W niedzielę wysłałem kilka paczek że Szkocji do Polski prywatnym przewoźnikiem, dotarły dzisiaj w nocy i był to jedyny minus. Poza tym żadnych ceł, żadnych vatow, wartość mocno zaniżona (z ok 200f), polecam. Poprzednio wysłałem paczkę o wartości 40funtow przez dpd i musiałem dopłacić ok 50zl
#uk #brexit #emigracja #dpd
#uk #brexit #emigracja #dpd






















https://dpd.pl-express.casa/
? aż boje się tam coś wypełniać
#dpd