Wpis z mikrobloga

Przede mną ostatni rozdział #licencjat do którego napisania potrzebuję przeprowadzić badanie ankietowe.

W związku tym proszę Was o uzupełnienie dość krótkiej (około 2-minutowej) ankiety mającej na celu zbadanie satysfakcji klientów przedsiębiorstw kurierskich.

https://forms.gle/A8JZbDseF6BSdroq7

Z góry dziękuję za pomoc wszystkim, którzy już teraz są skłonni jej udzielić. Tak się natomiast składa, że nie przychodzę z pustymi rękoma.

Dla osób które wypełnią ankietę, organizuję drobne #rozdajo gry Worms W.M.D na Steam, gdyż tak się składa, że mam zbyteczny klucz do tej właśnie odsłony kultowej serii gier o robalach. :)

Aby wziąć udział:
1. Uzupełnij ankietę dostępną pod linkiem: klik! - na ostatniej planszy w rubryce "Dodatkowe informacje" wpisz swój nick z Wykopu,
2. Zaplusuj ten post.

Nie wiem jeszcze kiedy rozstrzygnięcie - w każdym bądź razie na pewno chciałbym w ten sposób zebrać co najmniej 50 ankiet, więc jakoś wtedy (nie wcześniej niż 28.03.2021).

Jeśli chcesz pomóc, ale nie chcesz brać udziału w rozdaniu - zostaw rubrykę na ostatniej planszy ankiety nieuzupełnioną.

Życzę wszystkim powodzenia i jeszcze raz wielkie dzięki!

PS. To moje pierwsze rozdanie, więc proszę o wyrozumiałość. ()

PS 2. Można uzupełnić parę razy, ale prosiłbym wtedy o ocenianie innych przedsiębiorstw.

Veriael - Przede mną ostatni rozdział #licencjat do którego napisania potrzebuję prze...

źródło: comment_1616425727BaG1yEpq5BKyRLPZeMVUOm.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@ciasna-kieszen: Rzecz jasna takich odpowiedzi nie brałbym pod uwagę, natomiast ekspertem jeszcze w tworzeniu ankiet nie jestem i wolałem zastosować podejście "better safe than sorry". ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Veriael: I co jak robię ankietę to oceniam jednego dostawcę - jednocześnie - (brak mi tu porównania), a po zakończeniu można walić następny raz - z botem, można rozwalić ten system. Po za tym też są oceny jako konsument i służbowo, jako pracownik - i mogą zgoła się różnić - oceniłem jako konsument
  • Odpowiedz
@miszczu90: Metoda badania to CSI (wskaźnik satysfakcji konsumenta), więc chodzi stricte o punkt widzenia konsumenta. Co do botów to pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że się tak nie stanie. D:
  • Odpowiedz
Nastał dzień wyłonienia wygranego. Na początek chciałbym podziękować wszystkim za udział, a już w szczególności tym, którzy w ostatniej rubryce obok (lub zamiast nicku) życzyli mi powodzenia w pisaniu pracy i jej obronie. Naprawdę nie spodziewałem się czegoś takiego. :) Teraz już na pewno dam radę.

Odnośnie wyłonienia zwycięzcy rozdania: w rozdaniu brało udział 46 osób. Dla wprowadzenia większego "dreszczyku emocji", postanowiłem najpierw wybrać osób 5, a następnie z tej piątki jednego wygranego. Do finałowej piątki dostali się (tumtururuum)...


Natomiast Worms W.M.D w postaci klucza Steam wygrywa...
  • Odpowiedz