Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kejesen
- 1092

Uuroboros
via Wykop- 504
@Kejesen: a co jak ktoś trzeźwy ale chce spać? Czemu dyskryminujesz ze względu na stan poziomu stężenia etanolu we krwi?
gilotyniarz
via Wykop- 338
@Kejesen: wróciłem z nocki w pracy, wolno chłopu plusa?
- 18
Ale się giga wyspałem xD w sumie* to od 20 do 5 :D
#dziendobry evrybady!
*w sumie bo żona mnie obudziła przed 22 to na szybko się wykąpałem i poszedłem dalej spać :P
#dziendobry evrybady!
*w sumie bo żona mnie obudziła przed 22 to na szybko się wykąpałem i poszedłem dalej spać :P
Drzemka kontynuowana lepsza niż stosunek przerywany
@acidd: ja się kiedyś położyłem z lekka gorączka o 17 "się zdrzemnąć", wstałem na drugi dzień o 7.
Czułem się jakbym wciągnął sroga kreskę, mnóstwo energii, humor gituwa, zero takiego typowego p---------a i bólu całego ciała jak się za długo śpi.
Niestety przeżyłem to tylko raz :/
Czułem się jakbym wciągnął sroga kreskę, mnóstwo energii, humor gituwa, zero takiego typowego p---------a i bólu całego ciała jak się za długo śpi.
Niestety przeżyłem to tylko raz :/
Grający deszcz w mojej szklarni.
Niedługo będą pomidorki.
Spokojniej nocy i #dziendobry
#rod #chlopakizdzialeczek
Niedługo będą pomidorki.
Spokojniej nocy i #dziendobry
#rod #chlopakizdzialeczek

@Chlopaki_z_dzialeczek: to foliak
@Chlopaki_z_dzialeczek jak chcesz być rolnikiem to po prostu wyprowadź się na wieś. Ziemia nawet tańsza jest.
- 12
@WielkiNos: dzień dobry ja do pańskiej córki XD
konto usunięte via Wykop
- 2
- 1
@extraordinary_seaman: Ale oznaczaj, jak komentujesz kolego XD
źródło: 224_1537870464
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
dzień dobry wszystkim i miłego dnia!
zrobiłam chyba najlepszą matche latte i chciałam się pochwalić
#dziendobry #matcha #chwalesie
zrobiłam chyba najlepszą matche latte i chciałam się pochwalić
#dziendobry #matcha #chwalesie
źródło: 1000011380
Pobierz@voliereen a ja piłem Tchibo family i też polecam. Przepis wydaje się banalny ale łatwo go zepsuć, 2 łyżeczki kawy zalałem wrzątkiem
- 1
@nuj-ip: właśnie tą z happa to mame, nie piłam lepszej niż ta u nich, jak gdzieś na mieście piłam dobrą to właśnie od nich mieli i tak,
Drogo, ale udało mi się, bo mieli promke na walentynki -15% xd
https://happatomame.pl/sklep/
Drogo, ale udało mi się, bo mieli promke na walentynki -15% xd
https://happatomame.pl/sklep/

- 1
źródło: IMG_20240216_092912
Pobierz- 8
#dziendobry Chłodno, słonecznie.
WIATR............ południowo wschodni (SE) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 4
WIATR............ południowo wschodni (SE) z prędkością 15 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... bezchmurne niebo
TEMPERATURA...... 4
źródło: obraz_2024-02-16_072322590
Pobierz- 14
Nightcall. Kavinski. #piastan [Twoja poranna porcja miejsc i momentów uwiecznionych na autorskich fotografiach]
źródło: PXL_20240214_053215887.NIGHT
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Smacznego świerszczowego #dziendobry
Przebiśniegi wyskakują jak szalone!! Idzie wiosna moi mili! #dziendobry
źródło: VideoCapture_20240216-024002
Pobierz@tojestmultikonto: nigdzie tego nie widać
@NCindex-15procent: wystarczy spojrzeć na kalendarz...
- 1
Uwielbiam tankować auto tak wcześnie. Cisza i spokój na stacji .
#dziendobry
#dziendobry
źródło: 20240215_050640
Pobierz@Chio_: pewnie za resztę kupi hotdoga
konto usunięte via Wykop
- 0
@NCindex-15procent: Nie pewnie a na pewno
źródło: 1707982228937
Pobierz@Festiwal_Panczy dejcie już tą wiosnę
- 1
@Redbulltabak: Jeszcze troszkie
- 17
#dziendobry Chłodno, niewielkie zachmurzenie.
WIATR............ południowy (S) z prędkością 9 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 8
WIATR............ południowy (S) z prędkością 9 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 8
źródło: obraz_2024-02-15_072148974
Pobierz@mroz3:ciemno zimno i do domu daleko ¯\(ツ)/¯
źródło: image_2024-02-15_072658961
Pobierz@mroz3 :*
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
Zostaw plusik a jutro zawołam Cię na kolejne słuchowisko ʕ•ᴥ•ʔ
Mialem na wczoraj a xapomnialem o nich :U
Milutkiego!
Milutkiego!
źródło: Default_Two_cats_love_valentines_day_card_Zdzisaw_Beksiski_sty_0 (1)
Pobierz- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
























