wygląda na to że #duka zamknęła wszystkie sklepy, a ja mam kartę podarunkowa na 300zl ważna jeszcze kilka miesięcy. jak myślicie, mogę zapomnieć o tej kasie czy jakoś da się odzyskać?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ama_tor teraz weszła nowa kolekcja Hjalmar z kamionką do pieczenia w dosyć dziwnych kształtach, ale fajnie przemyślanych. Nowe kolekcje są dosyć często, ale teraz czuje że "tą nową kolekcją" będzie kolekcja świąteczna ( ͡º ͜ʖ͡º) Z noży mieliśmy fantastyczną serie RAGNAR z silikonową rączką. Do dzisiaj mi służą, ale tak jak wspominałem raczej juz nie są dostępne. Zapytaj pracownika na miejscu o noże, na pewno coś
  • Odpowiedz