Mirki, #pytanie. Kupiłem sobie #smartfon #samsung galaxy A7 z #empik. Dzisiaj odebrałem paczkę i godzinę temu zabrałem się za pierwsze uruchamianie, itd. Moj #rozowypasek zamowil takiego samego z 2 tygodnie temu, tez z empiku. Już na pierwszy rzut oka spojrzałem, że różni się pudełko, kod kreskowy również. No nic, wkładam simke, odpalam telefon i od razu mindfuck - menu po niemiecku xD. Dokładniej to Deutch (Österreicher), zmieniam na polski i
Bądź mno. Zamówiłeś książkę Kimiego do Empiku CH Auchan Gliwice. W końcu dostajesz SMS książka do odbioru. Zwalniasz się godzinę wcześniej z roboty żeby odebrać książkę. W Głowie kuuurwaaaa ale będzie czytane...
Podjedzasz pod parking. Kurde ale fart pusto. Jadę pod drzwi. Już chcę wychodzić. Podchodzi do mnie pół ochroniarz pół żul xD i stęka
Yyy bomba yyy zamknięte ty gruz
No może nie gruz ale rzeczywiście alarm bombowy. #!$%@? sobie kupisz
Jesli Empik mi nie zrealizuje tego zamowienie to ja skladam pismo i zazalenie do przewodniczacego Biura Interwencji Obywaletlskich i mam nadzieje, że on po Empiku pojedzie jak po szmacie. On sam wie o kogo chodzi.
#przemyslenia Poszedłem wczoraj do #empik, bo DAWNO nie byłem w żadnym. Pamiętam te empiki z przed 10 lat, gdzie dział muzyki to była jakaś PE-TAR-DA. Można było utonąć w mnogości gatunków, nowości i starych perełek. Było tego zawsze no z pół przestrzeni sklepu ogółem. Tylko chodziło się między regałami i grzebało, wertowało co tam ciekawego doszło. A dziś...? Wchodzę do empiku, ogółem typu DUŻY empik, ale... jakoś tu pusto, przestrzenie między
@NiepoprawnyKomentator: no niby tak, ale w sumie co to na do rzeczy :P Oglądając serial bazujący na jakiejś marce spodziewam się, że utrzyma on poziom pierwowzoru. Właśnie te odstępstwa im najgorzej wyszły ;p
Grafik się zwolnił tuż przed emisją #empik awards? Te skaczące literki z kształtów + extrude i ambient lightem są na poziomie tutoriali z helpa. No chyba że Slash robił, to spoko. #tvn #grafika3d
Nie rozumiem fenomenu sieci Empik. Wpadam tam jedynie pooglądać jak przyjdę wcześniej odebrać rezerwacje biletów do kina i mam chwile czasu do seansu i nie mogę się nadziwić tym cenom. Przecież tam prawie wszystko jest 10-30% drożej niż w sklepach internetowych. Często nawet z wysyłką jest dużo taniej, a nie są to materiały pierwszej potrzeby żeby nie można było poczekać 1-2 dni na przesyłkę. Wczoraj byłem i patrze gra planszowa którą kupiłem
@Wychwalany: a ja nie rozumiem tych ułomów, którzy nie potrafią kupować przez internet. Zamiast tracić czas na łażenie po śmierdzącym sklepie elegancko zamawiam co trzeba i mogę się poświęcić czemuś miłemu. Włączam sklep internetowy, dwa kliknięcia i paczka leci do paczkomatu pod moim domem. Nie muszę patrzeć na polackie mordy w sklepie, pirdolić się ze sprzedawcą, który pyta czy chce do książki kawę i dildo na fakturę albo czekać w kolejkach.
byłem w empiku i nie było mang #!$%@? się empik ale kupiłem sobie podkoszulke ps1 i teraz z nienacka będę bić piesowców bo jestem iksboksiarz w czwartek zamawiam nowelke overlroda #wygryw #oswiadczeniezdupy #empik #dziendobry #mangowpis
W ostatnim czasie miałem nie przyjemności jak i pewnie wiele osób z sklepem empik.com, dziś dostałem od nich upominek, nie będę ukrywał że swoje niezadowolenie z procesu realizacji zamówienia, opisałem na ich fanpage w komentarzu do jednego z udostępnionych postów. Mam nadzieję, że w przyszłości będą w podobny sposób rekompensować swoje potknięcia. Wartość prezentu przy zakupie przez empik.com około 137 PLN. A wspomniałem, że bilet na koncert Danny Byrd w Krakowie o
Kolejne #rozdajo z cyklu "badamy rynek". Tym razem chodzi o zadaszenia z ogniwami fotowoltaicznymi do tarasów. 100 zł będzie rozlosowane wśród osób, które wypełnią ankietę: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR6MFAMIPamt2IpeiRMsghUkXukQ4Jmp54Cs62nu4DXNKovg/viewform?usp=sf_link 20 zł dostanie ktoś z plusujących ten wpis. Wygrana będzie w formie kuponu typu #allegro #empik #steam czy coś podobnego. Ostateczną decyzję pozostawiam szczęściarzom, ale niech to będzie coś prostego do ogarnięcia. Losowanie jutro (środa) jakoś wieczorem.
Przepraszam za wołanie dwa razy, ale schrzaniłem z linkiem
@Polanin: Poszło. Ludzie są średnio nastawieni. Byłem bodajże 2 lata temu u nas w gminie na spotkaniu dotyczącym ogólnie paneli fotowoltaicznych. Mała gmina, ok 5000 mieszkańców w centralnej Polsce. Był to jakiś projekt, konkurs (2 gminy miały wygrać jakieś dofinansowanie, coś takiego). Ogólnie byłem zaskoczony poziomem przygotowania ludzi bo naprawdę większość nawet coś poczytała o panelach bo padały całkiem rzeczowe pytania ale mimo to większość raczej bez większej ekscytacji podchodziła do
@bianconeri3234: Wiesz, dopóki nie wmyślimy lepszej metody magazynowania Energi i sposobu na udział paneli w zimę to raczej przy tych cenach jakiejś wielkiej ekscytacji nie będzie.
Tak liczyłem to sobie, tak wiem że obecnie jest taryfa że zimom "energetyka oddaje prąd" ale przy obecnym zużyciu dzieżko to ogarnąć Do OPA: @Polanin: Skoro w temacie jest ładowanie samochodu to w projekcie jest przewidziane baterie/akumulatory? Bo sam nad tym myślałem ale przecież
JEŚLI ZAMAWIAŁEŚ COŚ W SKLEPIE empik.com I ANULOWANO TWOJE ZAMÓWIENIE PO POTWIERDZENIU PRZYJĘCIA DO REALIZACJI (czyli zgodnie z prawem oraz regulaminem sklepu po zawarciu umowy) PRZEŚLIJ NUMER ZAMÓWIENIA lub wpisz w komentarzu. Numery tych zamówień zostaną również dołączone do pisma, które zostanie skierowane do UOKIKu.
Ostrzegam przed pracą w #empik. Mój #rozowypasek zatrudnił się tam końcem listopada, szukała pracy na dłużej i od razu to powiedziała przy rekrutacji. Co przyjęli do wiadomości. Dostała umowę o pracę na okres próbny do końca roku. A potem miała być kolejna. W listopadzie też zaczęli pracę inni pracownicy. Przez ostatnie dni grudnia nic kierownictwo nie mówiło o nowych umowach. 31 grudnia w sylwestra, moja dziewczyna oraz pozostali zatrudnieni w listopadzie
@MrFinch też spotkałem się z takimi praktykami, tyle że w przypadku umowy zlecenie na 3 miesiące. Ostatniego dnia "sorry ale nie". Uczą ich takiego buractwa, czy co?
#empik jak ja was serdecznie nienawidzę. Cena na stronie 104.99. Wybieram jeden salon, sprawdzam dostępność (mega zależało mi na zakupie dziś, w zasadzie jak nie dziś, to wcale) - jest, tylko bez promocji, za 109.99. Luz. Przyjeżdżam - jednak nie ma. Pani tłumaczy, że "system nie nadąża". Tia...
Dzwonię na infolinię, dowiaduję się, gdzie jest i potwierdzam nawet cenę. Na miejscu okazuje się, że cena to jednak 139.99. Strona empiku to potwierdza,