-wykład, więc myk podczas jakieś śniadanko, herbatka, fejsik
-prowadzący prosi o pytania
-nikogo.exe, ale czuję potrzebę wybicia się
-składam beznadziejnie brzmiące pytanie
-P:nie rozumiem pytania, przerzucę pana na żywo, by lepiej pan to wyjaśnił
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
10
![e-lekcje na discordzie [ORYGINAŁ]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1585581379jQxSPpdb4ocMzyaubyzQ0n,w220h142.jpg)
Patologia e-lekcji, kolejne nagranie jak wyglądają e-lekcje, widać jak uczniowie podchodzą do tematu, ciekawe czy jak nie dostaną promocji do kolejnej klasy to też tak będzie im wesoło.
z3

Płace za studia na jednej z najbardziej znanych Krakowskich uczelni 550 zł miesięcznie, a oto jak wygląda e-learning : raz na jakiś czas ankieta na FB.
z3

E-learning przez FB... Wykładowca uczelni wyższej reaguje zdaniem " Internet kłamie" na link do sjp (づ•﹏•)づ
z
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#licbaza #studbaza #pracbaza