Olej zamówiony na #allegro, dostawa #dpd i co? Całe 5 litrów oleju silnikowego przelewa się teraz pewnie gdzieś w sortowni. Co zrobiło dpd po zauważeniu uszkodzenia? Zawinęli całą paczkę w stretch, oblepili swoimi taśmami i puścili dalej jak gdyby nigdy nic się nie stało. ¯\_(ツ)_/¯
Ciekawe kto w tym tygodniu dostanie paczki nasiąknięte olejem silnikowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe kto w tym tygodniu dostanie paczki nasiąknięte olejem silnikowym ( ͡º ͜ʖ͡º)


























Dostałem paczkę z towarem który okazał się uszkodzony podczas transportu. Wysłany został do mnie przez #dpd Rzecz która była w paczce jest moja i wracała z serwisu. Dzwoniłem do DPD i kazali mi robić reklamację przez furgonetka. Tylko tam nie dosyć że chcą jakieś potwierdzenie wartości przedmiotu (rachunek, paragon itp.) którego nie mam bo kto takie rzeczy trzyma, to jeszcze mogę zgłosić
@teeel: spojrz z ich perspektywy, musza miec jakas podkladke ze tam rzeczywiście byla ta rzecz i ma taka wartosc. To bardzo wazne.
Od kiedy zepsula mi sie elektronika i nie moglem jej zareklamowac bo nie moglem znalezc zadnego sladu/potwoerdzenia transakcji to trzymam wszystko jak leci ¯\_(ツ)_/¯