Ale się giga wyspałem xD w sumie* to od 20 do 5 :D
#dziendobry evrybady!
*w sumie bo żona mnie obudziła przed 22 to na szybko się wykąpałem i poszedłem dalej spać :P
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: ja się kiedyś położyłem z lekka gorączka o 17 "się zdrzemnąć", wstałem na drugi dzień o 7.
Czułem się jakbym wciągnął sroga kreskę, mnóstwo energii, humor gituwa, zero takiego typowego p---------a i bólu całego ciała jak się za długo śpi.
Niestety przeżyłem to tylko raz :/
  • Odpowiedz
#dziendobry Chłodno, niewielkie zachmurzenie.

WIATR............ południowy (S) z prędkością 9 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
CHMURY........... zachmurzenie średnie (5/8-7/8)
TEMPERATURA...... 8
mroz3 - #dziendobry Chłodno, niewielkie zachmurzenie.

WIATR............ południowy (...

źródło: obraz_2024-02-15_072148974

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach