
  • Odpowiedz