Wpis z mikrobloga

Apropo tego ruskiego sklepu, to mieli w swojej ofercie ta poduszke u siebie na stronie, czemu nagonka poszla na polskiego empika, ktory prowadzi swoja stronke w stylu ebaya jako posrednik, a nie na ta firme? Czemu nie widze stada oburzonych patriotow, ktorzy by ten sklep krytykowali? A w zamian za to widze komentarze w stylu "ukryyyykupujo!!"
Nie wiem, ale sie domyslam.

Ta strona sprzedaje W POLSCE i ma polska wersje strony, wiec "co mnie to obchodzi" tutaj nie dziala, sorry
https://fragstore.com/pl/

B.....n - Apropo tego ruskiego sklepu, to mieli w swojej ofercie ta poduszke u siebie...

źródło: fragstore

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 30
@BayzedMan: Pewnie dlatego, że Empik jest ogólnopolską siecią salonów prasowych, a ten Fragstore jest jakimś ruskim podrzędnym słupem słupa VK, z towarami z Aliexpress.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: typie lepiej szukaj na ukraińskim olx czy nie są przypadkiem polskie drony tam sprzedawane. Dziennikarka Karolina Baca - Pogorzelska ostatnio ciekawą aferę ujawniła w związku z polskimi dronami dla Ukrainy.
  • Odpowiedz
@BayzedMan: no mam to w dupie bo to nie jest polski sklep, generalnie tego gówna na ukrainie jest mnóstwo na każdym kroku, ale też generalnie mam to w dupie, dopóki nie przenoszą tego do polski
  • Odpowiedz
no przecież mordo miałeś kilka znalezisk o tym że sprzedają na empiku xD o #!$%@? ci chodzi?


@marcelus: co XD? Było tylko jedno znalezisko, które zrobiłem ja. Reszta to jechanie po Ukraińcach XD Nikt nawet nie wspomniał, że to pochodziło z fragstore.
  • Odpowiedz
ale pomyśl przez chwilę: #!$%@? był empik który dopuścił to do sprzedaży u siebie. Słusznie?


@marcelus: Ja #!$%@?ę. Ile można tłumaczyć? Empik ma 7 mln produktów od zewnętrznych sklepów. Nie ma fizycznej możliwości kontroli tego XD
  • Odpowiedz
ale pomyśl przez chwilę: #!$%@? był empik który dopuścił to do sprzedaży u siebie. Słusznie? Tak. #!$%@? byli Ukraińcy którzy czczą Banderę. Słusznie? Słusznie.


@marcelus: Ale pomyl przez chwile, ruska strona nie byla, bo:

bo co nas obchodzi jakiś sklep na cyprze?


Slusznie trollu?

Ty przedstawiasz fakt, że to było ze sklepu, który niby jest własnością rosjan, jak gamechanger.


@marcelus: Tak to jest najwazniejszy punkt tej calej afery, czemu bronisz
  • Odpowiedz