Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via iOS
- 0

andrzej-kura-73
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

galileon
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@mordercastulejarzy: tak robią, jak mi tak dwa razy zrobili, to teraz tylko GLS albo InPost
- 0
Wysłałem paczkę poprzez kuriera DPD z Polski do Austrii, w Austrii okazało się, że punkt odbioru który wybrałem z listy na ich stronie jednak nie przyjmuje paczek i wg pani z infolinii paczka wraca do mnie na mój koszt xD
To jest w ogóle ku**a legalne? xD
#poradaprawna #kurier #dpd #zalesie
To jest w ogóle ku**a legalne? xD
#poradaprawna #kurier #dpd #zalesie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OhMaurycy: ja kiedyś miałem polecony awizowany w dniu nadania XD
Miruny, czy jakikolwiek kurier w naszym pięknym kraju dowozi paczki w soboty bez dodatkowej dopłaty?
#pytanie #dpd #ups #kurier #kurierzy #polska #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #inpost
#pytanie #dpd #ups #kurier #kurierzy #polska #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #inpost
- 1
@Qrwencjusz: W UPS do niedawna była usługa express sobota(doręczenie bodaj do 12:00, dość droga); teraz doszła jeszcze standard sobota(do tzw. końca dnia) i chyba dopłaca się za to 10zł
@Qrwencjusz: Poczta Polska
- 1
@paskalix90: Nie, to chyba się liczy jako jedna przesyłka.
konto usunięte via Android
- 0
@paskalix90 czyli taka sama kwota jak za wysyłkę
- 0
@paskalix90: ze cie wyruchali
@paskalix90: Tak samo gdy nie ma kontaktu z odbiorcą np. nie odbierze telefonu/domofonu itd.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@radziuxd: Dzwoń. Ja w ostatnim roku 4 razy z wysyłki za pobraniem inpostu i za każdym razem miałem pieniądze na koncie w ciągu tygodnia (5 dni roboczych). Niech się nauczą przestrzegania własnego regulaminu.
- 0
@partycypant: a czym elektronika do Ciebie dotarła?
- 21
9 767+ 30+30+ 30+30+ 30+30+ 30+30+ 30+30+ 30+30+ 30+30+ 30+30+ 30+30=10307
dpd od zeszłej soboty, ale dzisiaj to przesadziłem. Kciuk domrożony( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rowerowyrownik #dpd
dpd od zeszłej soboty, ale dzisiaj to przesadziłem. Kciuk domrożony( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rowerowyrownik #dpd
elo, orientuje się ktoś, czy istnieje mozliwosc odbioru paczki dpd w oddziale w sobotę, gdy jest ona jeszcze formalnie rzecz biorąc w drodze? Tak się składa, że mieszkam za raz obok oddziału więc moglbym ja odebrac zamiast czekac do poniedziałku ale nie wiem czy jest sens sie fatygować...:P #kurier #dpd #pytanie #pytaniedoeksperta
- 1
@MiexonWPRDL: nie bałdzo. one sa przygotowywane do wydania kurierowi na poniedziaklek później i moze nie byc mozliwosci ich fizycznego znalezienia wsród stosów ktore przyjechaly z piątku
- 0
@wycz: ok dzieki za info
- 0
#dpd to jakaś padaka
Miała mi zostać dzisiaj doręczona paczka, siedze, czekam.
Godzina 17 - nic. Dzwonie do kuriera. Mówi, ze będzie wieczorem, że pracuje do 21.
Zdążyłam już zapomnieć o tej paczce, wchodzę na maila tu wiadomość, że UMÓWIONO późniejszy termin doręczenia. Nosz kurde!
Miała mi zostać dzisiaj doręczona paczka, siedze, czekam.
Godzina 17 - nic. Dzwonie do kuriera. Mówi, ze będzie wieczorem, że pracuje do 21.
Zdążyłam już zapomnieć o tej paczce, wchodzę na maila tu wiadomość, że UMÓWIONO późniejszy termin doręczenia. Nosz kurde!
- 1
@Zevis: złożyłam reklamację przez ich formularz. Najbardziej to wkurzylo mnie że muszę czekać teraz do poniedzialku
I tak nie korzystam z opcji kuriera często (częściej Paczkomat), więc eh, zależy mi tylko na tej jednej konkretnej paczce
I tak nie korzystam z opcji kuriera często (częściej Paczkomat), więc eh, zależy mi tylko na tej jednej konkretnej paczce
konto usunięte via Android
- 0
@pingwinowa co do takiej reklamacji, to rzeczywiście możesz napisać na kartce i wyrzucić.
Witajcie mireczki.
Sprawa wielkiej wagi!
Potrzebuje wysłać paczkę o wymiarach 50x35x20 do Portugalii do rodziny, waga 6-7kg, wartość 2000 zł.
Czy można ogarnąć jakoś wysyłkę by nie płacić cła ani jakieś dziwne rzeczy? Sam koszt przesyłki jak patrzyłem to minimum 150 zł. a gdzie jeszcze jakby trzeba coś płacić.
Pozdrawiam
#dhl #dpd #pocztapolska #przesylki #paczka #kurier #pytaniedoeksperta
Sprawa wielkiej wagi!
Potrzebuje wysłać paczkę o wymiarach 50x35x20 do Portugalii do rodziny, waga 6-7kg, wartość 2000 zł.
Czy można ogarnąć jakoś wysyłkę by nie płacić cła ani jakieś dziwne rzeczy? Sam koszt przesyłki jak patrzyłem to minimum 150 zł. a gdzie jeszcze jakby trzeba coś płacić.
Pozdrawiam
#dhl #dpd #pocztapolska #przesylki #paczka #kurier #pytaniedoeksperta
@maciek84325 Przesyłki wewnątrz Unii Europejskiej nie są objęte żadnymi opłatami celno-skarbowymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
48
Kurier DPD robi freestyle

Kurier DPD sobie wiezie paczki i daje całkiem niezły freestyle.
z- 17
- #
- #
- #
- 1
- 0
Co tu się? XD Ps. Nic nie umawiałem z nimi :x
#dpd
#dpd
źródło: comment_1610550865poDx6hCRqiPiJlp4pCXJkG.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
DPD to jakiś żart XDD mieli w poniedziałek dostarczyć paczke, rzekomo nie znaleźli domu który jest centralnie w środku miasteczka, zadzwoniłem od razu w poniedziałek i obiecali że będzie we wtorek, we wtorek nawet nie wydali do doręczenia, dzwonie i pani stwierdziła że zajmie się tym i że paczka wyjedzie jeszcze w ten sam dzień, gdy okazało się to kolejnym kłamstwem zadzwoniłem i okazało się że paczka wraca do nadawcy i nic
źródło: comment_1610542850sNELLjMfsay7y2kcgEJexa.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 2
@EvineX: mi ostatnio zgubili paczkę xD tzn napisali ze wrzucili do skrzynki, paczki nie było, miałem napisac skargę, ale zapomniałem sobie, bo to była książka za 5€, po miesiącu patrzę a tu paczka w skrzynce xD
@EvineX: DPD, DHL to partacza jacy mało. Cały dzień siedzę w domu, a te parówy nie potrafią przeczytać na skrzynce pocztowej, że mam drzwi wejściowe od drugiej strony budynku i zostawią paczkę w sklepie naprzeciwko.
Mirki potrzebuję wasze pomocy, ponieważ nie wiem co robić, a nikt nie jest w stanie mi dać konkretnej jakiejś odpowiedzi...
W piątek wysłałem drona do naprawy pocztą (Miałem wysłać kurierem). Został nadany w piątek 08/10. Dron dotarł do Holandii dnia 11/01. Następnego dnia, o godzinie 12h00 dron został dostarczony, a dwie godziny później tracker się cofnął i mam komunikat, że wystąpił błąd w sortowni.
Dzwoniłem na pocztę na której powiedzieli mi, że oni
W piątek wysłałem drona do naprawy pocztą (Miałem wysłać kurierem). Został nadany w piątek 08/10. Dron dotarł do Holandii dnia 11/01. Następnego dnia, o godzinie 12h00 dron został dostarczony, a dwie godziny później tracker się cofnął i mam komunikat, że wystąpił błąd w sortowni.
Dzwoniłem na pocztę na której powiedzieli mi, że oni
źródło: comment_1610539185GNL1mgqXP9HLmuoDOsElo4.jpg
Pobierz




















