Mirki,czym mogę nadać paczkę o wymiarach 83x25x8 do 5kg ,DHL,DPD, byle tanio i szybko,i bezproblemowo,wiem że InPost odpada bo za duża paka żeby ją upchać do paczkomatu,z poczty nie chce korzystać,więc nie wiem co mi zostaje , najlepiej żeby pójść gdzieś dać paczkę i wypełnili wszystko,zapłacę i po problemie...
#kurier #kurierzy #dpd #dhl #inpost
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

witam,
może mi ktoś doświadczony z paczkami od DPD powiedzieć czy mam możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze przez zapłatą? wysyłka pobraniowa*
#paczka #dpd #kurier #kurierzy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogarnia ktoś o co chodzi i jak to naprawić? Kupiłem jedną rzecz. Sprzedawca wysłał to przez #kurier #dpd. Wszystko fajnie, ale w przesyłce podany jest niepełny adres (brak nazwy budynku i w sumie mojego imienia i nazwiska xd). Zrobiłem edycję paczki przez ten ich śmieszny formularz. Przez jakiś czas było info, że paczka jest procesowana. Po jakimś czasie info zniknęło, dane w ogóle się nie zmieniły, a
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest jakiś żart.. Zamawiam o 12 xboxa z #mediaexpert .... Na stronie jak byk, że możliwa dostawa dziś. Świetnie, dopłacam 20zl za tą opcję.. Tymczasem jest 19, a mój Xbox jest spakowany i jeszcze nie nadany kurierowi #dpd czyli będzie najwcześniej w poniedziałek, bo jutro to on cały dzień będzie w sortowni. To jest żart. A mogłem poświęcić godzinę na jazde do sklepu. Składał ktoś reklamację z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hokei00: U mnie w środę rano w innym sklepie było że zamów w ciągu 5h to wyślemy jeszcze dziś... a wysłali dopiero dziś w nocy xD będzie paczka czekała cały weekend na zimnym (°°
  • Odpowiedz
Czy jakiś Mirek nadawał paczkę z Wielkiej Brytanii do Polski, już po nowym roku, tj z tymi wszystkimi vatami, cłami itp. o wartości większej niż 22e (19f, 100zł)?
Mam do wysłania paczkę 50x50x50 i wadze circa 15kg z czego są to moje rzeczy osobiste typu ciuchy, buty i z tego co widzę to nawet za osobiste, używane rzeczy chcą ode mnie vat, cło i opłaty skarbowe.
Ktoś coś?
#transport #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przekieruj paczkę na stronie mówili. Będzie fajnie mówili.
Po przekierowaniu już nic nie powiedzieli, adresu nie zmienili - a na infolinii "aa bo to oddział musi zaakceptować, musi być ten sam oddział doręczający".
A o tym wcześniej nic nie mówili...

#kurier #dpd
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, miałem nadzieję, że jak nadana wczoraj i przed północą dotarła do oddziału w Komornikach (dostawa do poznania), to dzisiaj na bank będzie. Jest prawie 12, a paczka nie wydana do doręczenia, no i ciul, czekać teraz do poniedziałku.
Do 10:30 jeszcze jakąś miałem nadzieję, ale teraz to już nie ma szans raczej, tak późno kurierzy nie biorą paczek z magazynu.
#kurier #dpd
exile17 - Kurde, miałem nadzieję, że jak nadana wczoraj i przed północą dotarła do od...

źródło: comment_16143359943gFn46ZYnnCevU5ztB6gNN.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jeżeli dzisiaj (sobota) dostałem powiadomienie że paczka jest wydana do doręczenia to serio może dzisiaj już być u mnie?

#dpd #kurier
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dpd #kurier
cześć powie mi ktoś o co chodzi ? wczoraj miałam nadaną paczkę i zły adres zmieniłam go i dałam na godzine od 10- 14 a od dziś pisze mi Umówiono późniejszy termin doręczenia o co chodzi ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach