W niedzielę wysłałem kilka paczek że Szkocji do Polski prywatnym przewoźnikiem, dotarły dzisiaj w nocy i był to jedyny minus. Poza tym żadnych ceł, żadnych vatow, wartość mocno zaniżona (z ok 200f), polecam. Poprzednio wysłałem paczkę o wartości 40funtow przez dpd i musiałem dopłacić ok 50zl
#uk #brexit #emigracja #dpd
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, chciałem nadać przesyłkę w #dpd za pośrednictwem Pickupa, ale niestety nie mam kartonu i nigdzie nie mogę znaleźć żadnego, który by się nadawał (po sklepach też pytałem). Wiecie może czy mają w tych Pickupach kartony na przesyłki dla klientów?
#pytanie #przesylki #paczki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xWiteQx: Na ogół mają, a jak w tym nie to idziesz do konkurencji po karton. Są specjalne punkty, gdzie nadasz paczkę u dowolnego kuriera - tam karton na pewno będzie.

Karton docina się na wymiar.
  • Odpowiedz
Hej, kupiłem niedawno plecak z UK, zatrzymał mi go DPD w Holandii i naliczył sporą opłatę. Czy jeśli nie zapłacę tego vatu+cła i paczka wróci do sklepu, to dostanę pełny zwrot pieniędzy za produkt, czy potrąca mi te opłaty celne?

#clo #import #dpd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 29
355 992 + 30 + 30 + 65 + 30 + 30 + 42 + 30 + 30 + 30 + 30 + 50 + 30 + 30 = 356 449

trochę dpd, trochę kręcenie popołudniu ale w ten weekend dopadł mnie weekend lenia. Ledwo skoczyłem do apteki i nazot i mam dość, piwko cipsiki i film/serial.

#rowerowyrownik #dpd

Skrypt | Statystyki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlfredoDiStefano: Dziwne. Ja robię na kurierce i nie ma tragedii, serio. Auto można d------ć jak burą sukę, zużyje się to się zużyje. Jedynie za wypadki odpowiadasz. Na bazę wracam max o 16. Pewnie zależy od lokalizacji.
  • Odpowiedz
Mirki jak wygląda reklamacja jak paczka kytora przyszła została mocno uszkodzona? Ktoś na pewno ma doswiadczenie z taka sytuacja.
Paczka ubezpieczona, otwarta przy kurierze i spisany protokół uszkodzenia.
#dpd #dhl #kurier #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostałem SMS z numerem paczki której nie zamawiałem. Sprawdziłem tracking i doręczenie będzie w innym mieście. Mam możliwość zrezygnowania z przesyłki i zmiany adresu. Coś z tym robić? Pomyłka czy jakiś scam?
#kurierzy #dpd #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wytłumaczcie mi bo mam problem z #dpd #kurier

Wczoraj paczka, 98 zł, oczywiście nie ma wydać- OK.

Dzisiaj ten sam kurier 84 zł, ja 100zł , oczywiście nie ma ani grosza- nie odebrałem.

Rozumiem,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam u siebie taką jedną panię kurier która wiecznie sapi że paczki nie wniesie bo jest za ciężka, do jakiej wagi ma obowiązek doręczyć paczkę pod drzwi? Zaznaczam że chodzi o dom jednorodzinny a nie 10 piętro w bloku.

#kurier #dpd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#dpd #kurier
Jest jakiś sposób żeby śledzić paczkę bez numeru przesyłki? Kupiłem oksy w salonie i wybrałem przesyłkę kurierem, ale coś długo idzie, a nie podawałem żadnego maila kontaktowego tylko numer telefonu; na niego nic kurier nie napisał.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy po zamówieniu na koszt firmy "Morele" kuriera DPD będzie miał on ze sobą list przewozowy czy mam go sam sobie uzupełnić i załatwić ??
#morele #kurier #dpd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach