Mirki,czym mogę nadać paczkę o wymiarach 83x25x8 do 5kg ,DHL,DPD, byle tanio i szybko,i bezproblemowo,wiem że InPost odpada bo za duża paka żeby ją upchać do paczkomatu,z poczty nie chce korzystać,więc nie wiem co mi zostaje , najlepiej żeby pójść gdzieś dać paczkę i wypełnili wszystko,zapłacę i po problemie...
#kurier #kurierzy #dpd #dhl #inpost
#kurier #kurierzy #dpd #dhl #inpost

























#dpd #kurierdpd